Bu iPhone 15 iddiası çok konuşulur: “O modelden ödünç alabilir” diyerek açıkladılar! Herkes bir kez daha şaşıracak

Teknoloji dünyası Apple’ın gelecek yıl çıkarması beklenen iPhone modeli iPhone 15’in özellikleri, iPhone 15’in fiyatı ve iPhone 15’in tasarımıyla ilgili bilgileri takip etmeye devam ediyor. iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’ten oluşan iPhone 14 serisi piyasaya çıkalı ortalama 2 ay oldu. Sadece “iPhone 15 ne süre çıkacak, iPhone 15 Pro Max ne süre çıkacak?” şeklinde sorular daha şimdiden gelmeye başladı. Pro Max yerine iPhone 15 Ultra modeline yer vermesi beklenen yeni iPhone ailesinin eylül ayı civarında piyasaya çıkması beklenirken, çok konuşulacak iddialar geliyor.

iPHONE 15’TE iPHONE 5C İMZASI!

iPhone 15 iddialarından biri daha web dünyasını hareketlendirdi. ShrimpApplePro tarafınca paylaşılan yeni iddiaya nazaran, iPhone 15 yeni bir çerçeve tasarımına haiz olacak. Cihazın arka köşe kısımlarında keskin bir tasarım yerine, oval bir tasarım benimsenecek. Böylelikle arka köşe tasarımları iPhone 5C’ye benzeyecek. Bu da iPhone 15 kullanıcılara daha rahat bir tutuş sağlayacak.

Bu bilgiden yola çıkarak ise “iPhone 15, iPhone 5C’den bir tasarım ögesi ödünç alabilir” deniyor. Ek olarak, Apple’ın iPhone 15 ailesinde titanyumu tercih edebileceği söyleniyor. Titanyum çok büyük olasılıkla iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’te (iPhone 15 Ultra olarak isimlendirilebilir) karşımıza çıkacak.

iPHONE 5C NASIL BİR iPHONE’DU?

iPhone 5C 12 Eylül 2013 tarihinde iPhone 5S ile beraber tanıtılmıştı. Oval arka köşe tasarımlarına haiz cihazın kasası Apple tarafınca bir yıl ilkin tanıtılan iPhone 5’ten değişik olarak polikarbonat tabanlıydı. Mavi, yeşil, beyaz, sarı ve pembe olmak suretiyle 5 değişik renk seçeneğiyle satışa sunulmuştu.

iPhone 15 ne süre çıkacak, iPhone 15 Pro Max ne süre çıkacak?” şeklinde sorulara karşılık şimdilik kati bir tarih vermemiz mümkün değil. Sadece daha ilkin de söylediğimiz şeklinde, Apple’ın bugüne dek düzenlemiş olduğu iPhone etkinliklerinden yola çıkarsak, iPhone 15’in eylül ayında tanıtılmasını bekleyebiliriz. iPhone 15’in özellikleri, iPhone 15’in tasarımı ve iPhone 15’in fiyatı hakkında gelecek günlerde ise daha değişik bilgiler gelmesi olası.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Genç kuşak vaktini internette harcıyor! 3'e katladılarGenç dönem vaktini internette harcıyor! 3’e katladılar
İstiklal'deki hain saldırıda yeni detay! "Antakya ve Ceyhan..."İstiklal’deki hain saldırıda yeni detay! “Antakya ve Ceyhan…”
Çöpe attığınız için pişman olacaksınızÇöpe attığınız için pişman olacaksınız

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası