Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Fanlı ısıtıcılar, fanlarını hızlıca döndürerek rezistans ısısının etkili şekilde etrafa dağılmasını sağlıyor. Böylece ısı tek bir nokta yerine odanın her alanına ulaşarak tüm alanda ısı yaratıyor. Fanlı ısıtıcı satın alınacağı vakit ihtiyaca bakılırsa birçok değişik model karşımıza çıkıyor; banyoda kullanıma uygun, kompakt ve azca yer kaplayan, enerji tasarruflu yada duvara monte edilebilen benzer biçimde… Eğer siz de “En iyi fanlı ısıtıcı hangisi?” diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

1. Bütçesi kısıtlı olanlar için: Kumtel LX6331 3 Kademeli 2000 Watt Bej Fanlı Isıtıcı


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

“Fanlı ısıtıcı en ucuz modeli hangisi?” diye soranlara tavsiye edilen Kumtel LX6331 3 Kademeli 2000 Watt Bej Fanlı Isıtıcı, hem sıcak hem soğuk hava üfleyebiliyor. Üç değişik kademede ısı ayarı sunan model, toplam 2000 Watt güce ulaşabiliyor. Böylece arzu edilen ısı kolaylıkla yakalanıyor. Modelin en mühim özelliği, yanmaz plastik malzemelerden üretildiği için güvenliği yüksek seviyede tutması. Aygıt, ufak boyutlu olduğundan dar alanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Aynı şekilde taşınması gerektiğinde otomobil bagajlarında azca yer kaplayarak alan pozitif yanları kazandırıyor.

Ürünü İncele

2. Hem fanlı hem radyant ısıtıcı arayanlara: Rowenta IR5010 Dualio 2in1 Fanlı ve Radyant Isıtıcı


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

En iyi fanlı ısıtıcı yorumlarını alan modellerden Rowenta IR5010 Dualio 2in1 Fanlı ve Radyant Isıtıcı, salon ve yatak odalarına güzel duyu bir kıymet kazandırıyor. Akıllı tasarımıyla sıcak havayı öne iterek anında ısınma sağlıyor. Donma önleyici termostat özelliğiyle oda sıcaklığının 0 aşama altına düşmesine engel oluyor. Kuvvetli ayaklarıyla zemine tam oturuyor ve devrilmiyor. IP24 korumasıyla su sıçramalarından etkilenmiyor. Tutma sapıyla sıcaklıktan etkilenmeden kolaylıkla kaldırılıp yeri değiştirilebiliyor. 2000 Watt ısıtma performansıyla kuvvetli ısıtma yapabilen model, kablo sarma alanıyla dağınık kablo görüntüsü de yaşatmıyor.

Ürünü İncele

3. Kullanıcı dostu: ANADOLUSTRONG 3 Kademeli Devrilme Emniyetli 2000 Watt Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Hafifçe ve kolay taşınabilir fanlı ısıtıcı arayanlara tavsiye edilen ANADOLUSTRONG 3 Kademeli Devrilme Emniyetli 2000 Watt Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu, geniş tutma kolu ve portatif tasarımıyla fazlaca rahat kaldırılıp taşınıyor. Düşük enerjiyle yüksek seviyeli performans gösteren model, “Fanlı ısıtıcı ne kadar yakar?” sorusuna cevap arayanları memnun ediyor. 1000 ve 2000 Watt güç seçeneğinin yanı sıra üç kademeli ısı ayarı sunuyor. Böylece dört mevsim kullanılabiliyor. Aşırı ısınma ve voltaj artışı benzer biçimde negatif senaryolara karşı emniyetli olduğundan kullanıcılarına itimat veriyor.

Ürünü İncele

4. Kompakt tasarım: King KFI6272 Lilas Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Mütevazi ve çağıl tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanan King KFI6272 Lilas Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu, azca yer kaplamasına karşın bulunmuş olduğu ortamı çabucak ısıtıyor. 2000 Watt gücünde çalışan model, iki değişik ısı seçeneğine haiz. Üst kısmında büyük döndürülebilir düğmeleriyle arzu edilen ayarın belirlenmesini kolaylaştırıyor. Yanmaz plastik malzemelerden üretildiği için güvenliği üst seviyede tutuyor. Modelin en beğenilen yanı ise termik kesici özelliğiyle aşırı voltaj yüküne karşı emniyetli olması. Kompakt tasarımıyla öne çıkan model, ister dikey ister yatay kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

5. Fiyat performans ürünü arayanlar için: Awox Hotwind 2000 Watt Fanlı Isıtıcı


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Fazlaca büyük paralar ödemeden kaliteli ve kullanışlı bir fanlı ısıtıcı tavsiyesi isteyenlerin kesinlikle göz atması ihtiyaç duyulan Awox Hotwind 2000 Watt Fanlı Isıtıcı, birbirinden kullanışlı özellikleriyle merak uyandırıyor. Sıcak, ılık ve soğuk olarak üç değişik seçenek sunan model; yazları serinleme amaçlı da kullanılabiliyor. Devrilme emniyetiyle kazaların yaşanmasını önlüyor. Üst kısımdaki açma ve kapama tuşuyla kolay kullanılan model, 2000 Watt emek verme performansıyla soğuk kış günlerinde âdeta soba tesiri yaratıyor. Kompakt boyutlu olduğundan ev ve ofislerde kalabalık yaratmadan kullanılıyor.

Ürünü İncele

6. Banyo kullanımı için ideal: Rowenta SO9280 Excel Aqua Safe Seramik Fanlı Isıtıcı


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Banyo benzer biçimde devamlı ıslanan ortamlar için güvenli bir fanlı ısıtıcı arayanların kaçırmaması ihtiyaç duyulan Rowenta SO9280 Excel Aqua Safe Seramik Fanlı Isıtıcı, entegre koluyla kolaylıkla kaldırılıp değişik odalarda da kullanılabiliyor. Dört yönlü devrilme önleyici tasarımıyla zemin üstünde sağlam durarak itimat içinde kullanılıyor. Modelin en sevilen özelliği, bir tek 50 desibel emek verme sesiyle gürültü yaratmaması. Damlama ve sıçrama önleyici kapağıyla hem iç rezistansı hem kumanda kısmını sıvı temasından başarıyla koruyor. İki değişik güç seçeneği ve termostat özelliği bulundurması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

7. Her yere kolayca taşıyın: Luxell Isıtıcı Fan-Lx-6441


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

En iyi fanlı ısıtıcı sıralaması yapıldığında üst sıralarda yerini alan Luxell Isıtıcı Fan-Lx-6441, modern tasarımı ve mavi rengiyle beğeni kazanıyor. Luxell markasının standardını bütünüyle yansıtan ürün; kış aylarında ısıtıcı, yazları ise soğutucu olarak kullanılabiliyor. Üç ayrı güç seçeneğiyle ortam sıcaklığına en uygun ısının belirlenmesine destek oluyor. Modelin en mühim özelliği, hafifçe olduğundan kolaylıkla taşınması. Geniş tutma koluyla kolaylıkla kavranıp elde taşınabiliyor. Yüksek ısıya dayanıklı plastik gövdeye haiz olduğundan çocuk odalarında da güvenle kullanılıyor.

Ürünü İncele

8. Şık ve zarif tasarım: King KFI6271 Aster Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

İyi ısıtan ve azca yer kaplayan fanlı ısıtıcı önerisi isteyenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan King KFI6271 Aster Elektrikli Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu, şık tasarımıyla görenlerin takdirini kazanıyor. İnce yapısıyla azca yer kaplamasının yanı sıra kolay taşıma pozitif yanları da sunuyor. Yanmaya dayanıklı materyallerden üretildiği için gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Delikli tel tasarımıyla iç rezistansa temas edilmesini engellemiş olan model, extra güvenlik sağlıyor. 2000 Watt güç sunan aygıt, iki değişik ısıtma seviyesine haiz. Modelin en mühim pozitif yanları ise yazları serinleme amaçlı da kullanılabilmesi.

Ürünü İncele

9. Üst düzey güvenlik arayanlara: Johnson Fuego Fanlı Seramik Isıtıcı


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

En iyi fanlı ısıtıcı markasından kabul edilen Johnson Fuego, en kaliteli fanlı ısıtıcı modelini satın almak isteyenlere öneriliyor. Kuvvetli ısıtması ve başarı göstermiş güvenlik özellikleriyle öne çıkan model, çalıştırıldığı anda hızlıca ısınarak kısa zamanda bulunmuş olduğu alanı sıcacık yapıyor. Seçilebilir otomatik salınım özelliğiyle ısının etrafa daha kolay yayılmasına destek oluyor. Arka filtresi çıkarılıp yıkanabiliyor. Modelin dikkat çeken en mühim özelliği, akıllı sistemi yardımıyla devrilme anında kendini otomatikman kapatarak güvenliği asla elden bırakmaması.

Ürünü İncele

10. Sessiz ve kullanışlı: LKJHSDFG Fanlı Isıtıcı ve Soğutucu


Hem uygun fiyatlı hem etkili bir ısınma yöntemi isteyenlere en iyi fanlı ısıtıcılar

Küçük boyutu yardımıyla masa üstünde bile konumlanabilen fanlı ısıtıcı, gezi dostu bir model olarak öne çıkıyor ve çantalarda fazlaca azca yer kaplıyor. Çalışırken ışık ve ses oluşturmadığı için yatak odalarında da kullanılabiliyor. İç bölümde seramik rezistans bulunduran ısıtıcı, çalıştırıldığında üç saniyede odayı ısıtıyor. İki değişik ısıtma modu olduğundan yazları da rüzgâr moduyla serinlik sağlıyor. Aşırı ısınma korumasına haiz ürün, ısı yüksek seviyelere ulaştığında otomatikman kapanıyor. Aynı şekilde devrilme emniyeti yardımıyla eğilme yada düşme durumu olduğunda hızlıca emek vermeyi sonlandırıyor.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası