IQos Cihaz Fiyatları

IQos Cihaz Fiyatları

Diğeri ise IQos Heets bölmesi. Bu bölme, sigara içtikten sonra IQos tutucuyu koyduğumuz ve şarj ettiğimiz kısımdır. Büyük bir bataryası vardır ve IQos modelleri tutamacını tam şarjla en az 20 kez şarj edebilir. Bu pod üzerinde açma/kapama anahtarı bulunurken, şarj seviyesini gösteren ışıklar da bulunuyor.

Bu küçük ürünün son parçası IQOS heets kartuş. Görünümü minyatür bir sigarayı andırıyor. Kartuş, bir tütün yaprağı ve bir filtreden oluşur. Bu parçada yaklaşık 14 nefes alabilirsiniz. Dakikada bunu başarırsak, bu 6 dakikaya eşittir. Haber verilmeden yapılmamalı. Kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi, iQos bıçaklarının üzerine kendi IQos sigaranızdan başka tütün konulmamalıdır. Bu ürün yalnızca Philip Morris IQos Heets ile çalışır.

Bu üç bölümden oluşan ürünlerimizin yüklenmesine ve temizliğine dikkat edilmelidir. Bir dolu şarjla 20 adet sigara içebilen bu iqos cihaz, gün içinde paketini sigara tüketen herkes için mükemmel bir rakamdır. Ürünü şarj cihazına bağlarsanız, bir saat içinde tamamen şarj olur. Ürünü uzun süre kullanabilmek için temizliğine özen göstermek gerekir. Ürünü temizlemek için temizleme kapsülünün içine sokup 4-5 kez döndürmeniz yeterlidir.

Bugün e-sigara kullanıcıları arasında çokça merak uyandıran bir konuyu ele alacağız: damla ucu. Kullanıcılar tarafından “ağızlık” olarak da bilinen damla ucu, e-sigaranın ağızla temas eden tek kısmıdır. Bu kısım e-sigaranın ürettiği buharı içinize çekmenizi sağlar, böylece e-likitin aromasını ve buharını tamamen içinize çekersiniz. Damlalık modelleri hakkında en sık sorulan sorulardan biri de bu parçaların nasıl kullanılacağıdır. Damlama başlığı benzersiz eğimli bir yapıya sahiptir. Bu sayede bir elektronik sigaranın dumanını bir miktar yoğunlaştırır. Bu yoğuşma, e-sıvının tadını tam olarak çıkarmanızı sağlar. Drip Tip ile ilgili bu gerçeğe rağmen kullanıcılar, Drip Tip’in e-sigaralarındaki çekimlerin kalitesini etkileyip etkilemediğini bulamadı. Blog olarak bugün sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışıyoruz. Damlama ucu içeceğinizin kalitesini etkiler mi?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası