Elon Musk duyurdu! Dikkat… Twitter’daki anketlerde büyük değişiklik

BBC’nin haberine göre, 15 Nisan’dan itibaren yalnızca kullanım “Twitter Blue” özelliğine sahip kullanıcı gönderileri, sosyal medya gruplarından diğer kullanıcılara önerilecek.

Kapsamında, ödeme yapmayan hesaplardan gelen sürüm gönderileri, “Sana Özel” başlığındaki tanımlanan tweet özelliklerine dahil edilmeyecek.

YALNIZCA ONAY TWITTER HESAPLARI OY KULLANABİLECEK

Twitter’daki anketlerde ise yine yalnızca kullanım hesaplarının kullanılmasına izin verilmesi.

Musk, Yükselişin “gelişmiş yapay zeka robotlarının kontrol ele geçirmesine yönelik tek gerçekçi yol olduğunu, aksi takdirde bunun, umutsuzca kaybolan bir savaş olacağını” belirterek “Anketlerde oy kullanarak aynı nektiruceladenmale dogere.” ifadesini kullandı.

BAZI KULLANICILARDAN ELEŞTİRİ

Bazı kullanıcılar, tartışma hesaplarının para ödeyerek öne çıkabileceğini belirterek tartışmayı eleştirdi.

“Twitter Blue”, Kullanıcı hesabına “mavi onay rozeti” ekleyen koruma bir aylık koruma hizmeti olarak kullanılabilir. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kızılelma 20 bin fite çıktı!  Bayraktar seri üretim için tarih verdiKızılelma 20 bin fite çıktı! Bayraktar seri üretim için tarih verdi
'Çekilecek' iddialarına en net yanıt: "Yolumuza devam edin"‘Çekilecek’ iddialarına en net yanıt: “Yolumuza devam ederiz”
erdoğan "İYİ Parti'ye ne oluyor?" diye sorunca...Erdoğan “Ne oluyor bu İYİ Parti’ye?” diye sorunca…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası