Elon Musk Twitter kullanıcılarının sesine kulak verdi! Beklenen özellik geliyor: Artık kara kara düşünmeyeceksiniz

Elon Musk, Twitter’ı satın aldığından beri toplumsal medya platformunun çehresini değiştirecek bazı değişimler yapmış oldu. Üstelik halletmeye devam edecek benzer biçimde de duruyor. Twitter’ı düzeltene kadar genel merkezde çalışıp uyuyacağını taze açıklayan meşhur milyarder, Twitter kullanıcılarının sesine ise kulak vermeye çalışıyor. Meşhur milyarderin kullananların sesine kulak vermesinin sonucunda ise Twitter’a yeni bir özellik geliyor.

ARTIK TWEET ATARKEN KARA KARA DÜŞÜNMEYECEKSİNİZ!

Bildiğiniz suretiyle Twitter 280 karakterlik tweet’ler atmanıza izin veriyor. Bu yüzden uzun bir metni Twitter’da paylaşmak için parçalara ayırmanız gerekiyor. Sadece Twitter, şimdi uzun bir metni otomatikman bir tweet dizisi haline getirecek bir çözüm üstünde çalışıyor benzer biçimde görünüyor.

Elon Musk, Twitter hesabından uzun tweet’ler atabilme özelliğinin yakında geleceğini duyurdu.

Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong ise bir tweet atarak, Twitter’ın, karakter sayısı 280’e yaklaştığında metnin otomatikman bir tweet dizisine dönüştürülmesi üstüne çalıştığını söylemiş oldu. Anlaşıldığı kadarıyla bu özellik kullanıma sunulduğunda uzun bir metnin tamamı otomatikman parçalara bölünecek. Kullananların “Ben bu metni iyi mi böleceğim?” diye kara kara düşünmesine gerek kalmayacak.

Twitter’ın Baş Twit’çisi Musk bu özelliğin müjdesini verse tam olarak ne vakit kullanıma sunulacağını söylemedi. Doğrusu yeni özelliğin ne vakit kullanıma sunulacağı şimdilik belirsiz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kullanıcılar dikkat! Sosyal medya devi tarih verdiKullanıcılar dikkat! Toplumsal medya devi tarih verdi
İki farklı ankette iki farklı sonuç!İki değişik ankette iki değişik netice!
Adnan Oktar organize suç örgütü davasında kararAdnan Oktar organize kabahat örgütü davasında karar

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası