Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Telefonlar kontakt ihtiyacımızı karşılasalar da destek ek ürünler ile telefonları daha verimli kullanılabilmek mümkün. Kullanım alışkanlığınıza bakılırsa siz de telefonunuz için değişik aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Telefonların kullanımını daha da kolaylaştıran takıları yakından tanımak ve onlar hakkında düşünce edinmek için oluşturduğumuz listeye göz atabilir, isterseniz ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. İşte birbirinden şık ve kullanışlı o ürünler…

1. Aracınızda telefonunuzu güvenli kullanın: HyperGear Manyetik Vasıta Tutucu


Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Güvenli ve kuvvetli tutuşu ile tüm vasıta modellerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz HyperGear Manyetik Vasıta Tutucu en olmazsa olmaz telefon aksesuarlarından biri olabilir. Vasıta kullandığınız esnada telefonla ilgilenmek hem sizin hem çevrenizdekilerin yaşamı için büyük bir risk oluşturuyor. Bu sebeple vasıta içinde telefonunuzu elinize almadan kolaylıkla aramalarınızı yanıtlayabilmenizi amaçlayan telefon tutucu, portatif bir tasarıma haiz olduğundan fazla yer de kaplamıyor. Aracın havalandırma kısmına kolaylıkla sabitlenebilen ürüne telefonu tutturabilmeniz için ek olarak yapışkanlı bir mıknatıs parça da bulunuyor. Telefon tutucu, tüm akıllı telefonlar ile uyum gösterebiliyor. Manyetik tutucu, telefonunuzu navigasyon aleti olarak kullanmanıza da imkân sağlıyor.

Ürünü İncele

2. Mobil oyun tutkunlarına: Ally Mobile MEMO DL05 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Telefonda sık sık oyun oynayan biriyseniz cihazın ısınmasından şikayetçi olabilirsiniz. Isınan telefonlar donma yada ansızın kapanma benzer biçimde problemler çıkarabiliyor. Ek olarak telefonun ömrü için de negatif bir durum. Bundan dolayı telefonunuz için soğutucu fan kullanmanızda yarar var. Ally Mobile MEMO DL05 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu, ısınan telefonlara çözüm olmak için üretilmiş bir ürün. Soğutucuyu kullanarak en sevdiğiniz mobil oyunları telefonunuz ısınmadan sorunsuzca oynayabilirsiniz. Üründe bulunan LED ekranda telefonun ısısını da takip edebiliyorsunuz. Ek olarak sessiz şekilde çalışan ürün, hastalık da vermiyor.

Ürünü İncele

3. Her aracın eğer olmazsa olmazı: Hypergear 15098 Tekli Vasıta Şarjı


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Yolda şarj problemi yaşamak istemeyenler için ergonomik çözüm! Bunun için hususi olarak üretilen Hypergear 15098 Tekli Vasıta Şarjı’nı tercih edebilirsiniz. USB A girişine haiz olan ürünü Lightning&USB-C ve Micro-USB başlıklı kablolar ile telefonunuza bağlayabilirsiniz. Eğer telefonunuz 10W ile uyumluysa süratli şarj imkânından da yararlanabiliyorsunuz. Üründe bulunan akıllı çip özelliği; yüksek akım, kısa dönem, ısınma benzer biçimde negatif durumlara karşı ek güvenlik önlemi sağlıyor. Ürün portatif olması sebebiyle hafifçe, ufak ve kolay taşınabilir özelliklere haiz.

Ürünü İncele

4. İçerik üreticileri için mükemmel bir ürün: RØDE Vlogger Kit


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

VideoMic Me-L iOS 11 ve üstü işletim sistemi ile Lighting Port girişine haiz tüm telefonlara uyan RØDE Vlogger Kit, tek şarj ile dört saate varan süre ışıklandırma sağlayabiliyor. Işığı mikroLED ile sunan ürün, hem statik kullanım için hem elde taşımaya uygun olarak tasarlanmış. Kırılgan çekimlere duyarlı aygıt, arka plan seslerini engelleyebilme özelliğine de haiz. Çekimlerinizi ustalaşmış bir şekilde yapabilmenizi elde eden kit, portatif olma özelliği ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Siz de vlog çekimleriniz için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Dijital çizimleriniz için tasarlandı: Wiwu P339 Active Stylus Dokunmatik Çizim Kalemi


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Akıllı telefonunuzda yazı yazmak ya da çizim yapmak için Wiwu P339 Active Stylus Dokunmatik Çizim Kalemi’ni tercih edebilirsiniz. Şık tasarıma haiz olan kalem, 5 lityum iyon pil ile çalışıyor. Profesyonelce çalışmanızı sağlayabilecek Stylus kalem ile dijital işleriniz daha kolay ve süratli hâle gelebilir. Tüm akıllı telefonlar ile uyum gösterebilen, ergonomik tutuşa haiz kalemin kullanımı da oldukça kolay. Ürünü telefonların yanı sıra tablet ve benzeri ürünlerde de kullanabiliyorsunuz. Söz mevzusu ürünü tercih ederek dijital çizimlerinizi ve öteki tüm işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Emek harcama masanızın en gözde parçası olabilir: Ugreen Oldukca Açılı Masaüstü Telefon Standı


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Sizi telefonunuzda bir şeyler okurken ya da video izlerken kullanabileceğiniz, hususi tasarım Ugreen Oldukca Açılı Masaüstü Telefon Standı ile tanıştıralım. Hem dikey hem yatay olarak telefonu yerleştirebileceğiniz stant, oldukça şık bir görüntüye haiz. Masa üstünde telefonunuzu göz hizasında tutabilmenize yarayan bu hususi tasarım ürünün bir de siyah renk seçeneği bulunuyor. Telefon standının arka panelini görüş alanınıza bakılırsa ayarlayarak konforlu bir kullanım olanağı yakalayabilirsiniz. Ürünün ayakları telefonunuzu ihtimaller içinde çiziklerden koruyabilmek için kauçuk araç-gereç kullanılarak tasarlanmış.

Ürünü İncele

7. Hijyen mühim: Fosmon Mikrofiber Bez


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Dış mekânlarda değişik yüzeylere koyduğumuz, kimi süre kirli ellerle kullanmak zorunda kaldığımız telefonları temizleme ihtiyacı duyuyoruz. Telefonun temizliğini yaparken cihazın zarar görmesine engel olmak için uygun ürünler tercih etmek gerekiyor. Bu sebeple aşındırıcı temizlik ürünlerinden uzak durmak ve sert yüzeyli bezler ile cihazın ekranı silinmemek son aşama mühim. Bu mevzuda ihtiyacınız olan tek şey, mikrofiber temizlik bezleri. Çantanızda da kolaylıkla taşıyabileceğiniz Fosmon Mikrofiber Bezi ile telefonunuzun ekranını gerekseme duyduğunuz her an kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Mikrofiber bezler makinada yıkanabilir ve son aşama hafifçe yapıya haizdir. Telefonunuzun temizliğini kusursuzca sağlayabilmek için ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Her an her yerde sizinle: Dexim TB-10 10000 mAh Powerbank Type-C Siyah


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Her telefonun gereksinim duyan powerbankler en oldukça kullanılan telefon takıları içinde içeriyor. Pek oldukça değişik modelde karşımıza çıkan taşınabilir enerji kaynakları, telefonlar için en yararlı araçlardan biri. Akıllı telefonlar kullanım oranına bakılırsa neredeyse her gün şarj edilmeye gerekseme duyarlar. Bu sebeple her an, her yerde priz aramak yerine; taşınabilir enerji deposu kullanmak oldukça daha mantıklı bir seçim olabilir. Dexim TB-10 10000 mAh Powerbank Type-C, bu mevzuda işinize yarayabilecek en iyi ürünlerden biri. Ürün şık bir tasarıma ve 10.000 mAh gücüne haiz.

Ürünü İncele

9. En ergonomik tasarımıyla: Ugreen 360 Aşama Dönebilir Masaüstü Telefon Tutucu


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Masaüstü telefon tutucular durağan(durgun) olduğundan kullanım daha sınırı olan olabilir. Ugreen 360 Aşama Dönebilir Masaüstü Telefon Tutucu ise hareket sınırı olmadığı için telefonunuzu istediğiniz yerde kolaylıkla kullanabilme olanağı sunuyor. Ürün 7,2 inç’e kadar pek oldukça aleti destekliyor. Görüş açınıza bakılırsa istediğiniz benzer biçimde ayarlayabileceğiniz telefon tutucuyu otomobilde, mutfakta ya da salonda; istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Tutucunun kelepçe bölümünde yer edinen kauçuk alanlar, telefonunuzun hem çizilmesini önlüyor hem kolayca tutulmasını sağlıyor. Görüş açısına bakılırsa ayarlanabilen en iyi tutuculardan kabul edilen ürünü değerlendirebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Yeni nesil: Baseus Q Pow Dijital LCD Ekranlı Powerbank


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Telefonunuzu gün içinde etken bir halde kullanıyorsanız taşınabilir enerji kaynağına gerekseme duymanız olası. Baseus Q Pow Dijital LCD Ekranlı Powerbank bu mevzuda işinize yarayacak mükemmel bir ürün olabilir. Üstelik çift girişe haiz olduğundan birden fazla aleti aynı anda şarj edebiliyor. LED ekranında ise pil göstergesini takip edebiliyorsunuz. Şık bir tasarıma haiz olan ürün, hem oldukça kullanışlı hem taşıması oldukça zahmetsiz. Tüm günü mobil bağlantıda geçirebilmek için yedek bir enerji deposu {hiç de} kötü bir düşünce değil!

Ürünü İncele

11. Telefonunuzun şıklığına şıklık katın: Baseus Shining Case iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Şık tasarımıyla iPhone 11 cep telefonu sahiplerinin gönlünü fetheden kılıf, yüksek kalitesiyle kullanıcılarını bekliyor. Ürünün iPhone 11 Pro kullanıcıları için de seçeneğinin bulunduğunu hatırlatalım. Telefonunuzun şıklığını ortaya çıkaran kılıf, onu dış etkenlere karşı korumaya destek oluyor. Silikon malzemeden üretilen telefon kılıfı, tamamen ince bir yapı sunuyor. Böylece telefonu tuttuğunuzda kılıfın varlığını hissetmemiş oluyorsunuz. Esnek yapısı yardımıyla telefonunuzun yan tuşları kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Kaliteyi ve şıklığı aynı anda sunan hususi kılıfı, telefonunuz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

12. Şık ve kullanışlı: UBAYEE Unisex Telefon Omuz Çantası


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Pek oldukça akıllı telefona uyum elde eden UBAYEE Unisex Telefon Omuz Çantası ile telefonunuzu koruma altına alarak rahat bir halde gezi edebilirsiniz. Şık bir tasarıma haiz olan telefon çantasının kullanımı oldukça kolay. Üstelik çantayı bir tek telefonluk olarak değil cüzdan olarak da kullanabilirsiniz. Hatta geçişlik benzer biçimde mühim belgelerinizi de taşıyabilmeniz için ayrı gözler de bulunuyor. Lacivert rengiyle de her giysiye uyum sağlayabiliyor. Köpeğinizi gezdirirken, bisiklet kullanırken ya da sıkıntılı tabiat yürüyüşleri yaparken telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.

Ürünü İncele

13. Bisiklet sürücülerine hususi: Rockbros Bisiklet Çerçeve Çantası


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Bisiklet tutkunlarını ilgilendiren mükemmel bir ürün önerimiz var! Bisiklet sürücüleri için hususi olarak tasarlanmış Rockbros Bisiklet Çerçeve Çantası ile telefonunuz daima görüş açınızda olur. Çantanın termoplastik poliüretan malzemesi, telefon için ultra güvenlik sağlıyor. Hususi saydam alanı, hem telefonu koruyor hem dokunmatik ekranı kullanabilmenize olanak tanıyor. Su geçirmez özelliği yağışlı havalarda da telefonu rahatça kullanabilmenize destek oluyor. Gidon çantasında yer edinen kulaklık deliği yardımıyla telefon kılıfın içerisindeyken kulaklık bağlantısı da sağlayabiliyorsunuz. Bisiklet kullanıcısıysanız kesinlikle edinmeniz ihtiyaç duyulan ürünlerden biri.

Ürünü İncele

14. Telefonunuzun güvenliğini sağlayın: TahTicMer Telefon Boyun Askısı Tutucu İp


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Telefonunuzda ya da telefon kılıfınızda yer edinen askı deliğine takarak kullanabileceğiniz TahTicMer Telefon Boyun Askısı ile cihazınızı kolaylıkla taşıyabilir, telefonunuzun güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Askı, fotoğraf çekmeyi seven seyyah ruhlu kullananların beğenisini kazanacak şekilde ergonomik bir tasarıma haiz. Telefonunuz günün her anında elinizin altında ve güvende olsun istiyorsanız bu tür askıları kullanmayı deneyebilirsiniz. Siz de söz mevzusu ürünü edinerek gezilerinizde kendinizi oldukça daha güvende hissedebilirsiniz. Ek olarak bu kullanışlı askının beş değişik renk seçeneği sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim!

Ürünü İncele

15. Şarj kablolarının uzun ömürlü olması için: SPELT Kablo Kordon Koruyucu


Hayatınızı kolaylaştıracak en kullanışlı telefon aksesuarı önerileri

Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Telefon şarj kabloları en sık bozulan ürünlerden biri olabilir. Çoğunlukla kullanıldıkları ve duyarlı yapıda oldukları için acele bozulma olmaya elverişli bir yapıya sahipler. Sadece kabloları uygun ürünlerle koruma altına alabilmek de mümkün! Onlardan kabul edilen SPELT Kablo Kordon Koruyucu, şarj kablonuzu kırılmalardan ya da bükülmelerden koruyor. Böylece içindeki iletken tellerin zarar görmesi engellenmiş oluyor. Ek olarak ürün, kabloyu evcil dostlarınızın dişlerinden de koruyabiliyor! Spiral 100-150 santimetre içinde değişim gösterse de ihtiyacınıza yönelik kesim yapabilirsiniz.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası