Instagram’dan gönderi paylaşanlar dikkat! Yeni özelliğe çok şaşıracaksınız

Instagram’da gönderi paylaşmak bazı kullananların günlük rutini haline geldi. Sadece bazı kullanıcılar Instagram’da gönderi planlamak da istiyorlar. Bu kullanıcıları sevindirecek bir bugün haber geldi. Instagram’ın yeni bir özelliği kontrol etmiş olduğu ortaya çıktı.

YAKINDA INSTAGRAM’DA GÖNDERİ PLANLAYABİLECEKSİNİZ

Mashable’ın haberine bakılırsa, yakında Instagram’da gönderileri planlayabileceksiniz. Instagram’ın sahibi Meta’nın bir sözcüsü bu özelliğin kontrol edildiğini doğruladı.

İçerik oluşturucular, canlı videolarını 90 güne kadar planlayabilir, sadece birkaç kullanıcı tarafınca fark edilen bu yeni özellik, her insanın gönderilerini öncesinden planlamasını sağlayacak.

GÖNDERİ PLANLAMA SEÇENEĞİ OLACAK

Matt Navarra’nın paylaşmış olduğu tweet’e bakılırsa, bu özellik, bir gönderi hazırlayıp onun düzenlemesini vs. bitirdikten sonrasında son adıma geldiğinizde, gelişmiş ayarlar kısmında yer alacak. Burada gönderi planlama seçeneği olacak. Böylece tarih ve saat seçip gönderinizi planlayabileceksiniz.

Tüm Instagram kullanıcıları hemen hemen uygulama vasıtasıyla gönderilerini planlayamıyor. Şu sebeple özellik hala kontrol ediliyor. Instagram’ın bu özelliği ne vakit kullanıma açacağı ise şimdilik belirsiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
James Webb görüntüledi! BüyüleyiciJames Webb görüntüledi! Büyüleyici
Açılışını Erdoğan yapıyordu! Bir anda davetlilerin üzerine püskürdüAçılışını Erdoğan yapıyordu! Aniden davetlilerin üstüne püskürdü
‘Mehmet Ali Çelebi'nin eşi adına çok utandım’‘Mehmet Ali Çelebi’nin eşi adına çok utandım’

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası