İşten çıkarılan Twitter çalışanları gibi davranıp dünyada manşet olmuşlardı! Musk, “Ligma ve Johnson”ı unutmadı: “Tekrar hoş geldiniz”

Elon Musk’ın Twitter’ı oldukca sayıda kişiyi işten çıkardı. Bu bir çok Twitter çalışanının asla istemediği bir durumdu. Fakat Musk’a nazaran Twitter büyük paralar kaybederken başka seçenek yoktu. Hal bu şekilde olunca oldukca sayıda çalışan eşyalarını toplayıp Twitter’dan ayrılmak mecburiyetinde bırakıldı. Bu sırada Rahul Ligma ve Daniel Johnson adlı iki şahıs ellerinde eşyalarla dolu kutularla manşetlere taşındı. Ligma ve Johnson, işten çıkartılmış Twitter çalışanlarını olduklarını söylüyorlardı. Hatta medyaya bu mevzuda röportaj bile verdiler. Sadece onlar aslen Twitter çalışanı değildi, işten çıkarılmış Twitter çalışanları gibi davranıyorlardı. İkilinin birçok meşhur kuruluşu kandırarak imza attığı bu vaka, o günlere damgasını vurmuştu.

ELON MUSK “LIGMA VE JOHNSON”I UNUTMADI!

Insider’ın haberine nazaran ise Elon Musk, Twitter’daki çalışanların yarısını işten çıkardıktan haftalar sonrasında, işten çıkarılmış çalışanlar gibi davranan iki insanla bir araya geldi. Musk, salı günü attığı bir tweet’te, Twitter’ın genel merkezinde Rahul Ligma ve Daniel Johnson ile beraber gülümserken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Meşhur milyarder fotoğrafın altına “Ligma ve Johnson yeniden hoş geldiniz!” notunu düştü.

Elon Musk2

“ONLARI KOVMAK GERÇEKTEN EN BÜYÜK HATALARIMDAN BİRİYDİ”

Musk Twitter’dan verdiği yanıtlardan birinde ise “Yanıldığımı kabul etmek mühim ve onları kovmak hakkaten en büyük hatalarımdan biriydi” diye yazdı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NASA o tarihi açıkladı! İnsanlığın kaderi değişecekNASA o zamanı deklare etti! İnsanlığın kaderi değişecek
Hastane çalışanları karara tepki gösterdi: Asgari ücretle...Hastane çalışanları karara tepki gösterdi: Asgari ücretle…
Öğretmen Marşı Meral Akşener'i ağlattı! Gözyaşlarını tutamadıÖğretmen Marşı Meral Akşener’i ağlattı! Gözyaşlarını tutamadı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası