F İstanbul: Fuar, online platform, b2b hizmetler ile bir fuardan daha fazlası – Son Dakika Ekonomi Haberleri

F İstanbul, Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenleniyor.

Bu stratejik konum, uluslararası katılımcıların kolay erişime sahip olmalarını ve Türk gıda endüstrisi ile doğrudan bağlantı kurmalarını sağlar.

İstanbul Gıda İhracat Fuarı, gıda sektöründe yenilikçiliği, sürdürülebilirliği ve büyümeyi vurgulayan kapsamlı bir etkinlik programına sahiptir. Katılımcılar, dijitalleşme, teknolojik yenilikler, lojistik çözümler ve e-ticaret gibi sektörün geleceğini şekillendiren konuları keşfedebilecekler. Ayrıca fuar boyunca gerçekleştirilecek seminerler, paneller ve iş toplantıları da katılımcılara sektör liderleriyle doğrudan etkileşim ve bilgi paylaşımı fırsatı sunacak.

F İstanbul Gıda İhracat Fuarı

Türkiye’de düzenlenen; İşlenmiş gıda, içecek, şekerleme, katkı maddeleri gıda, gıda işleme ve ambalaj sektörü olmak üzere tüm gıda sektörü paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirilecek kapsamlı bir fuar olan F İstanbul’da firmalar üretim konularına göre farklı salonlarda ürünlerini sergileyecek.

Sağ; Gıda ve İçecek Fuarı, Gıda, Ambalaj, Katkı Maddeleri ve Teknolojileri Fuarı, Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarı,
Kuru ve Sert Meyve, Atıştırmalık Fuarı ve Bisküvi, Çikolata, Şekerleme Özel Bölümü kapsamında sektörünün tüm sektörlerini tek çatı altında toplayacak ve dünya gıda ticaretine yön verecek.

15 bin profesyonel bir arada

Uzak ülkeler stratejisi kapsamında bu yıl klasik ihracat pazarlarımız olan Avrupa, BDT, Kuzey Afrika ve Orta Doğu ile Güney Asya ve Güney Amerika pazarlarını hedefleyen fuar, sektör devlerini profesyonel alıcılarla buluşturacak. 96’dan fazla ülkeden toplam 15.000 profesyonel ziyaretçinin beklediği fuar; Gıda sektöründe faaliyet gösteren 1000’den fazla markaya “müşteri eşleştirme programları” ile yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunacak. Ayrıca 6. ve 7. salonlarda yer alan teknoloji firmaları, 3 gün boyunca gıda üretimindeki son trendleri ziyaretçilere sunacak.

Hosted Buyer programı ile garantili ihracat fuarı

So Fair Group kurucusu Özgür Sofuoğlu, “Gıda sektörü, ülkemizin geliştiği, markalaştığı ve uluslararası arenada rekabet gücünü artırdığı bir sektör olarak gelecek vaat ediyor. Geçen yıl F İstanbul Fuarı 96 ülkeden 5586 profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. F İstanbul’un en önemli özelliklerinden biri de Türk ihracatına katkıda bulunmak isteyen tüm firmalara eşit mesafede olmasıdır. Katılımcı firmalarımızı kayıt yaptıran ve firma hakkında detaylı bilgilerini ve hedeflerini önceden bildiren yurt dışı alıcılar ile bir araya getirerek ikili işbirliği sağlayacakları özel alanlar oluşturacağız. Fuar sürekli olarak yeni ticari bağlantılar kurmaya hizmet edecek; Üretici, ihracatçı, ithalatçı, toptancı, distribütör, e-ticaret siteleri ve market zincirlerini bir araya getiren bu yıl tüm gıda sektörü paydaşlarının katılımına açık olacak.” ifadelerini kullandı.

F İSTANBUL FUARI HAKKINDA:

So Fair grubu bünyesindeki Federal Fuar ve Kongre Yönetim şirketi tarafından düzenlenen F İstanbul Fuarı, 12-14 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. Klasik ihracat pazarlarımız olan Avrupa, BDT, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’nun yanı sıra bu yıl uzak ülkeler stratejisi kapsamında Güney Asya ve Güney Amerika pazarlarını hedefleyen fuar; 96’dan fazla ülkeden toplam 15.000 ticari ziyaretçi bekleniyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası