Kendi şehrini inşa etmeyi planlayan ‘çılgın’ milyarder! ‘Pes’ dedirtti…

Kendi şehrini inşa etmeyi planlayan ‘çılgın’ milyarder iddialara göre Elon Musk oldu. SpaceX ve Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın, ABD’nin Teksas eyaleti bölge bölgesi kendi şehrini inşa etmeyi planladığı bildirildi. Bu plan gerçekleşirse Musk kendi şehrini inşa eden çılgın milyarder olarak yazdıracak.

Wall Street Journal’ın (WSJ) yayımladığı habere göre, söz konusu şehir, eyaletin Austin kenti topraklarında bulunan Bastrop County’de inşa edilecek.

İDDİA: ÇALIŞANLARINA PİYASANIN ALTINDA KİRA ÜCRETLERİ SUNACAK

Boring the SpaceX tezlerinin yanındaki alana temelinin atılması amacıyla, Musk’ın işyerindeki istihdam piyasasının altında kira ücretleriyle yeni evlere taşınmasına imkan sunacağı iddia edildi.

Teksas yerleşiminde bir bölge şehir kabul edilebilmesi için başvuru yapılmasından önce en az 201 bölge bu bölge yaşaması gerekiyor. Bu işlemin ardından bölge yargısından onay alınıyor.

Bastrop County bölgesinden bir yetkilinin muhafazası, Musk’tan veya sahibi olduğu herhangi bir kuruluştan herhangi bir başvurunun alınmadığı kaydedildi. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NASA tarih vererek duyurdu: Dünya'ya çarpma riski var!NASA tarih vererek duyurdu: Dünya’ya çarpma riski var!
Kayseri'de 4.8 büyüklüğünde deprem! Kayseri’de 4.8 büyüklüğünde deprem!
Naci Görür'den Marmara için korkutan deprem tahmini!Naci Görür’den Marmara için korkutan deprem tahmini!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası