Elon Musk duyurdu: X’te (Twitter’da) kullanıcılar artık video indirebiliyor! Ama tüm kullanıcılar bu özellikten yararlanamıyor

X’e video indirme özelliği geldi. Eskiden Twitter olarak bilinen sosyal ağ, birkaç kriter yerine getirildiği sürece kullanıcıların web sitesinden video indirmesine izin veriyor.

İŞTE O KRİTERLER

İlk olarak, Elon Musk’ın kişisel X hesabından paylaştığı gönderiye göre tüm kullanıcılar değil, doğrulanmış kullanıcılar bu özellikten yararlanabiliyor. Yani bu özellik çoğunlukla Blue aboneliği için ödeme yapan kişilerden oluşan doğrulanmış kullanıcılara özel.

Ayrıca, Musk’ın gönderisinde de bahsettiği gibi, içerik oluşturucunun yayınladığı içeriğin indirilmesine açıkça izin vermesi gerekiyor.

TWITTER’DAN NASIL VİDEO İNDİRİLİYOR? ELON MUSK BÖYLE AÇIKLADI

Musk doğrulanmış bir kullanıcının bir video tam ekran modundayken ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta (…) menüsüne dokunarak içeriği indirebileceğini açıkladı.

Musk ayrıca, yakında sadece ekrandaki içeriğe dokunup basılı tutarak video indirmeye izin vereceklerini söyledi.

Bazı kullanıcılar ise Musk’ın tweet’in altında özelliğe dair ekran görüntüleri paylaştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaşlı adamı korkutup… Boğazına bıçak dayadı! 600 bin TL’yi gasbetti
Bakan Koca'dan sıcak hava uyarısı! "Kalp krizleri..."Bakan Koca’dan sıcak hava uyarısı! “Kalp krizleri…”
'İşaretleyip mürekkeple boyadı' Narkozun etkisi geçince büyük şok!‘İşaretleyip mürekkeple boyadı’ Narkozun etkisi geçince büyük şok!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası