Elon Musk niyetini ortaya koydu! Twitter’ın logosunu değiştirecek… “Tüm kuşlara veda”

Elon Musk gündemden düşmüyor! Twitter’da birçok değişikliğe imza atan ünlü milyarder, şimdi de Twitter logosunu değiştirmeye karar vermiş görünüyor.

TWİTTER LOGOSUNU DEĞİŞTİRMEK İSTİYOR!

Sosyal medya platformunun milyarder sahibi, Twitter logosunu değiştirmek istediğini tweetledi. Musk, tweet’inde “Ve yakında Twitter markasına ve yavaş yavaş tüm kuşlara veda edeceğiz” dedi.

Ünlü milyarder başka bir gönderisinde, “Bu gece yeterince iyi bir X Logosu çıkarsa yarın dünya çapında yayınlayacağız” diye yazdı. dedi.

bu akşam

Başka bir gönderisinde Musk, Twitter’ın alternatif logolarından birini “Bunu beğendim ama X” ibaresiyle ve ayrıca sallanan bir “X” görseli paylaştı.

böyle ama x

Daha sonra bir Twitter Spaces sesli sohbetinde, Twitter logosunun değişip değişmeyeceği sorulduğunda “Evet” yanıtını verdi ve “uzun zaman önce yapılmalıydı” dedi.

x logosu

Musk ayrıca “Deus X” ibaresiyle gizemli bir paylaşım yaptı. Sosyal medyadaki birçok kişi, bu ifadenin Twitter’ın yeni adı olabileceğini teorileştiriyor.

tanrı x

MUSK’UN “SÜPER UYGULAMA” VİZYONU

Musk’ın Ekim ayında Twitter’ı devralmasından bu yana devam eden çalkantılı görev süresinde şirket, milyarderin Çin’in WeChat’i gibi bir “Süper Uygulama” yaratma vizyonunu yansıtmak için ticari adını “X Corp” olarak değiştirdi.

Nisan ayında, kuş logosu geçici olarak Dogecoin’in Shiba Inu köpeği ile değiştirildi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sosyal medya gündemi haline geldi!  Temmuz ayında kartopu oynadılarSosyal medya gündemi haline geldi! Temmuz ayında kartopu oynadılar
Tramvayda bıçaklı dehşet!  Kamera önünde korkutan anlarTramvayda bıçaklı dehşet! Kamera önünde korkutan anlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erzurum Kongresi PaylaşımıCumhurbaşkanı Erdoğan’dan Erzurum Kongresi Paylaşımı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası