Duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi! “26. kattan düştü” iddiası

Daha ilkin, tuvalette yada nehirde bulunan ve hatta bir uçaktan düşerek sağlam kalmayı başaran telefonlar görmüştük. Bu garip vakalara şimdi bir yenisi daha eklenmiş benzer biçimde görünüyor. Bu kez Çinli bir kadının telefonunun 26. kattan düşmesine karşın “hayatta kalmayı” başardığı iddia edildi.

26. KATTAN DÜŞEN TELEFON İDDİASI ŞAŞIRTTI!

Gizmochina’nın hazırladığı haberde yer edinen iddiaya bakılırsa vaka, 18 Aralık’ta Çin’in Fujian eyaletinde bulunan Ningde şehrinde meydana geldi. Haberde, kadının yanlışlıkla meşhur bir markaya ilişik akıllı telefonunu düşürdüğü ve “sağ bir halde” bulmuş olduğu ileri sürüldü. Bir başka iddiaya bakılırsa hanım, balkonunda yorganını sererken telefonunu cebinden yanlışlıkla düşürmüştü.

  1. kattan düşmesine karşın telefonunun ekranının kırılmadığı, bir tek kasasının yıprandığı ve fonksiyonlarında hiçbir şekilde zarar olmadığı öne sürüldü. Eğer bu iddia doğruysa oldukça etkisi altına alan.

Kadının iddialarını doğrulayan kati bir kaynak ise yok. Gene de doğru bulunduğunu varsayarak düşünürsek, iddia edilen öykü bir takım tesadüfün birleşimi olabilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu hafta seri üretime girecekBu hafta seri üretime girecek
Bir gecelik eğlence için akın ettiler: Yüzde 85'e ulaşacakBir gecelik eğlence için akın ettiler: Yüzde 85’e ulaşacak
“Nesilde bir kez görülebilecek” denilmişti! Yıkım büyüyor, ölü sayısı arttı!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası