Instagram’dan sürpriz hamle! Dikkat çekti…

Instagram’dan yeni reklam hamlesi geldi. Popüler sosyal medya platformu, blogunda yayınlamak bir gönderide, arama sonuçlarında reklamları test etmeye başladıklarını söyledi. Doğuma bakılırsa bu reklamlar Instagram’ın arama sonuçları sayfasında bir gönderiye dokunup kaydırmaya başladığınızda karşınıza çıkacak.

Gönderiye göre, bu değişiklik şimdilik sadece bir test. Ancak Instagram, yeni yerleşimi “önümüzdeki aylarda” küresel olarak başlatmayı planlıyor.

DUYURDU’DAN INSTAGRAM HATIRLATICI REKLAMLARI

Instagram’ın reklamcılık konusunda kullandığı bir başka yenilik de Hatırlatıcı Reklamlar (Hatırlatıcı Reklamlar) oldu. Hatırlatıcı reklamlar, reklamverenlerin yaşadıkları bir gerçekleştirme veya önemli bir tarih için anlık bildirim göndermesine izin verecek.

Uygun hatırlatıcıları tercih edecek kullanıcıların söz konusu etkinlik veya tarih ile ilgili Instagram’dan üç bildirim alabilecek. Bu 3 bildirim etkinlik ya da önemli başlangıç ​​1 gün önce, 15 dakika önce ve etkinlik sırasında gönderilecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
WhatsApp ve Meta'ya para cezası!WhatsApp ve Meta’ya para cezası!
Van'a benziyorlar!  Sınır kapısında bir yapı oluşurVan’a benziyorlar! Sınır kapısında bir yapı oluşur
AK Parti'nin gizli tesisi ne? AK Parti’nin gizli tesisi ne?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası