ChatGPT’ye yeni özellik! Artık kullanıcıların bunu yapma imkanı var

OpenAI artık ChatGPT sohbet robotunu kullandıkları, geçmişteki sohbet geçmişini kapatma seçeneği sunuyor. Blog yazımına göre, bu ayar kapatıldığında önceki konuşmalar kaydedilmeyecek, bu konuşmalar yapay zeka (AI/YZ) modelcileri eğitmeye yardımcı olmak için kullanılmayacak ve geçmişte görülmeyecek.

30 GÜNE KADAR SAKLAMAYA DEVAM EDECEK ANCAK…

Şirket, sohbet geçmişi devre dışı bırakıldığında, yeni ChatGPT konuşmalarını 30 güne kadar saklamaya devam edecek. Ancak şirket, bu konuşmaları kalıcı olarak silmeden önce, yalnızca kullanım kullanımını izlemek amacıyla korumak için inceleeyecek.

Veri ayarları, ChatGPT hesabına giriş yaparak ve ardından oturum sol alt köşesindeki e-posta adresinizin yanındaki üç noktayı alarak yapılabiliyor. Bunun için izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir;

  • Ayarlar (Ayarlar) > Göster’e (Göster) tıklayın
  • Sohbet geçmişini silmek için Sohbet Geçmişi ve Eğitim ayarını kapatın.
  • ChatGPT tarafından toplanan bilgiler indirilebilir bir dosya olarak almak için yeni Verileri dışarı aktarabilmek (Verileri dışa aktarmak) de sağlanabilmektedir.

CHATGPT İŞ GELİYOR

Öte yandan, OpenAI yeni bir ChatGPT Business aboneliği üzerinde çalıştıklarını da duyurdu. Şirket, ChatGPT Business’ı gelecek aylarda kullanmayı sunmayı planlıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akıllı cihazlarınızı en hızlı şekilde şarj edecek güç adaptörleri burada!Akıllı cihazlarınızı en hızlı şekilde şarj edecek güç adaptörleri burada!
Almanya'nın 'ek sandık' kararı tepki çektiAlmanya’nın ‘ek sandık’ kararı tepki çekti
"İçeride ne olacağınız?" soruya 'pes' dedirten cevap“İçeride ne olacaksın?” soruya ‘pes’ dedirten cevap

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası