Instagram dondurma açma: Instagram dondurulan hesabı yeniden açma nasıl yapılır, linki nedir?

Instagram hesaplarının geçici olarak kapatılması Instagram dondurma olarak geçmektedir. Kullanıcılar Instagram hesaplarını geçici olarak kapattıklarında yeniden bu hesapları açmaları da mümkün olur. Dondurulan Instagram hesapları silinmediği için bu hesaplar etken edilebilir. Dondurulan Instagram hesabı nasıl açılır?

Dondurulan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram dondurmak Instagram hesabını geçici olarak kapatmaktır. Buradaki süreyi kullanıcının kendisi belirlemektedir. Instagram hesapları istenildiği süre süresince dondurulabilir. Instagram hesapları dondurulduktan sonrasında hesap detayları Instagram tarafınca saklanmaktadır. Hesabın kullanıcısı istediği süre bu hesabı geri açabilmektedir.

Instagram dondurma ve açma işlemlerinde telefon yada bilgisayar kullanmak mümkündür. Instagram dondurma işlemlerinde uygulamalar kullanılmazken Instagram hesabının etken edilmesi işlemlerinde uygulamalar da kullanılabilmektedir. Dondurulmuş Instagram hesabı açma işlemlerinde hesaba kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmak kafi olur. Instagram hesabını web tarayıcısından açmak için;

  1. İnternet tarayıcısından Instagram.com adresini açın.
  2. Dondurulmuş hesabın kullanıcı adını yazın.
  3. Dondurulmuş hesabın son olarak kullanılan şifresini girin.
  4. Giriş yap butonuna tıklayın.

Hesabınız bu işlemleri yapmanızın peşinden etken edilecektir. Dondurulmuş Instagram hesabının etken edilmesi için Instagram uygulaması kullanılacaksa;

  1. Telefonunuzda Instagram uygulaması yüklü değilse uygulamayı indirin.
  2. Instagram uygulamasını açın.
  3. Uygulama ekranında giriş yapma kısmını bulun.
  4. Dondurulan hesabın kullanıcı adı ve şifresi ile hesaba giriş yapın.

Instagram Dondurma Açma Süresi Ne Kadardır?

Kullanıcılar Instagram hesaplarını dondurduklarında bu hesapları kısa sürede açmak isteyebilirler. Sadece Instagram hesapları dondurulduktan sonrasında bir süre açılamaz. Bu süre 3 saattir. Dondurulan bir Instagram hesabının yeniden açılabilmesi için 3 saat geçmesi gerekmektedir. Kullanıcılar bazen bu saat sınırını aşmak istese de bu süreyi engellemenin bir yolu yoktur.

Dondurulan bir Instagram hesabını açmak için şahıs istediği kadar bekleyebilir. Instagram hesabının dondurulması için bir üst süre sınırı yoktur. Sadece dondurulup oluşturulan bir Instagram hesabının yeniden dondurulması için 7 gün beklemek gerekmektedir. Instagram bu süreyi kullanıcılar hesaplarını oldukca sık dondurup açmasınlar diye getirmiştir. Bu süre barajını ortadan kaldırmak mümkün değildir. Instagram hesapları 1 hafta içinde 2 kez dondurulamamaktadır.

Dondurulmuş bir Instagram hesabı oldukca uzun süre açılmamışsa hesabın yeniden aktive edilmesinde bazı problemler yaşanabilmektedir. Bu problemler geçicidir ve kendi kendine düzelmektedir.

Uzun süre açılmamış Instagram hesaplarında mesajların yada fotoğrafların yüklenmesinde gecikmeler yaşanabilir. Fotoğraflar ve mesajlar noksan yüklenebilir. Sadece bu problem hesabı kullandıkça ortadan kalkacaktır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Toplumsal medya platformu Tumblr’a Türkiye’den erişim engellendi
Çiftçileri yakından ilgilendiriyor! Bakan Kirişçi açıkladı... 'Üreticimizin ne ekeceğine devlet olarak artık biz karar vereceğiz'Çiftçileri yakından ilgilendiriyor! Bakan Kirişçi deklare etti… ‘Üreticimizin ne ekeceğine devlet olarak artık biz karar vereceğiz’
‘Yüksek yerde tanıdıklarım var, siz görürsünüz’‘Yüksek yerde tanıdıklarım var, siz görürsünüz’

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası