ChatGPT nedir, nasıl kullanılır? Herkes bunu konuşuyor! Yapay zeka uygulaması ChatGPT’nin özellikleri

ChatGPT uygulamasının özellikleri merak ediliyor. İnternetin yeni gözdesi ChatGPT, Google’a rakip olarak görülüyor. Yapay zeka uygulaması, insan benzeri metinler üretmek için derin öğrenmeyi kullanan dil modeli GPT-3.5’e dayalı bir söyleşi robotudur.

CHATGPT NEDİR?

OpenAI tarafınca geliştirilen insan benzeri metinler üretmek için derin öğrenmeyi kullanan dil modeli GPT-3.5 mimarisine dayalı bir suni zeka söyleşi robotudur.
ChatGPT sonrası profesörlerin, programcıların ve gazetecilerin yalnız birkaç yıl içinde işi olmayan kalabileceği söyleniyor. Yazı yazma becerileri ve kullanılabilirliği ile dikkatleri üstüne çeken ChatGPT’yi denemeniz ise mümkün.

CHATGPT NASIL KULLANILIR?

Bilgisayar yada telefonunuzdan https://chat.openai.com web sitesine girin.
OpenAI üyeliğiniz var ise “Log in” butonuna basıp hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Sadece hesabınız bulunmuyorsa “Sign up” butonuyla üyelik oluşturun.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında oluşturulan söyleşi ekranından ChatGPT’yi kullanabilirsiniz.

CHATGPT ÖZELLİKLERİ

ChatGPT özellikleri içinde matematik denklemleri çözme, soru-cevap, metin yazma, hata ayıklama ve düzeltme, tercüme, metin özetleme de bulunuyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İşte Elon Musk'ın son hamlesi! Twitter'da resmen uygulanmaya başladıİşte Elon Musk’ın son hamlesi! Twitter’da resmen uygulanmaya başladı
Türkiye programdan çıkarılmıştı! Dünya bu iddia ile çalkalanıyorTürkiye programdan çıkarılmıştı! Dünya bu iddia ile çalkalanıyor
Erdoğan canlı yayında duyurdu: Erdoğan canlı yayında duyurdu: “Müjdeli haberler geliyor”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası