Fransız Bakan, Twitter’ın ülkesinde yasaklanabileceğini duyurdu! ChatGPT gibi yapay zeka programlarıyla ilgili olarak ise bakın neye değindi

Barrot, Twitter’ın Avrupa Birliği’nin (AB) dezenformasyonla mücadele için hazırladığı zorunlu olmayan pratik kurallardan ayrılmasına ilişkin bir açıklama yaptı.

“KAMU TARTIŞMALARINDA ÖNEMLİ BİR ROL OYNUYOR AMA…”

Twitter’ın kuralları çiğnemeye devam etmesi halinde ülkede yasaklanacağını söyleyen Barrot, “Twitter kamuoyu tartışmalarında önemli bir rol oynuyor, ancak Twitter gibi bir sosyal ağın dezenformasyon savunucularının bizi etkilemesine izin verme riskini göze almıyoruz” dedi. halka açık tartışmalar.” ve demokrasimizi rehin almak”. ifadesini kullandı.

CHATGPT GİBİ YAPAY ZEKA PROGRAMLARI HAKKINDA YORUM YAPIN

Fransız bakan, ChatGPT gibi yapay zeka programları için Avrupa’daki yasal düzenlemeler çerçevesinde kullanımlarını sınırlayan bir çerçeve belirlenmesi gerektiğini vurguladı.

Bu tür teknolojilerin ciddi cezalara tabi tutularak tamamen devre dışı bırakılmaması gerektiğini söyleyen Barrot, “Bu AI modelleri, geçmeyi göze almamamız gereken çılgın bir yarış içinde” dedi. değerlendirmesini yaptı.

Barrot, Avrupa’nın yapay zeka programlarına yatırım yapması gerektiğini kaydetti. (AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Seçim Google Trends verilerine de yansıdı. Seçim Google Trends verilerine de yansıdı.
Erdoğan bu akşam Biden ile görüşecekErdoğan bu akşam Biden ile görüşecek
İmamoğlu seçim sonrası sessizliğini bozdu!İmamoğlu seçim sonrası sessizliğini bozdu!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası