Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

“Kamera lensi ne işe yarar?” diye merak edenler olabilir. Kamera lensleri; fotoğraf makinelerine ve cep telefonlarına takılabilen, cam ve optik bilgisinden faydalanarak değişik uzaklıklardaki fotoğrafların değişik ve net açılarla çekmesini elde eden ürünler. Fotoğraf türüne bakılırsa kullanılan makro, telefoto yada geniş açı lens seçeneklerini yazımızda bulabilir, en iyiler arasından ihtiyacınıza uyan modeli güvenle tercih edebilirsiniz. Haydi, başlıyoruz!

1. Telefoto zoom lens ile uzak nesneleri fotoğraflayın: Nikon 200-500 mm Lens Kamera İçin Dslr Lens


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Eğer bir zoom objektif arayışı içerisindeyseniz en iyi kamera lensi makaralarından kabul edilen Nikon markası tarafınca üretilen Nikon 200-500 mm Lens Kamera İçin Dslr Lens, sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Telefoto olarak da adlandırılan lens, 200-500 milimetre odak uzaklığı ile uzaktaki nesneleri fotoğraflamak için ideal bir ürün. Ürün, durağan(durgun) F/5,6 diyafram değerine haiz. Bu sayede tutarlı bir halde tüm zoom aralıklarında alan derinliği üstüne pürüzsüz bir denetim sunar. Yırtıcı yaşam, kuşlar, uçaklar ve süratli tempolu hareket eden nesneleri fotoğraflamayı seviyorsanız ürüne göz atabilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Porte çekimleri için en ideal: Canon EF 50 mm F/1.4 USM Lens


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Canon EF 50 mm F/1.4 USM Lens, çoğu zaman portre çekimleri için kullanılabilecek odak uzaklığına haiz kaliteli lenslerden biri. 1,4 diyafram değerine haiz olması yardımıyla alan derinliğinde oldukca keskin detaylar elde edebilir. Bununla birlikte düşük ışıkta da yüksek performans sunar. Diyafram değerinin yanı sıra 50 milimetre odak uzaklığı yardımıyla ürünle mükemmel portre fotoğrafları çekebilir, görünüm ve odak arasındaki keskinliği daha iyi bir halde fotoğrafa yansıtabilirsiniz. Canlı ve net görüntüler yakalamak istiyorsanız ideal değerlere haiz lensi kaçırmayın, deriz.

Ürünü İncele

3. Geniş odak aralığı yardımıyla her alanda kullanın: Sony Sel24240 Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi Lensi


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

“Hem geniş açılı görünüm fotoğrafları çekeyim hem uzak nesneleri rahat bir halde fotoğraflayayım.” diyorsanız Sony Sel24240 Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi Lensi, tam size bakılırsa. 24 milimetreye kadar inen odak uzaklığı yardımıyla geniş açılı görünüm fotoğrafları çekmenize olanak tanır. 10x zoom aralığına haiz olan ürün, anlık çekimden portreye kadar birçok değişik koşulda istenen kareyi yakalar. Lens, yedi yapraklı diyafram mekanizması yardımıyla fotoğrafta ışık ve keskinliği iyi bir halde ayarlayabilir. Dâhili olarak titremeleri azaltan Optical SteadyShot özelliği de cabası.

Ürünü İncele

4. Ultra geniş açıyla her şeyi kadraja sığdırabilirsiniz: Canon LENS EF-M11-22 mm F4-5.6IS STM Lens


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Odak özelliği 11-22 milimetre olan ve kadraja düzgüsel bir lensten oldukca daha fazlasını sığdırabilen Canon LENS EF-M11-22 mm F4-5.6IS STM Lens, mükemmel fotoğraflara ve video çekimlerine olanak tanır. Tek bir kare içinde çekmek istediğiniz tüm alanı fotoğraflayabilir. Bununla birlikte video çekim modlarında STM hususi durumunu kullanarak lensin odak esnasında çıkardığı seslerden videonun etkilenmesini önler. Video çekimlerinde hareket edilmesi durumunda görüntünün sallanması problemini de azaltarak daha pürüzsüz ve net görüntüler elde etmenizi sağlar. Ustalaşmış kalitede film çekmek istiyorsanız lense bir talih vermelisiniz.

Ürünü İncele

5. Ufak nesneleri fotoğraflayın: Sony SEL50M28 I 50 mm f2.8 Makro Lens


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Sony SEL50M28 I 50 mm f2.8 Makro Lens, minik nesneleri fotoğraflamak için kullanılan hususi lenslerden biri. 50 milimetre odak uzaklığına haiz olan lens, F/2,8 değerine kadar diyafram açıklığını genişletebiliyor. Bu sayede daha çok ışığın lens içine dolmasını sağlayarak böcek, minik nesneler, nesnelerin üstündeki detaylar benzer biçimde mühim ayrıntıların parlak ve net bir halde fotoğraflanmasını sağlıyor. Kompakt, hafifçe yapısıyla kolay kullanılıyor ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Üstelik toz ve su sıçramasına karşı korumalı yapısı, ekstrem şartlarda itimat içinde fotoğraf çekme imkânı sunuyor.

Ürünü İncele

6. Fotoğraflarda küresel efekt yakalamak isteyenler için: 7artisans 7.5 mm F2.8 Aps-c Fisheye Fixed Lens


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Balık gözü lensler; 180 aşama açıyla çekim yapabilen, bunu yapmak için de fotoğrafta bükülmeye yol açan lenslerden biri. 7artisans 7.5mm F2.8 Aps-c Fisheye Fixed Lens, bu grupta yer edinen ideal bir lens modeli. Ürün yardımıyla balık bakış açısından bakar benzer biçimde fotoğraflar çekmek mümkün. Böylelikle hem daha geniş bir açıya haiz olunuyor hem fotoğraf bükülme efekti yardımıyla hareketlilik kazanılıyor. Sadece bu lens her an kullanılamayabilir. Bu aşamada “Kamera lensi iyi mi çıkarılır?” diye merak edenler olabilir. Çoğu zaman fotoğraf makinelerinin lensin takıldığı yerde bulunan butonuna basılarak kolay bir halde lensi bodyden ayırabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Cep telefonuyla geniş açılı fotoğraf çekmek isteyenlere: ÖzSima Balık Gözü Lens Fish Eye 3 Wide Geniş Açılı Makro Telefon Lensi


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Cep telefonu lensleri çoğu zaman düşük odak değeriyle geniş açılı fotoğraf çekebilecek şekilde tasarlanır. ÖzSima Balık Gözü Lens Fish Eye 3 Wide Geniş Açılı Makro Telefon Lensi, bu açıyı genişleterek balık gözü efektinin oluşmasına imkân tanır. Böylelikle cep telefonuyla çekilen fotoğraf ve videolara oldukca daha çok alanın sığdırılması ve küresel bükülme efektinin eklenmesi sağlanır. Lens almayı düşünenlerin aklına “Kamera lensi iyi mi temizlenir? sorusu gelebilir. Bunun için kamera lensi temizleme sıvısı, cam temizleme bezi ve hava üfleyici gerekir. Hava üfleyiciyle tozlar uzaklaştırılır, peşinden lense sıvı sıkılarak ürün temiz bir bez ile silinir.

Ürünü İncele

8. Cep telefonu ile makro fotoğraf çekim hazzı arayanlara: Thorparacord Telefon Macro Lens Kiti 0.45x Süper Geniş Açı – 12.5x Süper Makro Lens HD Kamera


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Thorparacord Telefon Macro Lens Kiti 0.45x Süper Geniş Açı – 12.5x Süper Makro Lens HD Kamera, klips şeklinde takılarak cep telefonu kamerasıyla kaliteli makro fotoğraflar çekmeye olanak tanıyan bir aparat. Cep telefonunuza ve kamerasına herhangi bir zarar vermeden kullanılabilen ürün, kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Görüntüleri averaj %60 oranında büyütebildiği benzer biçimde daha net ve kaliteli fotoğraf çekilmesini sağlar. Bununla birlikte yakından çekilen nesnelerin daha parlak çıkmasında da etkili olur. Kamera lens özellikleri çoğu zaman lens üstünde yazar. Odak uzaklığı, diyafram kıymeti benzer biçimde bilgiler buradan kolaylıkla öğrenilebilir.

Ürünü İncele

9. Cep telefonunuzu telefoto zoom kameraya çevirin: Jongsun Cep Telefonu Objektif Kamera Lens Kiti


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Jongsun Cep Telefonu Objektif Kamera Lens Kiti, cep telefonu kamerasına kolay bir halde takılarak kameranın 22x optik zoom yapmasını sağlar. Bu aparat yardımıyla görüntüde hiçbir kalite kaybı yaşamadan oldukca uzaktaki nesneleri âdeta yanı başınızdaymış benzer biçimde fotoğraflayabilirsiniz. Eğer eliniz titrediği için video ve fotoğraf çekmek istemiyorsanız size mükemmel bir haberimiz var. Set içinde bir tane tripot, bir de uzaktan kumanda bulunuyor. Böylelikle telefonu kamera ile tripota yerleştirebilir, istediğiniz açıya vardığında de kumanda ile fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Mükemmel, değil mi?

Ürünü İncele

10. Bir kilometre uzağın fotoğrafını çekin: Omni 8x Zoom Telefon Kamera Lensi Cep Telefon Teleskobu


Kameranızdan aldığınız performansı katlayacak en iyi ve kaliteli kamera lensleri

Omni 8x Zoom Telefon Kamera Lensi Cep Telefon Teleskobu, 1 ila 1,5 km benzer biçimde uzak mesafelerin net bir halde fotoğraflanması için kullanılan mükemmel bir ürün. Şık tasarımı ve hususi ışık yolu dizaynı yardımıyla yüksek çözünürlük sunan lens, cep telefonunun görüntü kalitesinde oluşacak kayıpların önüne geçer. Dürbün üstünde manuel olarak yapılacak ayarlamalarla uzaklık seviyesi kolayca değiştirilebilir. Klipsli mekanizması ile kolay kurulan ürünü kullanmak için herhangi bir uygulama yada yazılım gerekmez. Sekiz kez yakınlaştırma yapılmasına müsaade eden ürünü oldukca seveceksiniz!

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası