Elon Musk’ın merakla beklenen Cybertruck adlı aracından ilk görüntüler sızdı: Sosyal medya ikiye bölündü

Tesla’nın merakla beklenen elektrikli kamyonu Cybertruck’un ilk görüntüleri internete sızdı. 40.000 dolara (yaklaşık 800.000 lira) satılması beklenen aracın içinden yayınlanan fotoğraflar Tesla hayranlarını ikiye böldü.

Elon Musk’ın merakla beklenen Tesla Cybertruck’unun iç tasarımını gösteren görseller internette tartışma yarattı. Görüntülerin geçen hafta Musk’ın hissedarlar toplantısında sızdırıldığı bildirildi.
İnternete sızan görsellerde Cybertruck’ın iç tasarımının oldukça sade olduğu görülüyor. Bir sosyal medya kullanıcısı, Cybertruck’ın “düşük bütçeli bir bilimkurgu parçası” gibi göründüğü yorumunu yaptı ve bazıları koyu gri tasarımın oldukça çirkin olduğu yorumunu yaptı.
Olumsuz yorumların yanı sıra Cybertruck’ın tasarımını beğenen ve olumlu yorum yapanlar da oldu.
Bazı sosyal medya kullanıcıları, iç tasarımın “basit ve temiz” olduğunu ve genel görünümü beğendiğini söyledi.
Cybertruck tutkunlarının olduğu bir forumda paylaşılan görseller henüz doğrulanmadı.
Görüntülerde dev bir iç ekran ve fütüristik görünümlü koltuk kontrolleri görülüyor.
Öte yandan ilk olarak Kasım 2019’da duyurulan ve 39.900 dolardan (yaklaşık 800.000 lira) satışa çıkması planlanan Cybertruck’ın iç tasarımı daha önce hiç resmi olarak gösterilmemişti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası