Gran Turismo 7 oyuncuları, sıkıntılı güncellemeden sonrasında bir milyon parasız kredi alıyor


Gran Turismo 7 geliştirici Polyphony Digital oyunun ekonomisine son zamanlarda getirilen değişiklikler için özür dilemek ve bir milyon parasız kredi ile beraber iyileştirmeler vaat ediyor. Bu değişimler, oyunun bir Geçen hafta büyük kesintiBu, oyuncuların mikro dönüşümler yerine oyunu hakikaten oynayarak iyi mi kredi kazanabileceklerini de değiştiren bir güncellemenin sonucuydu.

İçinde PlayStation Blog’da yayınlayın, Polyphony başkanı Kazunori Yamauchi, “geçen hafta yama güncellemelerimizin niçin olduğu hayal kırıklığı ve kafa karışıklığından dolayı özür diledi, bu da yalnızca sunucu kesintisine değil, bununla beraber topluluğumuza net bir izahat yapılmadan oyun içi ekonomide ayarlamalara niçin oldu.” Şirket, bir “iyi niyet jesti” olarak, oyunculara “1 milyonluk parasız kredi paketi” kredisi vermeyi vaat ediyor.

Gönderi, kullananların hesaplarındaki kredileri “kısa süre içinde” görmeleri icap ettiğini ve yalnızca gönderi yayınlanmadan ilkin oyuna haiz olan kişilere verileceğini söylüyor. Sadece krediler otomatikman bakiyenize eklenmez; onları almak için Garaj > Hediyeler’e gidin ve milyon kredi biletini kullanın. Bunu yapmak için birazcık zamanınız var – Polyphony, “kredileri almak için 25 Nisan’dan ilkin oyuna giriş yaptığınızdan güvenilir olun” diyor.

Gönderi, oyun içi ekonomideki değişikliklerin, Yamauchi’nin daha ilkin kesinti hakkında konuşurken değindiği bir şey olan “vakit yatırımına ve tamamlamaya dayalı daha doğru ödüller sağlamak” için yapıldığını açıklıyor. O vakit, yaklaşan değişimleri detaylı bir şekilde açıklayamadığını söylemiş oldu, sadece Cuma günkü gönderi bu izahat şeklinde görünüyor.

Gönderi, Nisan ayının başlangıcında çıkacak olan ve “ödül sistemini tüm oyunculara yarar sağlamak için oyun süresince daha dengeli bir halde tekrardan oluşturmak” anlamına gelen bir yamayı konu alıyor. Güncellemeden sonrasında oyuncular şunları fark etmelidir:

 • “Dünya turunun ikinci yarısındaki vakalar” için ortalama iki katına çıkan ödüller
 • Pist deneyiminde tüm altınları ve tüm bronzları elde etmek için “yüksek ödüller”
 • Çevrimiçi yarışlar için artan ödüller
 • Görevlerde “daha yüksek ödül ayarları” olacak sekiz yeni bir saatlik dayanıklılık yarışı etkinliği
 • Kullananların kaç tane ödenmemiş krediye haiz olabileceğine ilişkin daha yüksek bir üst sınır, 20 milyondan 100 milyona kadar
 • Bir seferde daha çok kullanılmış ve efsaneleşmiş otomobil satılıyor

Gönderi bununla beraber “yakın vadede” geleceğini de belirtiyor – sadece bu değişimler için bir tarih yada daha çok detay belirtmiyor. Bu değişimler şunlardır:

 • Sınırı olan süreli ödüllerin artan ödeme kıymeti
 • Dünya çevre etkinliklerine daha çok ekleme
 • 24 saatlik yarışlar da dahil olmak suretiyle görevlere dayanıklılık yarışları ekleniyor
 • Çevrimiçi vakit denemeleri ekleniyor ve ödüller “en yüksek sıradaki zamana nazaran oyuncunun farklılığına nazaran” veriliyor.
 • Oyuncular otomobillerini satabilecekler (1965 Mini Cooper numaralı günlerinizi düşünün)

Görünüşünden Gran Turismo ve PS5 alt dizinler, kullanıcılar çoğu zaman değişikliklerden, bilhassa de arabalarınızı satabilmenizden memnun görünüyorlar (sadece yetenekli otomobilleri satıp satamayacağınız ve onlar için GameStop fiyatlarını alıp alamayacağınız hakkında bazı sorular var). Gene de, adressiz kalan büyük bir böcek, oyunun emek vermesi için web bağlantısına güvenmesidir. Geçen haftaki sunucu bakımı oyunu bir günden fazla çevrimdışı moda alHangi ciddi şekilde sınırlı iyi mi oynayabilirsin.

Cuma günkü yazının atıfta bulunmuş olduğu göz önüne alındığında GT7 “canlı hizmet” olarak, oyunu daha çevrimdışı odaklı hale getirecek herhangi bir değişim için nefesimizi tutmamız gerekmiyor şeklinde görünüyor. Gene de, alacağımızı bildiğimiz güncellemeler, hem oyunu daha keyifli hale getirmek hem de oyuna yeni (zorlayıcıysa) deneyimler eklemek açısından coşku verici.

28 Mart 12:12 ET Güncellemesi: Milyonlarca parasız krediyi kullanmak için talimatlar eklendi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası