Elon Musk ipucunu verdi! Twitter’da sınırlar aşılacak

Tam 44 milyar dolar… Kim bilir dünyanın en meşhur milyarderi olan Elon Musk, aylardır peşinden koştuğu toplumsal medya platformu Twitter için tam 44 milyar dolar harcadı. Sadece Musk Twitter’ı para kazanmak için değil, oldukca sevilmiş olduğu insanlık için aldığını söyleyerek fanatiklerinin gönüllerini fethetmeyi başardı. Twitter için büyük hedefleri bulunduğunu detaylı bir açıklamayla duyuran Tesla ve SpaceX’in meşhur CEO’su şimdi ise yaşanacak büyük değişimlerin ipucunu verdi. Görünüşe bakılırsa Twitter’da sınırlar kalkıyor.

ELON MUSK TWITTER’IN SINIRLARINI AŞIYOR!

Sınırlar derken, ilk kastettiğimiz şey Twitter’ın karakter sınırı. Toplumsal medya platformu halihazırda paylaşmak istediğiniz her şeyi 280 karaktere sığdırmanızı istiyor. Sadece Elon Musk, yakında 280 karakter sınırını genişletebilir, hatta ondan kurtulabilir de. Bu sebeple Musk bu istekleri pozitif yönde karşıladı.

Meşhur milyarder, kendisine “Karakter sınırlamalarından kurtulabilir miyiz yoksa en azından büyük seviyede genişletebilir miyiz?” diye soran bir Twitter kullanıcısına cevap verdi ve “Kesinlikle” dedi. Böylece Twitter’ın karakter sınırında bir değişiklik olacağının ipucunu verdi.

İkinci kastettiğimiz şey ise video uzunluğu. Twitter’da video uzunluğu da maksimum 2 dakika 20 saniye. Sadece başka bir Twitter kullanıcısının Elon Musk’a sordurulmuş olduğu sual bu mevzuda da değişiklik olabileceğini ortaya koydu. Kullanıcı Musk’a “Daha uzun videolar yayınlayabilmemiz için izin verilen video uzunluğunu artırma şansımız var mı?” diye sordu. Musk’ın bu soruya yanıtı ise “100” emojisi ile oldu.

Elon-musk-iç

O HABERE AÇIKLIK GETİRDİ

Elon Musk, son günlerin en oldukca konuşulan haberine de açıklık getirdi. Musk, ödeme yapmak zorunda kalmamak için Twitter çalışanlarını 1 Kasım’dan ilkin işten çıkarmayı planladığına dair haberi yalan olduğunu beyan etti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye’de ilk kez metaverse ortamında ders verildiTürkiye’de ilk kez metaverse ortamında ders verildi
Boğaziçi Film Festivali'nde Şebnem Korur Fincancı gerilimi! Boğaziçi Film Festivali’nde Şebnem Korur Fincancı gerilimi!
Güney Kore'de Cadılar Bayramı izdihamı! Ölü sayısı artıyorCenup Kore’de Cadılar Bayramı izdihamı! Ölü sayısı artıyor

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası