Elon Musk’tan flaş suikast iddiası! Sözleri herkesi şoke etti… “Vurulma riskim epey kayda değer seviyede”

Tesla, SpaceX ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk, bu kez Twitter’ın yeni bir özelliğiyle yada Tesla ve SpaceX’in mühim bir atılımıyla gündeme gelmedi. Musk’tan bu kez şok bir suikast iddiası geldi! Meşhur milyarder, başına fena bir şey gelmesi ve hatta kelimenin tam anlamıyla ‘suikasta’ uğrama riskinin ‘epey kayda değer seviyede’ bulunduğunu söyleyerek herkesi şoke etti…

“AÇIKÇASI BAŞIMA KÖTÜ BİR ŞEY GELME, HATTA KELİMENİN TAM ANLAMIYLA VURULMA RİSKİM EPEY KAYDA DEĞER SEVİYEDE”

Her şey Twitter’daki bir söyleşi odasında yaşandı. Musk, söyleşi odasında ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarıyla ilgili haberlerin firmanın eski yönetimi tarafınca iyi mi sansürlendiğine ilişkin yorum yapıyordu. Derken, “Açıkçası başıma fena bir şey gelme, hatta kelimenin tam anlamıyla vurulma riskim epey kayda değer seviyede” ifadelerini kullandı ve başına fena bir şey gelmesi ve hatta kelimenin tam anlamıyla ‘suikasta’ uğrama riskinin ‘epey kayda değer seviyede’ olduğu iddiasında bulunmuş oldu.

Ek olarak Musk, “İstediğinizde birini öldürmek o denli da kolay olsa gerek, ümit ederim öldürmezler, yazgı bana güler ve bu olmaz… Bu mevzuda kesinlikle bazı riskler var” diye konuştu. Musk, “kesinlikle” açık havada otomobil geçit töreni yapmayacağını da dile getirdi.

Öte taraftan söyleşi odasında 44 milyar dolara satın almış olduğu Twitter hakkında da konuşan Musk, “Günün sonunda, bir tek ezilmediğimiz bir geleceğe haiz olmak istiyoruz. (Nerede) konuşmamız bastırılmıyor ve söylemek istediklerimizi misilleme korkusu olmadan söyleyebiliyoruz? Başka birine zarar vermediğiniz sürece, istediğinizi söylemenize müsaade edilmeli” dedi.

“TWITTER DOSYALARI”

Musk’ın Twitter Spaces’ta yapmış olduğu konuşmanın bir çok, gazeteci Matt Taibbi tarafınca geçtiğimiz günlerde gösterilen ‘Twitter Dosyaları’na ayrılmıştı. Taibbi’nin paylaştıkları, ABD Başkanı Joe Biden’ın ekibinin Twitter çalışanlarına Ekim 2020’de, ABD Başkanı seçilmesinden bir tek haftalar ilkin belirli siyasal içinde ne olduğu kaldırma talimatı verdiğini gösteren dosyaları içeriyordu.

Biden

E-postaların ekran görüntüleri, Twitter çalışanlarının Biden’ın oğlu Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarının içeriğiyle ilgili münakaşaya yorum meydana getiren kullanıcıları kasten askıya aldığını, yasakladığını yada sansürlediğini ortaya çıkardı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
WhatsApp'taki bu gelişme, çok hoşunuza gidecek: Tam 21 adet...WhatsApp’taki bu gelişme, fazlaca hoşunuza gidecek: Tam 21 tane…
Cinayet 15 ay sonra çözüldü!Katliam 15 ay sonrasında çözüldü!
Feci olay! Eşini ve doktor yeğenini vurup intihar etti...Feci vaka! Eşini ve hekim yeğenini vurup intihar etti…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası