İşte WhatsApp’ın ‘bir yerlerden tanıdık gelen’ yeni özelliği! Yine de kullanıcılara “Aaa” dedirtecek

WhatsApp’ın milyonları aşan kullanıcısı var. Bu, WhatsApp’ın güncel gelişmelere ayak uydurarak yeni özellikler sunmaya devam etmesini de gerektiriyor. Platform, son olarak WhatsApp anket özelliğiyle ses getirmişti. WhatsApp anket oluşturma özelliği ile kullanıcılar söyleşi içinden anket oluşturma imkanı kazanmıştı. “WhatsApp’ta anket iyi mi yapılır?” diye soranlar olsa da bu sorular WhatsApp’ta anket yapma yöntemleriyle yanıtlanmıştı. Fakat şimdi WhatsApp’ın aklında oldukca daha değişik bir özelliğin olduğu anlaşıldı. Öyleki ki bu özellik bir yerlerden tanıdık bile geliyor!

İŞTE WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ! KULLANICILAR “Aaa” DİYECEK

WABetaInfo’nun aktardığına nazaran, WhatsApp, resmi bir söyleşi sayfası üstünde çalışıyor. Bu söyleşi sayfası yardımıyla büyük olasılıkla WhatsApp’tan ileti alabileceksiniz. Ek olarak, WhatsApp’tan ipuçları alabilecek, WhatsApp ile alakalı yeni duyuruları görebilecek ve en yeni özellikler hakkında informasyon alabileceksiniz. Evet, bu özellik bir yerlerden tanıdık geliyor bu sebeple WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden kabul edilen Telegram buna benzer bir söyleşi sayfası sunarak yeni özellikleri kullanıcılarla paylaşıyor.

Tahminlere nazaran resmi WhatsApp sohbeti, salt okunması mümkün, uçtan uca şifrelenmiş bir söyleşi olacak. Bu yüzden asla kimse mesajlara müdahale edemeyecek. WhatsApp’tan ileti almaktan hoşlanmayanlar bu sohbeti sessize alabilecek yada engelleyebilecek.

WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ NE ZAMAN KULLANIMA SUNULACAK?

Bu özelliğin şu anda geliştirilmekte olduğu ortaya çıkarıldı. Hemen hemen geliştirme aşamasında olduğundan bu özelliğin beta kontrol kullanıcılarına yada tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağına dair herhangi bir informasyon ise mevcut değil.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yine yaptı yapacağını! Bu kez aklı mesajlarımızda: Yine yapmış oldu yapacağını! Bu kez aklı mesajlarımızda: “Kafama tabanca…”
Bakan Akar'dan F-16 açıklaması! 'Güzel sonuçlar geldi'Bakan Akar’dan F-16 açıklaması! ‘Güzel sonuçlar geldi’
Tramvayda iğrenç olay: Biri Iraklı, diğeri Afrikalı! Tekme tokat dövdülerTramvayda iğrenç vaka: Biri Iraklı, diğeri Afrikalı! Tekme tokat dövdüler

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası