Bu işte bir gariplik var: Elon Musk’ın şirketi SpaceX’ten yine Elon Musk’ın şirketi olan Twitter’a şaşırtan sipariş!

Elon Musk’ın bir tek Twitter’ı yok. Meşhur milyarder SpaceX, Tesla, The Boring Company, SolarCity ve Neuralink şeklinde şirketlerde de söz sahibi. Bu şirketlerden en fazlaca SpaceX ve Tesla biliniyor. Tesla’nın en büyük elektrikli vasıta üreticilerinden biri olması tanınırlığı artırıyor. SpaceX ise bilhassa uydu web hizmeti Starlink ile adını duyurmuş durumda. İşte Starlink, bugün acayip bir haberle gündeme geldi. Bu sebeple Elon Musk’ın şirketi SpaceX, yine Elon Musk’ın şirketi olan Twitter’a, Elon Musk’ın tanınırlığını artıran en mühim hizmetlerinden biri olan Starlink için reklam siparişi verdi. Elon Musk ile dolu bu cümle oldukça acayip sadece gerçek.

EN BÜYÜK REKLAM PAKETLERİNDEN BİRİ

CNBC’nin haberine nazaran, SpaceX, Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın almış olduğu ve şu anda CEO olarak vazife yapmış olduğu toplumsal medya şirketi Twitter’dan temin edilebilen en büyük reklam paketlerinden birini sipariş etti. Toplumsal medya işletmesinin dahili kayıtlarına nazaran kampanya, İspanya ve Avustralya’da Twitter’da SpaceX’in haiz olduğu ve işlettiği Starlink adlı uydu web hizmetini tanıtmış olacak.

250.000 DOLARDAN FAZLA

SpaceX’in Starlink’i tanıtmak için satın almış olduğu reklam kampanyasına Twitter “devralma” diyor. İsminin açıklanmasını istemeyen eski bir Twitter çalışanına nazaran, bir şirket bu paketlerden birini satın aldığında, markasını tam bir gün süresince ana Twitter vakit çizelgesinin en üzerine koymak için tipik olarak 250.000 dolardan fazla harcıyor.

Mevcut ve eski çalışanlar, SpaceX’in çoğu zaman Twitter’dan büyük reklam paketleri satın almadığını kaydetti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Herkes yıllardır bekliyor ama...Hepimiz senelerdir bekliyor fakat…
1 kiloluk bombayı o verdi, her yerde aranıyor1 kiloluk bombayı o verdi, her yerde aranıyor
Taksim saldırısının yeni görüntüleri ortaya çıktı! Bombayı koyan o kadın böyle yakalandıBölme saldırısının yeni görüntüleri ortaya çıktı! Bombayı koyan o hanım bu şekilde yakalandı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası