Fişini çekiyor! Google bir hizmetini daha kapatıyor: Flaş karar…

Google, Duplex on the Web kararıyla gündemde. Yazılım devi yiyecek siparişi verme, beyaz perde bileti satın alma ve daha fazlasını basitleştiren Duplex on the Web’i kapatıyor. Bir Google destek sayfasındaki yer edinen nota bakılırsa, Duplex on the Web ve etkinleştirdiği tüm otomasyon özellikleri bu aydan itibaren artık desteklenmeyecek.

GOOGLE DUPLEX ON THE WEB’İN FİŞİNİ ÇEKİYOR

Söz mevzusu notta, “Duplex on the Web kullanımdan kaldırılmıştır ve Aralık 2022 itibarıyla artık desteklenmeyecektir. Duplex on the Web tarafınca etkinleştirilen hiçbir otomasyon özelliği bu tarihten sonrasında desteklenmeyecektir.” ifadeleri yer aldı.

(Fotoğraf deposu: Google)

GOOGLE SÖZCÜSÜNDEN AÇIKLAMA

Bir Google sözcüsünden de Duplex on the Web kararıyla ilgili bir izahat geldi. TechCrunch’a e-posta kanalıyla meydana getirilen açıklamada sözcü, “Duplex deneyimini geliştirmeye devam ederken, kullanıcılardan ve geliştiricilerden onu iyi mi daha iyi hale getirebileceğimize dair duyduğumuz geri bildirimlere cevap veriyoruz” dedi.

Duplex on the Web ortaklarının kapatmaya hazırlanmalarına destek olmak için bilgilendirildiğini belirten sözcü açıklamasının devamında, “Bu senenin sonuna kadar Duplex on the Web’i kapatacağız ve tamamen insanlara her gün en fazlaca destek olan Duplex ses teknolojisinde suni zeka geliştirmeleri halletmeye odaklanacağız.” diye konuştu.

Google, Duplex teknolojisinin bir sonucu olan Duplex on the Web’i 2019 Google I/O geliştirici konferansında tanıtmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hayrete düşürdü! Birçok kişiyi işsiz bırakabilirHayrete düşürdü! Birçok kişiyi işi olmayan bırakabilir
Kornalara basa basa isyan ettiler! Kornalara basa basa isyan ettiler! “İmamoğlu beyefendi diyor ki…”
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! Yüzde 257 arttı...Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! Yüzde 257 arttı…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası