Genel İngilizce Kursu

 

İş arayanların, sınavlara hazırlananların hemen hepsi genel İngilizce kursu veren kurumların yolunu tutmaktadırlar. Ülkemizde pek çok dil kursu bulunmaktadır. İyi bir genel İngilizce kursu bularak kısa sürede İngilizce konuşmanızı sağlayan çok az sayıda kurs vardır.

Dil eğitimi veren bir kuruluş olarak kursiyerlerimize en kısa zamanda İngilizce konuşma şansını sunmaktayız. Ayrıca kurumuzda sürekli İngilizce iletişim kurulmaktadır. Günlük hayattaki konuşmalarınızın tamamı kurumumuzda İngilizce olarak gerçekleştirilmektedir. pratik yapmak kursiyerlerimizin özgüvenini yükseltmektedir. Farklı bir dili konuşmayı öğrenirken özgüvenli olmak en önemli unsurlardan biridir. Kalabalık olmayan sınıflarda derse katılımların sağlandığı ve uzman kadro ile eğitim veren kurumumuz alanında oldukça iddialıdır. Bizi tercih ettiğiniz zaman dilerseniz hafta sonu dilerseniz de sizin için özel olarak düzenlenecek olan kurs saatlerindeki derslere katılabilirsiniz. Sınıflarımız 1-3 veya 10-12 kişiden oluşmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu sınıflarda %100 derse katılım sağlanmaktadır. Bu katılım sayesinde çok daha hızlı öğrenmenizi sağlamaktayız.

Kurumumuzun Farkını Yaşatalım

Etrafınızdaki genel İngilizce kursu veren kurumlardan farkımızı kısaca anlatmak isteriz. İlk olarak eğitim kadromuz tamamen uzman kişilerden oluşmaktadır. Kurumumuza adım attığınız an itibari ile iletişim için sadece İngilizce kullanılmaktadır.

Kurumumuz kursiyerlerini haftada bir telefon ile arayarak sohbet etmektedir. Bu sayede konuşma, dinleme ve öğrenme becerilerinizin gelişimini yakından takip etmekteyiz. Ayrıca bu arama sayesinde öğrendiklerinizi pratik etmiş olacaksınız.  Son teknolojiye uygun olarak eğitim veren kurumumuz kursiyerleri ile watsapp üzerinden de iletişim kurarak yazma becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır.

Kurumumuzda eğitim gören öğrencilerimizin sıkılmalarının önüne geçmek için derslerimiz bazen farklı ortamlarda yapılabilmektedir. Bir konuda eğitim almak için illa sınıf şart değildir. Bu sebeple cafe, restoran, par, bahçe her yer sizin dil eğitimi aldığınız alanlardan biri oluveriyor. Çünkü bizim amacımız size dil öğretmek sizi sıkarak uzaklaştırmak değildir.

Ekonominizde Bizim İçin Çok Önemli

Eğitim kurumları genel İngilizce kursu ücretleri bazen bütçenizi zora sokabilmektedir. Ancak kurumumuz cüzzi miktarda bir ücret karşılığında sizlere hizmet vermektedir. Amacımız dil öğrenmek isteyen herkesin bu avantajdan faydalanmasını sağlamaktır.

Kurum olarak para bizim için ikinci plandadır. Kurumumuz bünyesinde eğitim alan ve sınavlara hazırlanan kursiyerlerimiz istedikleri puanı ilk seferde alamamış ise istedikleri puanı alana kadar ücretsiz olarak eğitimlerini vermekteyiz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası