iPhone 15 beklenirken, ucuz AirPods Lite iddiası geldi! “Rakiplerine ayak uyduracak”

Apple’ın AirPods ailesi şimdilik AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max’ten oluşuyor. Apple’ın bazen AirPods’un fazlaca daha değişik çeşitlerini üreteceğine dair söylentiler gündeme gelse de hemen hemen bu tarz bir olay olmadı. Sadece yakında olabilir. Bundan dolayı İngiliz basınında yer gören bazı iddialar, bizlere fazlaca dikkat çekici şeyler söylüyor.

İDDİA: “APPLE ‘AIRPODS LITE’ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR”

İngiliz Daily Mail gazetesi, sektör kaynaklarına dayandırarak Apple’ın kablosuz kulaklıklarının rakiplerine ayak uydurmasına destek olacak yeni ve daha ucuz bir sürümünü geliştiriyor olabileceğini yazdı. Teknoloji devinin, 2023’te üçüncü nesil AirPods’lara olan talebin düşmesi korkusuyla ‘AirPods Lite’ adlı bir ürün üstünde çalmış olduğu iddia edildi.

Haberde iddiayla ilgili birkaç detay paylaşıldı ve şirket iddialar hakkında hemen hemen yorum yapmadı.

AIRPODS LITE NE KADARA MAL OLACAK?

Habere gore, daha ucuz kulaklıkların, ikinci nesil AirPods’un maliyeti olan 129 dolardan daha düşük bir fiyata mal olması umut ediliyor.

AirPods Lite söylentisi doğru olsa bile, hemen hemen ne vakit piyasaya sürülebileceğine dair bir informasyon yok. Ek olarak, kulaklıkların iyi mi görüneceği yada hangi özelliklere haiz olacağı hakkında da hemen hemen bir informasyon gelmiş değil. Sadece, etken gürültü engelleme özelliğine (ANC) haiz olmayacağı neredeyse kati. Bundan dolayı Apple bu özelliği üst düzey AirPods modellerinde kullanıyor.

Haitong Intl Tech Research’ten analist Jeff Pu, yeni AirPods Lite’ın amacının daha ucuz kablosuz kulaklıklarla rekabet etmek bulunduğunu söylemiş oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ(*15*)
Onun da 'akıllısı' çıktı! Fiyatı ise dudak uçuklatıyorOnun da ‘akıllısı’ çıktı! Fiyatı ise dudak uçuklatıyor
Bağışıklık sistemini bozarak erken ölüm riskini artırıyorBağışıklık sistemini bozarak erken ölüm riskini artırıyor
Polisler o hareketten sonra açığa alındı! Sosyal medyada gündem olduPolisler o hareketten sonrasında açığa alındı! Toplumsal medyada gündem oldu

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası