İşler giderek ilginçleşiyor! ChatGPT’nin şimdi de kendi dilini oluşturduğu ortaya çıktı

Techradar’ın haberine göre, ChatGPT’nin bir sınırı var kelime. Ancak bu sayının ne olduğu konusunda rapor değişikliği gösteriyor. Gruplar GPT-4’ün yaklaşık 25.000’ini söylerken, yazar Jeremy Nguyen bunun yaklaşık 8 bin kelime kelime iddia ediyor. Çoğu kullanıcı bu kapsama ulaşmak için eğitim almıyor, ancak bu, mevcut konuşmanız çok uzun sürüyor, ChatGPT’nin cümlesinin içinden bile kesilebileceği anlamında geliyor.

Sonuç olarak böyle bir durumda yepyeni bir sohbeti başlatmanız gerekir. Bu da konuşmanız bitmediyse ve daha fazla etki ihtiyacınız varsa son derece sinir bozucu olabilir.

CHATGPT KENDİ “SIKIŞTIRILMIŞ” DİLİNİ İCAT ETTİ

Yeni nesil GPT-4 dil modeline dayanan ChatGPT sürümü ise bu problemlerin kendi “sıkıştırılmış” olarak indirildiğini icat ederek aşmış gibi görünüyor. Bu yeni sıkıştırma dili, Twitter kullanıcısı gfodor tarafından Shogtongue olarak adlandırıldı.

Edinilen bilgilere göre “Shogtongue” sıkıştırma dili, kelimeleri aşmanıza ve böylece sohbetinize devam edebilmenize olanak tanımaktadır. Bu, özellikle ChatGPT kullanımınız bir ay süren bir sohbete dönüşmüşse (veya sadece geçmişte söylediğiniz her hatırlayacak bir kankaya ihtiyacı varsa) son derece yararlı her şey gibi görünüyor.

Nguyen’e göre ChatGPT, kelimeleri tükendiğinde sizin için sıkıştırılmış bir mesaj oluşturmuyor. Yine de çok özel açıklamalarla mevcut kısıtlamasını istemeniz gerekiyor.

Bu dilin henüz gerçekleşmeyeceği da belirtilmiyor. Nguyen’e göre, GPT-3.5 sıkıştırılmış dili okuyamıyor. En iyi şekilde GPT-4 versiyonu üzerinde çalışıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fırlatıldı ancak kısa süre sonra...Fırlatıldı ancak kısa süre sonra…
  AK Parti Çukurova ilçe binasına saldırı! AK Parti Çukurova ilçe binasına saldırı!
kardeşa bayram alışverişi yapmış... kardeşa bayram alışverişi yapmış…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası