Club Penguin Tekrardan Yazılan Fanatik Sitesi Disney Tarafınca Kapatıldı, Üç Şüpheli Tutuklandı


Club Penguin’in fanatik yapımı rekreasyonu kapatıldı ve telif hakkı sorunları sebebiyle polis tarafınca ele geçirildi.

Orijinal siteye haiz olan ve 2017’de kapatan Disney’in yapmış olduğu eylemin arkasından üç şahıs tutuklandı, sadece o zamandan beri özgür bırakıldılar. tarafınca bildirildiği şeklinde TechCrunchClub Penguin Rewrite o yıl sonrasında kuruldu, sadece Nisan 2022 itibariyle varlığı sonlanmış oldu.

Sitenin Discord’u, bir yöneticiden gelen “Telif hakkı araştırmalarına devam etmeleri için web sitesinin kontrolünü gönüllü olarak polise verdik” mesajı haricinde boşaltıldı.

Londra Şehri Polisi’nin IP kabahat biriminden (PIPCU) DC Daryl Fryatt’tan, Club Penguin Rewrite internet sayfasında, telif hakkı yasası uyarınca bir şikayette bulunulduğunu belirten bir izahat da gösterildi.

Devam etti: “12 Nisan’da telif haklarını ihlal eden materyal dağıtma şüphesiyle üç şahıs tutuklandı ve aramalar yapılmış oldu. Soruşturma kapsamında özgür bırakıldılar ve polis soruşturmasına destek olmak için internet sayfasını BİYB’nin kontrolüne devretmeyi kabul ettiler. “

Kapatılan ilk Club Penguin fan uyarlaması değil, sadece polisin bu davaya aşırı ciddiyeti ve müdahalesi göz önüne alındığında, sadece son olabilir.

Görünüşe bakılırsa 2020’de gerçekleşen e-seks raporlarıyla ilgili olarak bir sunucu kapatıldı, öteki remake’ler ise korkulu kan sporlarını içeriyor.

Ryan Dinsdale, ara sıra @thelastdinsdale tweet’i atmayı hatırlayan bir IGN özgür çalışanıdır. Tüm gün The Witcher hakkında konuşacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası