iPhone kullanıcıları dikkat! Apple imzalamayı durdurdu

Apple bu kez iPhone sahiplerini yakından ilgilendiren bir gelişmeyle gündemde. Apple, hatırlarsınız 18 Mayıs’ta iOS 16.5’i kullanıcıların hizmetine sunmuştu. iOS 16.5’in yayınlanmasından kısa bir süre sonra, iOS 16.4 için harekete geçilmiş gibi görünüyor.

İMZALAMAYI DURDUR iOS 16.4.1

MacRumors’un haberine göre; Apple, iOS’un önceki sürümü olan iOS 16.4’ü imzalamayı durdurdu. iOS 16.4.1 artık imzalı olmadığından, iPhone kullanıcılarının bu yazılım sürümüne geçmesi normal olarak engellenir.

7 Nisan’da yayınlanan iOS 16.4.1, iOS 16.4’ün yayınlanmasından yaklaşık iki hafta sonra gelen küçük bir hata düzeltme güncellemesiydi. Bu güncelleme, yeni Emojiler, Safari Web Push Bildirimleri, iPhone aramaları için gürültü yalıtımı gibi özellikler getiriyor.

KARAR SÜRPRİZ DEĞİL

Aslında bu karar sürpriz olmadı. Apple, müşterileri işletim sistemlerini güncel tutmaya teşvik etmek için yeni sürümler yayınlandıktan sonra iOS’un eski sürümlerini imzalamayı düzenli olarak durdurduğundan, iOS 16.4’ün imzalanmayı durdurması alışılmadık bir durum değildir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir diğer önemli adım: Beklenen onay çıktı!Bir diğer önemli adım: Beklenen onay çıktı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sinan Ogan için dikkat çeken açıklama!Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sinan Ogan için dikkat çeken açıklama!
İmamoğlu ile pazarcı arasında büyük gerilim! İmamoğlu ile pazarcı arasında büyük gerilim! “Ahlaksız, ahlaksız…”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası