iPod’un tasarımcısıydı! Yeni cihazıyla herkesi şaşırtmayı başardı: Kredi kartı boyutunda, fiyatı ise…

iPod, Apple’ın iPhone dışındaki en dikkat çeken ürünlerinden biri olarak görülüyor. iPod’un tasarımcısı Tony Fadell ise hızla gelişen teknolojinin merkezi olarak nitelenen Silikon Vadisi’nde iPod’un babası olarak biliniyor. Fadell, iPod’u tasarladıktan sonrasında şimdi bir kez daha karşımıza çıktı. iPod’un babası bu kez insanların kripto paralarını gizlemesi için yeni bir aygıt tasarladı.

IPOD’UN TASARIMCISININ YENİ ÜRÜNÜ: LEDGER STAX

CNBC’nin haberine nazaran, Fransız kripto varlık güvenlik şirketi Ledger tarafınca oluşturulan ürün, firmanın senelik Ledger Op3n etkinliğinde piyasaya sürüldü. Ledger Stax isminde olan aygıt minik bir akıllı telefona yada kredi kartı okuyucusuna benziyor. 85 milimetre uzunluğunda ve 54 milimetre genişliğinde olan aygıt, ortalama bir kredi kartı büyüklüğünde. Ek olarak ortalama 45 gram olan cihazın bir iPhone’dan daha hafifçe olduğu belirtiliyor.

E-MÜREKKEP EKRANA SAHİP

Amazon’un Kindle e-okuyucularına benzer siyah beyaz bir e-mürekkep ekrana haiz olan Ledger Stax, bununla birlikte başka cüzdanları birbirine tutturabilmek için mıknatıslar da içeriyor. Kullananların aleti USB kablosuyla dizüstü bilgisayarlarına yada Bluetooth vesilesiyle telefonlarına bağlayabildiği bilgisi veriliyor.

İŞTE FİYATI

Ledger’a nazaran, 279 dolarlık bir fiyat etiketi bulunan Ledger Stax, 2023′ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Katil robot planında sürpriz 'U' dönüşüKatil robot planında sürpriz ‘U’ dönüşü
İstanbul'da asker eğlencesinde akılalmaz görüntü!İstanbul’da asker eğlencesinde akılalmaz görüntü!
'Efsane kış'ın şifresi bu haritalarda! "Her şey olabilir" diyerek uyardı‘Efsaneleşmiş kış’ın şifresi bu haritalarda! “Her şey olabilir” diyerek uyardı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası