iPhone 15 tanıtılmadan iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max hakkında dikkat çekici iddialar gelmeye başladı: İşte söylenenler!

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’ten oluşması beklenen iPhone 15 ailesinin Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Ancak daha şimdiden iPhone 15 ailesi hakkında birçok iddia ortaya atıldı.Başta iPhone 15’in özellikleri ve iPhone 15’in fiyatı olmak üzere bu iddialar şimdi yeni bir şekle büründü. Çünkü iPhone 15 tanıtılmadan önce iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max hakkında dikkat çekici iddialar gelmeye başladı.

İŞTE BU ŞAŞIRTICI İSTEK! iPHONE 16 PRO VE iPHONE 16 PRO MAX…

MacRumors tarafından bildirildiği üzere ekran endüstrisi analisti Ross Young’a göre iPhone 16 Pro, 2024 yılında piyasaya sürülecek. hakkında 6.3 inç ekran boyutuna sahip olacak iPhone 16 Pro Max ise 6.9 inç ekran boyutuna sahip olacak.

Young tweetlerinde “Aslında 6.2x” ve 6.8x diyecek. 2 hafta sonra Los Angeles’ta yapacağım konuşmada ondalık saniyeleri açıklayacağım.” bir ekleme yaptı. Görünüşe göre iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’in ekran boyutları sırasıyla 6.3 ve 6.9’a yuvarlanacak.

genç

iPhone 14 Pro 6.1 inç ekrana sahipken, iPhone 14 Pro Max 6.7 inç ekrana sahipti. Açıkçası bu boyutların Phone 15 Pro modellerinde değişmemesi gerekiyor.

Ancak Young’a göre iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’in ekranlarında ufak bir değişiklik olacak.

Young, standart iPhone 16 ve iPhone 16 Plus’ın daha büyük ekranlara sahip olup olmayacağını belirtmedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
O kişinin kendisi tarafından imzalanmış!  Şaşırtan fiyata satıldıO kişinin kendisi tarafından imzalanmış! Şaşırtan fiyata satıldı
Seçim sonuçları Mynet.com'da!  İşte canlı izleme ekranıSeçim sonuçları Mynet.com’da! İşte canlı izleme ekranı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası