Her bütçeye ve beğeniye uygun 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Mikrofonlar, sesleri net algılayıp pürüzsüz seviyede karşı tarafa ileterek ses standardını üst seviyeye taşıyor. Vlog, podcast, seslendirme ve gösterim benzer biçimde çeşitli amaçlar için mikrofon satın alınacağı süre kullanıcı odaklı birçok özellik öne çıkıyor. Kompakt tasarımıyla azca yer kaplayan, RGB aydınlatmasıyla yaratıcı ambiyans sunan, uzun kablosuyla hareket pozitif yanları elde eden, araç-gereç kalitesiyle dayanıklılık vadeden, dış ortam gürültüsünü bastıran ve açısı kolaylıkla değiştirebilen mikrofonlar verimli kullanım vadediyor. Hazırsanız bu senenin öne çıkan en iyi mikrofon çeşitlerini beraber keşfedelim.

1. İçerik üreticileri için: HyperX Duocast RGB Siyah Mikrofon


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Başarı göstermiş ve kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla tanınan HyperX, mikrofon alanında da yüksek kaliteli modellere haiz. En iyi içeriklerin oluşturulması için gereksinim duyulan birçok özelliği bünyesinde barındıran HyperX Duocast RGB Siyah Mikrofon, zarif ve minimal tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek çözünürlüğünde olan 24 bit/96 kHz kayıt özelliğiyle sesi berrak bir halde aktarıyor. Sessize alma düğmesiyle tek dokunuşla ses aktarımını kapatabiliyor. Modelin en sevilen özelliği, shock mount aparatıyla gürültü ve ses titreşimlerini mühim seviyede azaltması. Ürünün RGB aydınlatmalı halkasıyla şık görünüm sunması da cabası!

Ürünü İncele

2. Üst düzey konuşma performansı için: Trust 22656 Siyah USB Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Gösterim, vlog ve podcast ve kaliteli yazışma için 2022’nin en iyi mikrofon modellerinden önde gelen Trust 22656 Siyah USB Mikrofon; başarı göstermiş özellikleriyle kullanıcıları memnun ediyor. Düz siyah rengi ve mütevazi tasarımıyla emek verme masalarına uyum elde eden model, net dijital ses kalitesiyle oyunlarda ekip dostlarıyla sıhhatli yazışma kurulmasına yardım ediyor. Bununla beraber shockmount ve ses filtresiyle gösterim ve podcastlerde sesin boğuklaşmasını önlüyor. Tripod standıyla birlikte geldiği için her yere konumlandırılabiliyor. Bu sayede en doğru ses açısı da kolaylıkla bulunuyor. 1,5 metre uzunluğundaki kablosuyla hareket özgürlüğü sağlıyor.

Ürünü İncele

3. Gürültüleri ortadan kaldırın: Pusat USB Yayıncı Mikrofonu


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Video kayıtlarında sesini bir türlü beğenmeyenlere tavsiye edilen Pusat USB Yayıncı Mikrofonu, ergonomik kullanım elde eden akıllı özellikleriyle gösterim ve podcastlerde mühim bir rol üstüne alıyor. 3,5 mm audio output vasıtasıyla kulaklığın mikrofona bağlanmasına destek oluyor. Böylece içerik oluştururken dinlemek ve muntazam kayıt almak kolaylaşıyor. Modelin en sevilen özelliği, üst kısmında LED ışıkla emek verme durumunu belirtmesi. Bu sayede mikrofonun ne süre açık, ne süre kapalı olduğu kolaylıkla fark edilerek gösterim kazalarının önüne geçiliyor. Akıllı tasarımı yardımıyla arka planda oluşan ses gürültülerini başarıyla engelleyerek sesi net iletiyor.

Ürünü İncele

4. Kullanıcı dostu özellikleriyle: RØDE NT-USB Mikrofon USB Bağlantılı Kondenser Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Yüksek kaliteli stüdyo mikrofonları içinde fark yaratarak adından söz ettiren RØDE NT-USB Mikrofon USB Bağlantılı Kondenser Mikrofon, en iyi kayıt mikrofonu sıralamasında ne olursa olsun bulunması ihtiyaç duyulan modellerden biri. Ürün, Windows ve Mac OS işletim sistemlerine haiz bilgisayarla uyum içinde çalışıyor. 3,5 mm JAK çıkışıyla kulaklık bağlantısına imkân veren model, sıfır gecikmeyle dinleme yapılmasını sağlıyor. Üç ayaklı tasarımıyla masa üstünde sağlam durarak devrilme sorunlarını rafa kaldırıyor. Modelin en oldukca dikkat çeken yanı, premium kalitedeki pop filtresiyle “p”, “t” ve “ç” benzer biçimde harfleri söylerken gerçekleşen ses patlamalarını en aza indirerek kaliteli kayıt yapılmasını sağlaması.

Ürünü İncele

5. Ergonomik kullanımın tadını çıkarın: FIFINE USB Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Gün içinde sık sık mikrofona gereksinim duyanlara tavsiye edilen FIFINE USB Mikrofon, üstün özellikleri ve kullanışlı tasarımıyla gören her insanın beğenisini kazanıyor. Model, sıkıştırılabilir tasarımıyla masa yada raflara kolayca monte edilebiliyor. Kolayca yakınlaştırılıp uzaklaştırılabildiği için kullanıcılarına mühim bir alan pozitif yanları yaratıyor. 2,5 metre uzunluğundaki USB kablosuyla bilgisayardan uzak noktalara da konumlandırılabiliyor. RGB aydınlatmasıyla canlı bir atmosfer yaratarak bulunmuş olduğu ortama renk katıyor. Mikrofon üstündeki sessize alma tuşu yardımıyla tek dokunuşla istenmeyen anlarda sesin yayına karışmasına engel oluyor.

Ürünü İncele

6. Kompakt ve çağıl tasarım: Rampage SN-RM7X Siyah Masa Üstü LED Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Emek harcama masasında alanı dar olanların ne olursa olsun göz atması ihtiyaç duyulan Rampage SN-RM7X Siyah Masa Üstü LED Mikrofon, kompakt tasarımıyla oldukca azca yer kaplıyor. Uygar görünümüyle beğeni kazanan model, uygun fiyatıyla da mühim bir avantaj vadediyor. 60 dereceye kadar ayarlanabilir mikrofon başlığıyla kullanıcılarına rahat ettikleri açıyı belirleme imkânı tanıyor. Aynı şekilde 1,5 metre uzunluğundaki kablosuyla da hareketleri kısıtlamıyor. Kırılgan yapısıyla sesi net algılayıp sorunsuz iletiyor. Tek tuşla sessize alınabiliyor. Modelin bir öteki mühim özelliği de kuvvetli ayaklarıyla masaya tam oturarak sağlam durması.

Ürünü İncele

7. Görkemli gösterim ambiyansı için: HyperX QuadCast Oyun Mikrofonu HX-MICQC-BK


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

En iyi oyun mikrofonları sıralandığında üst sıralarda yerini alan HyperX QuadCast Oyun Mikrofonu HX-MICQC-BK, şık tasarımı ve üstün nitelikleriyle eşi olmayan bir edinim vadediyor. Oyun esnasında ekip iletişimini sıhhatli bir seviyeye taşıyan model, LED göstergesiyle tek bakışta sesin karşı tarafa gidip gitmediğinin anlaşılmasına imkân tanıyor. Dokunmatik sessize alma özelliğiyle ergonomik şekilde ses iletiminin kapatılıp açılmasını sağlıyor. Kuvvetli RGB aydınlatmasıyla gece oyun oynanırken renkli ve keyifli ışıklandırma meydana getiren model, gösterim açıldığında da efsanevi bir ambiyans oluşturuyor. Dahili pop filtresiyle ses patlamalarını önlüyor. Tak çalıştır tasarımı yardımıyla ek kuruluma gerek kalmadan derhal kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

8. Bütçesi kısıtlı olanlar için: Snopy SN-130 Siyah Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Bütçesi kısıtlı olan ve kaliteli özelliklere haiz en ucuz mikrofonu satın almak isteyenlere Snopy SN-130 Siyah Mikrofon tavsiyesi yapılıyor. Düz siyah rengi ve minimal yapısıyla sadelikten hoşlananlar için de mükemmel bir alternatif olan model, azca yer kaplayarak emek verme masalarında kalabalık yaramıyor. Başarı göstermiş ses kalitesiyle kullanıcılarından tam not alarak çevrim içi konferanslarda ve ekip oyunlarında sıhhatli yazışma kurulmasına destek oluyor. Ayarlanabilir yapısıyla 60 dereceye kadar özelleştirilebilen model, en rahat edilen açıda ve konumda yerleştirilebiliyor. Modelin 2,2 metre kablo uzunluğuna haiz bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Ürünü İncele

9. Oyuncuların en iyi yoldaşı: Trust 23510 GXT 256 Exxo USB Oyun Mikrofonu


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Oyunlarda takımıyla ses kaybı yaşamadan yazışma oluşturmak isteyenlere tavsiye edilen Trust 23510 GXT 256 Exxo USB Oyun Mikrofonu, gösterim yapanlar için de mükemmel bir seçenek. Model; vlog, podcast, gösterim ve oyunlarda ekip iletişiminde etkin performans sergiliyor. 1,8 metre kablo uzunluğu yardımıyla masanın arzu edilen her köşesinde konumlandırılabiliyor. RGB aydınlatmasıyla etkisinde bırakan görsellik sağlıyor. Kuvvetli ve kaliteli metal malzemesiyle darbe ve aşınmalara karşı direnç göstererek uzun seneler sorunsuz kullanılıyor. Kardioid kayıt özelliğiyle oyun yayınlarında sesin izole edilmesini sağlayarak yayınlara kalite kazandırıyor.

Ürünü İncele

10. Her süre en iyisini isteyenlere: RØDE NT1 KIT Geniş Diyafram Kardioid Kondenser Mikrofon Paketi


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

“En kaliteli mikrofon hangisi?” sorusu sorulduğunda bir adım öne çıkan RØDE NT1 KIT Geniş Diyafram Kardioid Kondenser Mikrofon Paketi, birbirinden başarı göstermiş özellikleriyle dolu dolu kullanım vadediyor. Yüksek kaliteli malzemesiyle sağlamlık mevzusunda kullanıcılarından tam not alan model, 1 inç diyaframıyla devrim durumunda ses sunuyor. Modelin dikkat çeken en mühim yanı sessiz emek vermesi. Bir tek 4,5 dB gürültüyle gösterim, podcast ve video kayıtlarında mikrofon gürültüsüne niçin olmuyor. Akıllı tasarlanan hususi yapısıyla her ortamda kolaylıkla kendine yer buluyor. Kapsülün titreşimlere dayanıklı olması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

11. Fiyat performans ürünü arayanlar için en iyisi: Dexim MAGNUM USB Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Uygun fiyata kaliteli bir mikrofon almak isteyenlerin radarına hızlıca giriş meydana getiren Dexim MAGNUM USB Mikrofon, en iyi mikrofon markaları içinde üst sırada yer edinen Dexim’in imzasını taşıyor. Kullanıcı yorumlarında en iyi fiyat performans mikrofonundan biri olduğu vurgulanan model, 50Hz-16KHz frekans aralığıyla kuvvetli ses sağlıyor. Tak ve çalıştır tasarımı yardımıyla ürün, kurulumla uğraşmadan derhal kullanıma hazır hâle geliyor. Böylece değişik bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanılıyor. Tripod ayaklı tasarımı yardımıyla arzu edilen her ortamda konumlandırılabiliyor. Böylece spontane yayınlarda mühim avantaj yaratıyor. Ek olarak dış seslerdeki gürültüyü başarıyla bastırdığından açık alan kayıtlarında da tercih edilebiliyor.

Ürünü İncele

12. Dayanıklı malzemesiyle uzun seneler sizinle: JBL Quantum Stream Gaming Kablolu Siyah Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

JBL markasının en iyi mikrofonundan önde gelen JBL Quantum Stream Gaming Kablolu Siyah Mikrofon, şık ve zarif tasarımının yanı sıra üst düzey özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Ters çevrilerek de kullanılabilen model, üç değişik stand seçeneği ve 360 aşama hareket edebilme özelliğiyle kullanıcılara pozisyonlarını değiştirmeden kaliteli ses aktarım fırsatı veriyor. Dayanıklı metal malzemeleriyle darbe ve aşınmalara karşı dayanıklılık gösteriyor. Gösterim, podcast ve seslendirme benzer biçimde kullanımlar için mükemmel bir seçenek olan model, 96 kHz hızıyla sesi net bir halde yakalıyor. Böylece ses kayıpları yaşatmadan içeriklerin dolu dolu olmasını sağlıyor.

Ürünü İncele

13. Kişiselleştirilebilir ses tonu için: Shure MV7 Premium Podcast Mikrofonu


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Yüksek ses kalitesine haiz mikrofon markaları içinde mühim bir yere haiz olan Shure, kaliteli ses içerikleri üretmek isteyenleri Shure MV7 Premium Podcast Mikrofonu modeliyle tanışmamızı sağlıyor. Gürültülü mekânlarda bile yüksek ses izolasyonu yaratarak pürüzsüz ses kalitesi yakalanmasını sağlıyor. Böylece her ortama uygun bir mikrofon modeli olarak öne çıkıyor. Bununla beraber en iyi vokal mikrofonu modellerinden önde gelen ürün, yazılım desteği yardımıyla vokal seçimi yapılmasına imkân veriyor. Modelin en sevilen özelliği, ses tonunun üç değişik şekilde kişiselleştirilmesini sağlaması. Böylece değişik içeriklere yada kullanıcı tarzına en uygun ses kişiselleştirmesi kolaylıkla gerçekleştiriliyor.

Ürünü İncele

14. Fazlaca yönlü ses alımı: Dark Masa Üstü USB Mikrofon


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

Şık ve modern tasarımıyla görenlerin ilgisini cezbeden Dark Masa Üstü USB Mikrofon, online görüşmelerde ve oyunlardaki ekip iletişimde etkin rol oynuyor. Modelin dikkat çeken en mühim özelliği oldukca yönlü ses alımına haiz olması. Böylece masanın neresinde ve hangi açıda konumlandırıldığı fark etmeden sesleri başarıyla algılıyor. 1,5 metre uzunluğundaki esnek kablosu, ürüne yer bulmayı kolaylaştırıyor. RGB şeritli hususi tasarımıyla masalara şıklık kazandıran model, 360 aşama yatay ve 180 aşama dikey esneyebilen körüklü gövdesiyle mikrofon açısının kolaylıkla belirlenmesini sağlıyor. Modelin herhangi bir ek kurulum istemeden USB bağlantısı kurulduğu anda emek vermesi da cabası!

Ürünü İncele

15. Ustalaşmış ses kalitesi için: RØDE Wireless GO II Mikrofon Sistemi


İster yayın ister kayıtlar için kullanabileceğiniz 2022 senesinin en iyi mikrofonları

En iyi kablosuz mikrofon modelini arayanların kaçırmaması ihtiyaç duyulan RØDE Wireless GO II Mikrofon Sistemi, birbirinden fonksiyonel özellikleriyle her ortamda kayıt yapılmasını kolaylaştırıyor. Kompakt tasarımıyla merak uyandıran model, yalnız 32 gram ağırlığında olduğundan kolaylıkla taşınıyor. 200 metre çekim mesafesiyle kullananların kayıt esnasında kolaylıkla hareket etmelerine imkân tanıyor. Kablosuz kullanılabilen model, tam dolu şarjla yedi saate kadar kesintisiz kullanılabiliyor. Wireless özelliğiyle akıllı cihazlarla kolayca etkileşime giriyor. İster kapalı ister açık alanda kullanılsın, devamlı kristalize ses standardını başarıyla muhafaza ediyor.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası