Enfiye Kutusu Adlı Film

The Mighty Boosh gibi çeşitli İngiliz komedilerindeki rolleriyle tanınan iki aktör Matt Berry ve Rich Fulcher’ın ürünüdür . Gösterinin kurgusu, Matt Berry’nin, o belirli hafta istediğini elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek huysuz bir İngiliz olarak çizgileri boyunca bir şey. Rich Fulcher, Matt’in planına her zaman engel gibi görünen Matt’in Amerikalı arkadaşını oynuyor. Bir çeşit. Enfiye kutusuTV programı formatları için akla gelebilecek tüm kalıpları kırar. Her bölüm bir hikaye ve bir yön ile başlıyor gibi görünüyor, ancak bir noktada sola dönecek ve tamamen farklı bir yerde bitecek. Çalıştığında, şeytani bir psikedelik komedi labirenti gibi harika. İşe yaramadığında, onu toplamak ve küçük bir miktar daha fazla yapı eklemek için biraz zaman harcamalarını dilersiniz. Bu tuhaf mizaha The Mighty Boosh’un psikedelik hikaye anlatımından kesinlikle daha az etkili bir yaklaşım.

İyi haber şu ki, çoğunlukla işe yarıyor. Kısmen, şovu da yazan Rich Fulcher ve Matt Berry gerçekten komik oldukları için. Yazdıkları materyal inanılmaz derecede karanlık. Bölümler genellikle Matt Berry’nin işini bir cellat olarak, Rich’in asistanı olarak çalışmasıyla başlar. Asılma konusundan ne kadar mizah çıkarabildikleri garip.

En iyi şeylerden bazıları eskizlerden gelir. Bir bebekle rap yapmak, Rich Fulcher tarafından seslendirilen bir rap şarkısı, şimdiye kadar gördüğüm en komik şeylerden biri. Matt Berry’nin, sadece erkek arkadaşları olduğunu fark eden çekici kızlarla ilgili yinelenen sahneleri çok komik. Tekrar eden birkaç eskiz var ve her seferinde yeni bir şeyler ekleyerek hepsini taze tutmayı başarıyorlar (dinliyor musun, Küçük Britanya ?)

Snuff Box’ın sadece bir serisi olması anlaşılabilir ; içerik, BBC’nin ne zaman görüntüleyebileceğini bilmeyi zorlaştırıyor. Ama kolayca gücenmeyenler için Snuff Box , zamanınızın bir kısmını ayırmaya kesinlikle değecek, tuhaf, kirli, küçük, çarpık bir deha eseridir.

Ekstra olarak, bir doküman yapımı, bazı yorumlar, çıkışlar, bir slayt gösterisi, müzik ve bir fragman elde ediyoruz. Yapımı özel bir şey değil, 20 dakikalık bir parçanın iyi bir 5 dakikası aslında bir müzik videosu. Benzer şekilde, çıkışlar oldukça standarttır. Bir DVD’ye slayt gösterisi koymanın amacını asla anlayamayacağım ve diske yeni getirdiğiniz DVD’nin fragmanını bir bonus özellik olarak koyma noktasıyla mücadele etmeyeceğim.

Müzik özelliği harika. Gösteriden izole parçalar olarak sunulan şarkılardan bir seçki. Müzik, gösteride önemli bir rol oynuyor ve bu, katılım için harika bir fikirdi. Ayrıca yorumlar çok eğlenceli. Dizinin yönetmeni Michael Cumming ile son bölüm hakkında yorum yapmak üzere hazır bulunan Rich Fulcher ve Matt Berry’den ilk iki bölüm hakkında yorum aldık. Bu yorumlar bilgi, yanlış bilgi ve tamamen saçmalıktan ibarettir. Snuff Box’ın arkasındaki akıllardan muhtemelen tam olarak beklediğiniz şey budur.

https://filmizle.run/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası