Çaylarınızın lezzetini arttıracak 2022’nin en iyi çaycıları

“Çaycı” deyip geçmeyin! Çay tutkunları tarafınca en oldukca araştırılan ve satın alınan minik ev aletleri içinde bulunan bu ürünler, hayatınızı büyük seviyede kolaylaştırabilir. Şundan dolayı leziz çaylar demlemek için saatlerce zaman harcamanıza gerek kalmaz. Eviniz için bir çaycıya gereksinim duyuyor ve en iyi çaycı markalarını merak ediyorsanız gelin, 2022 yılının öne çıkan en güzel çay makinelerini keşfedelim!

1. Eşi olmayan bir çay tadı için: Korkmaz Demkolik Inox/Siyah Elektrikli Çaydanlık


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Korkmaz Demkolik Inox/Siyah Elektrikli Çaydanlık ile tanıştıktan sonrasında çay demlerken vakit kaybı yaşamaya son vereceksiniz. 1600 Watt güçle çalışan çay makinesi yardımıyla bir tek dakikalar içinde dumanı üstünde tüten, leziz mi leziz çaylar demleyebilirsiniz. Ürün, otomatik sıcak tutma ve kaynatma fonksiyonu ile çayınızı hazırladıktan sonrasında çayın sıcaklığını ve tazeliğini korumaya devam eder. 360 aşama dönebilen kablosuz besleme ünitesini kullanarak çaycınızı istediğiniz her yöne çevirebilirsiniz. Susuz kaldığında otomatikman kendini kapatan bu aygıt, fişte unutma benzer biçimde durumlarda yaşanabilecek negatif durumları engeller. Hem işlevsel hem güvenli, daha ne olsun?

Ürünü İncele

2. Uzun süre tazeliğini korumuş olan çaylar için: Arzum AR3024-CDO Çaycı Heptaze Okyanus Cam Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Çayınızı uzun süre taze şekilde içmenizi sağlayacak Arzum AR3024-CDO Çaycı Heptaze Okyanus Cam Çay Makinesi ile hemen hemen tanışmadınız mı? Her neyse ki bunun için geç değil! Ürünü kullanmak oldukca kolay. Çayınız, arzu ettiğiniz dem oranına ulaştığında hareketli çay filtresini kolayca dem bölümünden ayırarak demlik sapına sabitleyebilirsiniz. Alt bölmesinde kullanabileceğiniz kapak ise aleti su ısıtıcısı olarak da kullanmanızı sağlar. 1,9 litre su ısıtıcı haznesi ve 0,8 litre cam demliği ile tek seferde kalabalık gruplara bile çay hazırlama imkânı sunan makine yardımıyla misafirlerinizle çay keyfine varabilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Kireç önleyici filtre ile tanışın: Philips HD7301/00 Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Tüm aileye kafi gelecek sıcak çayı kolayca hazırlamanızı elde eden Philips HD7301/00 Çay Makinesi’nin kireç önleyici filtresi ile temizliğe uzun uzun zaman ayırmanıza gerek kalmayacak. Ürünün 1,9 litre kapasiteli büyük su ısıtıcı haznesi yardımıyla isterseniz ailenize isterseniz kalabalık misafirlerinize çay hazırlayabilirsiniz. Çayınız istediğiniz lezzete ulaştıktan sonrasında ürünün sıcak tutma fonksiyonundan faydalanarak sıcak çay keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. Mutfağınızın olmazsa olmaz minik ev aletleri içinde yerini almak için sizi bekleyen bu çay makinesi ile tanışmak ister misiniz?

Ürünü İncele

4. Sıcak tutma fonksiyonu ile ergonomik kullanım: Grundig CM 1020 Elektrikli Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Çayınızı uzun süre sıcak tutarak çay keyfinin tadına varmanızı sağlayacak Grundig CM 1020 Elektrikli Çay Makinesi, şık tasarımı yardımıyla mutfağınızla mükemmel bir uyum yakalıyor. İkili ısıtma sistemi ile çayı demledikten sonrasında istediğiniz süre süresince sıcak tutmayı başaran aygıt, 2022 senesine damga vuran minik ev aletleri içinde yer ediniyor. Otomatik kapanma özelliği ile kaynadıktan sonrasında kapanarak susuz çalışmaya karşı koruma sağlıyor. 1,8 litrelik su ısıtıcısı ve 0,7 litrelik cam demliği yardımıyla bol miktarda çay hazırlamanızı sağlayacak bu ürünle bir an ilkin tanışmalısınız.

Ürünü İncele

5. Mutfaktaki sağ kolunuz: Karaca Dem Tadı Rosegold Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Mutfağınızdaki sağ kolunuz hâline gelecek Karaca Dem Tadı Rosegold Çay Makinesi, tadına doyum olmayan çaylar hazırlamanıza destek sunar. 1650 Watt gücü ile suyu kısa sürede kaynatmayı başaran bu ürün, uzun uzun zaman harcamanızı gerektirmeden çayınızı hazırlar. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen gövdesi ve çay filtresi ile sıhhatli çaylar hazırlamanıza destek sunar. Susuz emek harcamayı önleyen güvenlik sistemi ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Alt kısmında bulunan ve 360 aşama dönebilen güç tabanından yardım alarak kolayca çay servisi yapabileceğiniz bu aleti oldukca seveceksiniz.

Ürünü İncele

6. Mutfağınıza oldukca yakışacak: Tefal BJ201F My Tea Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Şık görüntüsü ile mutfağınıza şıklık katacak Tefal BJ201F My Tea Çay Makinesi, %90 enerji tasarrufu sağlar. Ürünün iki kademeli olarak çalışan ısıtma sistemi yardımıyla ilkin çayınızı demler, hemen sonra uzun süre süresince sıcaklığını korumuş olan çayınızı yudumlamanın keyfine varırsınız. En iyi çaycı yorumları dikkate alındığında öne çıkan bu ürün, iki saat süresince kullanılmadığında kendini otomatikman kapatarak negatif bir durumun yaşanmasını engeller. 0,9 litre kapasiteye haiz olan demliği ile tekrar çay demlemekle uğraşmadan çay keyfini devam ettirebilirsiniz. Böylece çayın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Samimi ve sıcacık mutfaklar için: Homend Vintage Royaltea 1735H Mavi Çaycı


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Daha samimi ve sıcacık mutfakların vazgeçilmezleri içinde bulunan Homend Vintage Royaltea 1735H Mavi Çaycı, su sızdırmayan hususi gaga yapısı ile kullanım kolaylığı elde eden bir ürün. 1 litre kapasiteli çelik demliği ve 1,9 litre kapasiteli su haznesi ile kalabalık misafirleriniz için de kolaylıkla çay demlemenizi sağlayacak aygıt, çayınızı dakikalar içinde hazırlar. Hususi tasarımlı kapağını kullanarak istediğiniz vakit bir tek su ısıtıcısı olarak da kullanabileceğiniz bu minik ev aleti, favori ürünleriniz arasına girmeye aday!

Ürünü İncele

8. Sevdiklerinizle keyifli çay saatleri yaşayın: Grundig TM 4961 Elektrikli Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Sevdiklerinizle tadına doyum olmayan çay saatlerinize birlikte rol alan Grundig TM 4961 Elektrikli Çay Makinesi, evinizin olmazsa olmaz ürünleri arasındaki yerini almak için onu satın almanızı bekliyor. Ürünün cam demliği, sıhhatli tercihler yapmak isteyenler tarafınca oldukca seviliyor. 0,8 litre demliği ve 1,8 litre su ısıtıcı haznesi ile istediğiniz oranda çay hazırlamanızı sağlayacak makine, ikili ısıtma sistemi yardımıyla çayınızın demlendikten sonrasında içime hazır sıcaklıkta tutulmasına destek oluyor. Böylece sevdikleriniz ile uzun uzun çay tadı yapmanızı kolaylaştırıyor.

Ürünü İncele

9. Enerji tasarrufuyla öne çıkan: Sinbo STM-5838 Elektrikli Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Kısa sürede çay demlerken bununla birlikte enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacak Sinbo STM-5838 Elektrikli Çay Makinesi, 2022 senesinde fiyat performans ürünü olarak tercih edilen modeller arasındaki yerini alıyor. Cihazın çift ısıtma sistemi, çayınızı kısa sürede ısıtırken %90 oranında enerji tasarrufu ile elektrik faturanıza katkı sağlıyor. Ürünün paslanmaz çelikten üretilen gizli saklı rezistansını istediğiniz vakit kolayca çıkararak temizleyebilirsiniz. Kablosuz olarak kullanabileceğiniz çay makinesinin 1,7 litre su ısıtıcı ve 0,7 litre demlik kapasitesine haiz bulunduğunu da belirtelim. “Oldukca fazla bütçem yok fakat işimi kolaylaştıracak bir çaycı arıyorum.” diyorsanız bu ürün tam size gore!

Ürünü İncele

10. Şık tasarımı ile mutfağınıza oldukca yakışacak: Kiwi KTM-2907 Çay Yapma Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Şık tasarımı ile mutfağınıza çağıl bir dokunuşta bulunan Kiwi KTM-2907 Çay Yapma Makinesi; dumanı üstünde tüten, leziz çaylar hazırlamanıza destek sunar. Çift ısıtma sistemi ile ilkin kaynatma ve hemen sonra sıcak tutma fonksiyonlarını devreye sokan aygıt yardımıyla çay keyfinin tadına doyasıya varacaksınız. 0,9 litre üst demlik ve 1,8 litre alt su ısıtıcı haznesi bulunan çay makinesini ister günlük hayatta ister misafirlerinizi ağırlarken kolaylıkla kullanabilirsiniz. Oldukca kolay bir halde kullanabileceğiniz bu aleti satın aldıktan sonrasında çay hazırlamanız bir tek dakikalar sürecek!

Ürünü İncele

11. İçinizdeki sesi değil, çay makinesini kulak verin: Homend Royaltea 1709H Konuşan Inox Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

“Mutfakta akıllı bir yardımcıya ihtiyacım var.” diyorsanız Homend Royaltea 1709H Konuşan Inox Çay Makinesi, olmazsa olmaz minik ev aletleriniz arasındaki yerini alabilir. Ürünün oldukca işlevsel özellikleri var. Mesela, evladınız için mama suyu hazırlamak ya da nebat çayı içmek istediniz ve lüzumlu malzemeleri hazırlayıp ürünü çalıştırdınız. Çay makinesi, işini bitirdiği vakit size haber veriyor. Hem de “tık” sesi ya da ışıkla değil, konuşarak! İster beyaz ister siyah rengini tercih edebileceğiniz bu aygıt yardımıyla çay keyfinizin bitmesini asla istemeyeceksiniz. Daha ne olsun ki, değil mi?

Ürünü İncele

12. Tamamen cam dış kaplama: Fukara Ceremony Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Neredeyse tamamen camdan üretilmesi yardımıyla daha sıhhatli çaylar hazırlamanızı sağlayacak Fukara Ceremony Çay Makinesi ile hemen hemen tanışmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Bilhassa çay tiryakilerine hitap eden bu minik ev aleti, damak tadınıza uygun çaylar hazırlayabilmeniz için kullanışlı bir dizayna haiz. 1800 Watt gücü yardımıyla dakikalar içinde çayınızı hazırlayabileceğiniz aygıt, 2 litrelik su ısıtma kapasitesi ile sınırsız çay keyfinin tadına varmanıza imkân tanır. Evinizin vazgeçilmezleri arasına girmek için sizi bekleyen bu aleti oldukca seveceğinize eminiz!

Ürünü İncele

13. Paslanmaz çelik kalitesi: Tefal BJ5620 Magic Tea XL Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Sırada en iyi çaycı markalarından kabul edilen Tefal var! Bilhassa kalabalık aileler ile evinde bol miktarda konuk ağırlayanlar için uygun olan ve paslanmaz çelik malzemelerden üretilen Tefal BJ5620 Magic Tea XL Çay Makinesi yardımıyla tadına doyum olmayan, sıhhatli çaylar yapmaya ne dersiniz? XL kapasiteli olarak üretilen cihazdan yardım alarak kısa sürede leziz çaylar demleyebilir, çayları kalabalık misafirlerinize bile rahatça ikram edebilirsiniz. Sıcak tutma fonksiyonu yardımıyla çayı demledikten sonrasında da sıcak tutmaya devam eden bu ürünle bir an ilkin tanışmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

14. Kısa süre içinde çay hazırlamak isteyenler için: Arzum Jollietea Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

“Kısa sürede çay hazırlamamı sağlayacak en iyi çaycı hangisi?” diye soracaktır olursanız önerebileceğimiz ürünler içinde Arzum Jollietea Çay Makinesi var. 2 litre paslanmaz çelik su ısıtıcı haznesi ve 1 litre geniş kapasiteli cam demliği yardımıyla tek seferde daha çok çay hazırlayabileceğiniz ürünü, kalabalık misafirleriniz için de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Suyu oldukca kısa sürede kaynattıktan sonrasında sıcak tutma fonksiyonunu devreye sokan minik ev aleti, %90’a varan enerji tasarrufu sağlayarak cebinizin dostu hâline gelir. Çay tiryakilerinin, çay demleme süresini kısaltan bu üründen oldukca memnun kalacağını düşünüyoruz.

Ürünü İncele

15. Yılların vazgeçilemeyen kalitesi: Arçelik K 3283 IN 1650W Paslanmaz İnox Çelik Çaycı


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

“Yılların vazgeçilemeyen kalitesi” olarak adlandırabileceğimiz Arçelik K 3283 IN 1650W Paslanmaz İnox Çelik Çaycı, mutfağınızdaki bir numaralı minik ev aletleri arasına girebilir. Kaliteli paslanmaz çelik araç-gereç kullanılarak üretilen aygıt, tadına doyum olmayan çaylar hazırlamanıza imkân tanır. 2022’nin en iyi çaycı modelleri içinde yer edinen ürünü su ısıtıcı olarak da kullanabilirsiniz. Hatta bu ürünle nebat çayları da hazırlayabilirsiniz. Uzun seneler süresince sağlamlığını koruyarak hayatınızda kalmaya devam edecek aygıt yardımıyla mutfaktaki işinizi oldukca kolaylaştırabilirsiniz. Ürünün kablosuz bulunduğunu da belirtelim!

Ürünü İncele

16. Dakikalar içinde leziz çaylar demleyin: Karaca Çaysever Cam Konuşan Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Ortalama 15 dakika benzer biçimde oldukca kısa bir süre içinde leziz çaylar hazırlamanıza destek olacak Karaca Çaysever Cam Konuşan Çay Makinesi, yaşam kolaylaştıran mutfak ürünleri içinde yer ediniyor. Peki fakat iyi mi? Ürünün alt ve üst haznelerine suyu ve çayı koyduktan sonrasında çaycıyı çalıştırın, arkasından bir tek çayınızın hazırlanmasını bekleyin. Çayınız ideal deme ulaştıktan sonrasında sesli olarak uyarı veren çaycı, ortalama 40 dakika sonrasında kısaca çayınız bayatladığında uyarı ışığı ile sizi uyarır. Bu sayede daima tazeliğini korumuş olan, mis benzer biçimde çayları tadabileceksiniz. Yalnız “çaycı” değil, mutfağınızdaki havalı yardımcınız” olarak da adlandırabileceğimiz ürünle tanışmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

17. Bir tık ile muhteşem çay: ERATEC Tam Otomatik Konuşan Akıllı Çaydanlık


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Tam otomatikman çalışan ERATEC Tam Otomatik Konuşan Akıllı Çaydanlık, bir tık ile aromasına doyum olmayan muhteşem bir lezzete ulaşmanızı sağlar. Hazırlamak istediğiniz çay miktarı kadar su ve çayı hazneye ekledikten sonra enerji tabanı üstünden istediğiniz çay demleme seviyesini seçin. Demleme işlemi tamamlandığında “Çaylar hazır, afiyetle yiyin.” sesli bildirimini duyacaksınız. Konuşan ve çayın hazır bulunduğunu size bildiren cihazın başlangıcında beklemenize gerek bırakmaz. Böylece çayınız hazırlanırken evinizdeki öteki işleri halledebilirsiniz. Pozitif özellikleri saymakla bitmeyen bu çaycının nebat çayı demleme ve bebek maması hazırlama modları da var.

Ürünü İncele

18. Tam kıvamında hazırlanan çayların tadına varın: Altus AL 795-I 1650 W Çelik Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Yorulmadan tam kıvamında çaylar hazırlamanıza destek olacak Altus AL 795-I 1650 W Çelik Çay Makinesi ile tanıştıktan sonrasında çaydanlıklarınızı rafa kaldıracağınızı iddia ediyoruz. 1,2 litrelik demlik kapasitesi bulunan aygıt yardımıyla kalabalık ailenize ya da misafirlerinize bolca oranda çay hazırlayabilirsiniz. Üstelik ürünün oldukca ergonomik olması yardımıyla basit çaydanlıklarda çay demlemek için harcayacağınız vakti kendinize ayırabilirsiniz. Şık bir tasarıma haiz olan çelik çaycı, mat dış kaplaması ile mutfağınıza çağıl bir görünüm kazandırır. Sıcak tutma ve otomatik kapanma benzer biçimde özellikleri yardımıyla hayatınızı kolaylaştıracak çaycıyı oldukca seveceğinizden eminiz.

Ürünü İncele

19. LED ışıklı güç göstergesiyle: KIWI Ktm-2908 Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

LED ışıklı güç göstergesi ile kolay bir kullanım elde eden KIWI Ktm-2908 Çay Makinesi, yüksek sıcaklığa uygun olarak üretilir ve daha sıhhatli çaylar hazırlamanıza destek sunar. Oldukca fonksiyonlu yapısıyla mutfaktaki işinizi kolaylaştıracak aleti isterseniz çay makinesi isterseniz su ısıtıcısı olarak kullanabilirsiniz. LED’li göstergesi yardımıyla kolayca yönetebileceğiniz aygıt; kaynatma modunda kırmızı, sıcak tutma fonksiyonunda yeşil ışık ile uyarı verir. 1,8 litre su haznesi ve 1,2 litre demliği ile istediğiniz oranda çay hazırlamanızı sağlayacak aygıt, mutfağınızın favorileri arasına girmeye aday!

Ürünü İncele

20. Mutfağınıza oldukca yakışacak bir model: Fukara Temper Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

“Uzun süre süresince kullanmaya devam edebileceğim en iyi çaycı makinesi hangisi?” diye soracaktır olursanız size önerebileceğimiz ürünler içinde Fukara Temper Çay Makinesi de var. Ürün, gösterge ışıkları ile kolay kullanım imkânı sağlar. 1,7 litre kapasiteli su ısıtıcı ve 1,1 litre kapasiteli demliği ile bolca oranda çay hazırlamanızı elde eden üründe otomatik kapanma ve sıcak tutma fonksiyonları mevcut. Ürünün sıcak tutma fonksiyonundan faydalanarak sıcacık içeceğinizi yudumlamanın tadına varacaksınız. Canlı renk tonları ile mutfağınıza oldukca yakışacak ürünle bir an ilkin tanışmanızda yarar var.

Ürünü İncele

21. Geniş aileler için uygun: Korkmaz A341-04 Semaver


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Geniş aileler ve kalabalık konuk gruplarını ağırlamayı sevenler burada mı? Korkmaz A341-04 Semaver ile tadına doyum olmayan çayları oldukca kısa sürede hazırlayabilirsiniz. 2000 Watt gücü ile çayınızı oldukca kısa sürede hazırlayacak aygıt, sıcaklığı otomatikman algılayarak kaynatma yada sıcak tutma moduna geçer. Su kalmadığında enerjiyi keserek kendisini güvenli konuma alır. 1,1 litrelik üst demliği ve 3 litrelik su haznesi bulunan semaver, ergonomik tasarımı ile kolayca çay hazırlamanıza ve servis etmenize imkân tanır. Kalabalık ailelerin çay servisi için bir numaralı tercihi olan ürünü oldukca seveceksiniz.

Ürünü İncele

22. Çay keyfinizi taçlandıracak bir makine: Arnica Demli IH33153 Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Çay keyfini taçlandıran ve en iyi çaycı modelleri içinde bulunan Arnica Demli IH33153 Çay Makinesi ile tanıştıktan sonrasında çay hazırlamak artık oldukca daha kolay bir hâl alacak. Çay demleme işini son aşama kolaylaştırdığı için kendinize daha oldukca zaman ayırmanızı sağlayacak model, olmazsa olmaz mutfak ürünleriniz arasına girebilir. Çay demleme işlemini âdeta bir sanat hâline getiren çay makinesi, otomatik paneli yardımıyla sıcaklığını daima belli bir seviyede meblağ. Böylelikle sıcaklığını korumuş olan içeceğinizi istediğiniz vakit keyifle yudumlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

23. Su sızdırmayan hususi tasarım: Homend Royaltea 1726H Plastik Siyah Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Su sızdırmayan hususi gaga tasarımı ile oldukca kullanışlı bir yapıya haiz olan Homend Royaltea 1726H Plastik Siyah Çay Makinesi; sağlığa zararı dokunan madde içermeyen plastik, çelik ve cam malzemelerden üretiliyor. Değişik kullanım fonksiyonları bulunan çaycı, çayı demledikten sonrasında su sıcaklığını iki saat süresince 95 derecede tutarak çay içerken daha oldukca keyif almanıza destek oluyor. Tek tuş kullanarak sıcaklığını kolayca sabitleyebileceğiniz çay makinesi, sesli olduğundan kolayca kullanılabiliyor. Mama suyu hazırlama benzer biçimde değişik fonksiyonları bulunan çaycının 2022 senesinde ön plana çıkan ürünler içinde bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Ürünü İncele

24. Su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz: Karaca Maxi Tea XL Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

İster çaycı ister su ısıtıcısı olarak kullanabileceğiniz Karaca Maxi Tea XL Çay Makinesi, her insanın hayallerini süsleyen ev aletleri içinde bulunuyor. 1,25 litre kapasiteli cam demlik ve 2,3 litre kapasiteli su haznesi ile aile kullanımına son aşama uygun olan çay makinesi, tek seferde ortalama 40 bardak çay demleyebiliyor. Su haznesinde bulunan gösterge penceresi ile içinde bulunan su miktarını rahatça görmenize ve gerektiğinde su ilavesi yapmanıza imkân tanıyor. 360 aşama dönebilen taban sistemi yardımıyla ürünü istediğiniz yöne çevirerek çay doldurma kolaylığına erişebilirsiniz.

Ürünü İncele

25. Otomatik kapanma özelliği: Sinbo STM-5830 Elektrikli Çay Seti


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Otomatik kapanma özelliği ile can güvenliğinizi elde eden Sinbo STM-5830 Elektrikli Çay Seti, 2022 senesinde en oldukca satan ürünler içinde bulunuyor. Tam bir fiyat/performans ürünü olarak ön plana çıkan çaycı, bununla birlikte en uygun fiyatlı alternatifler içinde yer ediniyor. 1,7 litre su ısıtıcısı ve 0,7 litre kristal demliği ile tadına doyamayacağınız lezzette çayları hazırlayabileceğiniz aygıt yardımıyla çay demleme işine uzun vakitler ayırmanıza gerek kalmayacak. Çıkarılabilir filtresi ve çay süzgeci bulunan çay makinesini istediğiniz vakit elinizde yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

26. Aşırı ısınma ve susuz kalma koruması: Fukara Bestea Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Aşırı ısınma ve susuz kalma koruması yardımıyla can güvenliğinizi korumuş olan Fukara Bestea Çay Makinesi, 2022 senesinde en oldukca tercih edilen çay makineleri içinde yer ediniyor. 2 litre kapasiteli su ısıtıcısı ve 1 litre kapasiteli demliği ile istediğiniz oranda çay hazırlamanıza destek olacak ürünü bilhassa kalabalık aileler kolaylıkla tercih edebilir. Kaynatma ve sıcak tutma fonksiyonu bulunan aleti, güç ışığı bulunan göstergesi ile kolayca yönetebilirsiniz. Kahvaltı, ara öğün, keyifli bir akşam yemeği sonrası ve günün her anında leziz çaylar hazırlamanıza destek olacak çaycı; yorgunluğunuzu atmak için ihtiyacınız olan tek ürün!

Ürünü İncele

27. Hoş tasarımıyla: Pierre Cardin Paris İnox Çaycı


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Pierre Cardin Paris İnox Çaycı’nın alımlı tasarımı ile mutfağınıza çağıl bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Ürün, 0,95 litre kapasiteli demliği ve 1,8 litre kapasiteli su haznesi ile ailenize ve misafirlerinize istediğiniz oranda çay hazırlamanıza destek sunar. Kaliteli paslanmaz çelikten üretilen gövdesi yardımıyla uzun süre süresince sağlamlığını koruyarak size birlikte rol alır. Işıklı düğmesi ile kolayca kullanabileceğiniz çaycı, susuz emek harcamayı önleyen güvenlik sistemi ile can güvenliğinizi sağlar. Siz de damak zevkinizi ve mutfağınızın şıklığını düşünüyorsanız bu ürünü incelemeyi ihmal etmeyin, deriz!

Ürünü İncele

28. Güvenlik sistemi bulunan: GoldMaster Demlen Inox 2200 Watt Damlatmaz Paslanmaz Çelik Çay Makinesi ve Su Isıtıcı


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Güvenlik sistemi bulunan ve bu sayede güvenle çay yapmaya destek olan GoldMaster Demlen Inox 2200 Watt Damlatmaz Paslanmaz Çelik Çay Makinesi ve Su Isıtıcı da 2022 senesinde en oldukca araştırılan ve satın alınan ürünler içinde yer ediniyor. 2200 Watt gücü ile hızlıca çay hazırlamanızı sağlayacak ürün, zamandan tutum etmenize olanak tanıyarak kendinize daha oldukca zaman ayırmanıza katkıda bulunur. 360 aşama dönebilen enerji iletim tabanı ile istediğiniz yöne doğru dönerek kolayca çay servisi yapmanıza destek sunar. Kırmızı ve yeşil ışıklı gösterge paneli yardımıyla hepimiz tarafınca kolayca kullanılabilen cihazın tam bir fiyat/performans ürünü bulunduğunu da es geçmeyelim.

Ürünü İncele

29. Çay tiryakilerine hususi: Arzum AR3083 Ehlikeyf Semaver


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Çay içmeyi sevenler ve bol miktarda çay tüketmek isteyenler, sizi derhal buraya alalım! Arzum AR3083 Ehlikeyf Semaver, bilhassa kalabalık ailelerin bir numaralı tercihi olabilir. 1,2 litre demlik ve 3,5 litre su ısıtıcısı kapasitesi ile bolca oranda çay hazırlamanıza destek olacak aleti oldukca seveceğinizi düşünüyoruz. Alt haznesinde bulunan musluk yardımıyla güzel duyu bir görünüme haiz olduğu benzer biçimde bununla birlikte kolay bir kullanım elde eden semaver, mutfağınızın favorileri arasına girebilir. Çay semaverinde sıcak tutma özelliği bulunmuş olduğu için çayınızı hazırladıktan sonrasında ürünü istediğiniz ısı derecesinde sabitleyebilir ve daima sıcak çay içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünü ofiste kullanmak için de değerlendirebilirsiniz.

Ürünü İncele

30. Çelik çay filtresi bulunan bir model: King K-8500 Tea Max Otomatik Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Çelik çay filtresi ile sıhhatli çaylar hazırlamanıza destek olacak King K-8500 Tea Max Otomatik Çay Makinesi, en oldukca tercih edilen alternatiflerden bir diğeri. En iyi çaycı önerileri ile karşınıza çıktığımız bu yazıda yer vermek istediğimiz ürünler içinde bulunan çay makinesi, daha azca enerji tüketerek cebinizin dostu hâline gelir. 1,2 litre kapasiteli üst demliği ve 1,8 litre kapasiteli su ısıtıcı haznesi bulunan çaycı ile kendinize ve sevdiklerinize çay hazırlamak artık daha keyifli bir hâle gelecek. Sıcak tutma fonksiyonu elde eden çift rezistans sistemi ile içeceğinizi daima ideal sıcaklıkta tutarken bununla birlikte enerji tasarrufu yapar.

Ürünü İncele

31. Tam otomatik aygıt ile çay keyfinizi ikiye katlayın: Arçelik CM 9058 B Gurme Otomatik Çay Makinesi


Çaylarınızın lezzetini katlayacak 2022'nin en iyi çaycıları

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Üstün teknolojisi ile tam otomatikman çay demlemenizi sağlayacak Arçelik CM 9058 B Gurme Otomatik Çay Makinesi, içeceğinizi kısa sürede hazırlayarak çay keyfinizi ikiye katlar. Çay yapraklarını en doğru zamanı belirleyerek demden ayıran ürün, tadına doyum olmayan çayınızı dakikalar içinde hazır hâle getirir. Üründe bulunan hususi su aktarma sistemi, su ısıtıcı haznesinde bulunan suyu otomatikman demleme haznesine aktarır. El değmeden kolayca çay hazırlayan bu makine ile tanıştıktan sonrasında hayatınızın daha da kolaylaşacağına eminiz. Üstelik akıllı telefonunuza indirebileceğiniz uygulaması yardımıyla ürünü tek tuşla uzaktan yönetebileceğinizi de belirtelim!

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom