iPhone 15’in fiyatı için çok konuşulacak iddia! “İndirim…”

iPhone 15’in özellikleri ve iPhone 15’in tasarımı haricinde iPhone 15’in fiyatı da konuşulmaya başlandı. Apple, iPhone 14 ailesini iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinden oluşturmuştu. Sadece iPhone 15 ailesinin iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Ultra (Bir ihtimal gene Pro Max olabilir) modellerinden oluşması planlanıyor. En çok dört gözle beklenen mevzu ise iPhone 15’in fiyatı oluyor. Fakat iPhone 15’in fiyatıyla ilgili çok konuşulacak bir iddia gündemde.

iPHONE 15 İÇİN İNDİRİM İDDİASI!

9to5Mac’in haberleştirerek aktardığı o iddiaya gore; Apple, iPhone 15’in hem temel hem de Plus modelleri için (iPhone 14’ün fiyatlarına gore) fiyat indirimi düşünüyor. İndirimli fiyatların, temel ve Plus modeller denildiği için muhtemelen iPhone 15 ve daha büyük ekrana haiz olacak iPhone 15 Plus için geçerli olacağı ileri sürülüyor.

Haberde, Apple’ın iPhone fiyatlarını düşürmesi fikrinin pek ihtimaller içinde görünmediği, sadece iddianın doğru olabileceğine inanmak için sebepler olduğu belirtiliyor.

Habere gore, raporlar, devamlı olarak iPhone 14 Pro ve Pro Max için beklenenden daha yüksek öğrenci işaret ederken, standart model iPhone 14 ve bilhassa iPhone 14 Plus için daha düşük talep bulunduğunu gösteriyor.

ÖNEMLİ ORANDA DÜŞÜRMEYİ PLANLADIĞI İDDİA EDİLİYOR

Söz mevzusu haberde yer edinen iddiada, bazı durumlar göz önüne alındığında, Apple’ın iPhone 15 Plus planlarını tamamen iptal etmesinin mantıklı olacağı söyleniyor. Sadece aynı iddianın içinde ürün yol haritasının çok öncesinden hazırlandığı ve bunu yapmak için çok geç olduğu ifade ediliyor. Bunun yerine, Apple’ın iPhone 15 Plus’ın fiyatını selefinin seviyesinden mühim oranda düşürmeyi düşündüğü iddia ediliyor.

Sadece şirket iPhone 15 ile iPhone 15 Plus’ı aynı yada çok yakın bir fiyata satmayacaktır. Bundan dolayı Apple’ın iPhone 15’in fiyatını da düşüreceği öne sürülüyor. Hatta firmanın iPhone 15’in fiyatını artık seride bulunmayan mini modelin fiyatına kadar düşürebileceği iddia ediliyor.

Apple’ın bu mevzuda hemen hemen resmi bir açıklaması bulunmuyor. Kısaca söylenenler iddiadan öteye geçemiyor. Gene de bu iddialar dikkate kıymet bulunuyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yandex’in kurucusundan sürpriz karar!Yandex’in kurucusundan sürpriz karar!
 Ekrem İmamoğlu davasında yeni gelişme Ekrem İmamoğlu davasında yeni gelişme
Sınıf arkadaşlarını tekme tokat dövüp zorla oynattılar!Derslik dostlarını tekme tokat dövüp zorla oynattılar!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası