Elon Musk’tan öncesi vs Elon Musk’tan sonrası… Twitter’da yüz binlerce beğeni aldı! Sosyal medya bu paylaşımı konuşuyor

Elon Musk’tan ilkin Twitter ve Elon Musk’tan sonrasında Twitter… Tesla ve SpaceX’in CEO’su meşhur milyarder Elon Musk, Twitter’ı devraldığından beri toplumsal medya platformunun içinde fazlaca büyük değişimler yapmış oldu. Üst düzey yöneticileri kovmayla başlamış olan süreç, fazlaca sayıda çalışanın çekilme etmesine ve Twitter’daki çalışan sayısının büyük seviyede azalmasına niçin oldu. Sosyal medyada ise “Elon Musk’tan ilkin Twitter ve Elon Musk’tan sonrasında Twitter” paylaşımı yapılmış oldu. Sosyal medya kullanıcıları söz mevzusu paylaşıma büyük ilgi gösterdi. Paylaşım kısa sürede toplumsal medyanın gündemine oturdu. Söz mevzusu paylaşım Lauren Chen isminde bir toplumsal medya kullanıcısı tarafınca yapılmış oldu.

“ELON’DAN ÖNCE TWITTER VS ELON’DAN SONRA TWITTER”

Meydana getirilen paylaşımda “Elon’dan ilkin Twitter vs Elon’dan sonrasında Twitter” ifadeleri yer aldı. Paylaşımda yer edinen ve Elon Musk Twitter’ın kontrolünü ele geçirmeden öncesine ve sonrasına ilişkin olduğu iddia edilen fotoğraflarla ise şirketteki hanım çalışan sayısına dikkat çekildi.

Twitter’ı geçtiğimiz ay satın alan Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, son olarak dikkat çeken bir ankete imza atmış ve geçtiğimiz yıl hesabı kalıcı olarak askıya alınan eski ABD Başkanı Donald Trump için “Trump, Twitter’a dönsün mü?” anketi başlatmıştı. Anketten “Trump, Twitter’a dönsün” sonucu çıkınca Trump’ın Twitter hesabı yeniden açılmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hesabı askıya alınmıştı! Geri döndü: Hesabı askıya alınmıştı! Geri döndü: “Onun bir efsaneleşmiş bulunduğunu…”
İstiklal'de tepki çeken video: Bombalı paket şakası iddiasıİstiklal’de tepki çeken video: Bombalı paket esprisi iddiası
Dünyanın konuştuğu operasyonda 51. madde detayıDünyanın konuşmuş olduğu operasyonda 51. madde detayı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası