Fiyatı 1221 TL’ye düştü! Temizliği dert olmaktan çıkaran buharlı temizleyicide indirim

Süratli, ergonomik, etkili ve naturel temizliğin sırrı buharlı temizleyicilerde gizli saklı! Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan buharlı temizleyiciler, deterjan kullanmadan temizlik yapabilmeyi sağlıyor. Tüm yüzeyleri deterjan benzer biçimde kimyasallar olmaksızın pırıl pırıl meydana getiren bu cihazlar, kullanıcıları tarafınca da oldukça seviliyor. Siz de zahmetsiz temizliğin yollarını arıyorsanız, kısa süreliğine indirimde olan Polti Vaporetto SV240 1300W 2’si 1 Arada Buharlı Temizleyici Paspas’ı inceleyebilirsiniz.

Buharın enerjisini keşfedin: Polti Vaporetto SV240 1300W 2’si 1 Arada Buharlı Temizleyici Paspas

Yaşam alanını kısa sürede etkili bir halde temizlemek isteyenlerin tercih etmiş olduğu Polti Vaporetto SV240 1300W 2’si 1 Arada Buharlı Temizleyici Paspas, mikropları ve bakterileri %99,9 oranında yok eder. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan aygıt, kolay kullanımı ve hafifçe oluşuyla dikkat çeker. Ağırlığı 1,6 kilogram olan ürünün 5,5 metrelik hareket mesafesi ve 1300 Watt’lık gücü yardımıyla kısa sürede geniş bir alanı temizleyebilirsiniz. Çift işlevli bu ürünün otomatik doldurma tankı ve 30 saniyelik süratli ısıtması evindeki tüm yıkanabilir yüzeylerin buğu gücüyle temizlenmesini sağlar. Aygıt size ulaştığında kutusundan değişik yüzeylerde kullanıma uygun 14 tane aksesuar ve iki tane zemin bezi çıkar. Entegre taşınabilir temizleyiciyle beraber gelen bu aksesuarlar aleti ergonomik ve fazlaca yönlü hale getirir.

Kullanıcı yorumları:

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası