CIA’den Ruslara YouTube üzerinden casusluk çağrısı

Rusya-Ukrayna savaşı devam ederken CIA, YouTube hesabında Ruslar hakkında casusluk yapmak isteyen Rusça bir video yayınladı.

Yayımlanan görüntülerde Rus temsilciler, isimsiz Tor ağı aracılığıyla CIA ile gizlice iletişim kurmak gibi zor bir karar alıyor.

“Yalanlara kolayca inanabiliriz. Ama kendi gerçeğimizi biliyoruz. Yaşadığımız gerçeklik, hakkında fısıldadığımız gerçeklik.” Diyor.

Videonun sonunda anlatıcı şöyle diyor: “Bu benim Rusya’m. Her zaman benim Rusya’m olacak. direneceğim Ailem karşı çıkacak. Onların eylemleri için onurlu bir şekilde yaşayacağız.” ifadeleri kullan

Resme iliştirilmiş metin şöyle: “CIA, Rusya hakkındaki gerçeği öğrenmek istiyor ve bilgi sahibi güvenilir kişiler arıyor. Bilgilerinizin sandığınızdan daha değerli olabileceğine inanıyorlar. söylendi.

CIA’in iletişim kurmaya istekli insanlara değer verdiğini ve saygı duyduğunu belirten metinde şu ifadeler yer aldı: “Subay mısınız? İstihbarat, diplomasi, bilim, yüksek teknoloji alanlarında mı çalışıyorsunuz veya bu alanlarda çalışan insanlarla ilişkiniz var mı? Rusya Federasyonu ekonomisini veya üst yönetimini biliyor musunuz? CIA ile temasa geçin. Etrafınızdaki insanlar gerçeği duymak istemeyebilirler ama duymak isterler. ifadeler yer almıştır.

Görselin ekindeki metinde, Rusların Tor ağı üzerinden iletişim kurabilmeleri için gerekli bilgileri içeren bir bağlantı da paylaşıldı. (AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dikkat! Google politikasını güncelledi: hesabınız silinebilir
Depremzedelere seslendi! Depremzedelere seslendi! “Şimdi Uygula”
Kılıçdaroğlu 28 Mayıs Planı Açıklandı!  Sinan Ogan...Kılıçdaroğlu 28 Mayıs Planı Açıklandı! Sinan Ogan…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası