Bilgisayarınızın gücüne güç katacak 2022’nin en iyi anakart modelleri

Bilgisayarın anakartı âdeta bilgisayarın beyni olarak vazife yapar. Birimler içinde yazışma kurulmasından veri aktarımına, ses gücünden görüntü kalitesine birçok işlemde büyük ehemmiyet taşır. Yazılımsal ve donanımsal olarak kuvvetli bir anakarta haiz olmayan bir bilgisayarın kuvvetli olması düşünülemez. Siz de bilgisayarınızı maksimum güçte çalıştırmak istiyorsanız senenin en iyi anakartlarının bulunmuş olduğu yazımıza göz atmalısınız! Gelin, bilgisayarınızın gücüne güç katacak en iyi anakart 2022 listesine beraber bakalım.

1. Audio Boost 4 teknolojisiyle: MSI MPG X570 Gaming Plus Anakart


Bilgisayarın en mühim bileşenlerinden olan anakartlar, hızla gelişen teknolojinin hızla gelişmesi sonucunda daha da mühim hâle geldi. Anakartı kuvvetli ve gelişmiş olan bilgisayarın kaldırabileceği yük ve taşıyabileceği donanım da fazla olur. Siz de bilgisayarınızın performansını yukarıya taşıyacak teknolojik bir ürün arayışındaysanız MSI MPG X570 Gaming Plus Anakartı tercih edebilirsiniz. Audio Boost 4 teknolojisiyle ön plana çıkan kartın yüksek süratli iletimi yardımıyla, bilgisayarınızı daha süratli hâle getirebilirsiniz. Mystic Light uygulamasıyla kendi renk düzeninizi özelleştirebilirsiniz. Anakartın soğutma bloğuyla tüm sisteminizi ideal sıcaklıkta tutabilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Dörtlü ağ özelliğine haiz: ASUS P11C-C/4L Sunucu Anakartı


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralamasıPrime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Dörtlü ağ özelliğine haiz olan ASUS P11C-C/4L Sunucu Anakartı kabinlere uygun tasarımıyla dikkat çeker. 32 Gbps’ye ulaşan performansıyla göz doldurur. Çift M.2 sürücüleriyle veri yedeklemesini etken şekilde gerçekleştirir. 7/24 uzaktan denetim ve hata tespiti için ASMB9-iKVM modülü bulunur. Altı tane yerleşik SATA HDD, iki tane PCIe Gen3 ve bir tane PCI yuvasıyla değişik genişletme seçenekleri sağlar. Kullanışlı tasarımıyla son aşama kolay bir kurulum olanağı tanır. Kurumsal bir çözüm arayışındaysanız her ayrıntısı incelikle kabul edilen ve özenle tasarlanan, hem kaliteli hem kullanışlı bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Tam enerji verimliliğiyle: ASUS Prime X570-P Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS Prime X570-P Anakart, otomatikman güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen anakart, kuvvetli bir ses kalitesi sunar. Ürünün otomatik ayarlama modu, tüm tıkla tüm parametreleri ayarlamanıza imkân tanır. En iyi anakart modelleri içinde yer edinen anakart, yüksek süratli veri aktarımı sağlar. Akıllı koruma özelliği her fan çıkışını yüksek sıcaklığa ve akıma karşı korur. 36 ay garantisiyle güvenli kullanım sunan ürün, kullanıcıları için kişiselleştirme uygulamalarına izin verir. Siz de hem kaliteli hem işlevsel anakartı ne olursa olsun denemelisiniz.

Ürünü İncele

4. Bırakın, ayrıntıları o düşünsün: ASRock A520M-HDV Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Anakart; bilgisayardaki işlemcilerin, belleğin ve daha birçok parçanın potansiyelini ortaya çıkararak parçaların en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Bu yüzden anakart seçimi bir bilgisayarın performansı için büyük ehemmiyet taşır. İçinde yazılımsal ve donanımsal birçok bileşen bulunduran anakart seçimi son aşama zorlayıcı olabilir. Siz de bilgisayarınızı fazlaca daha etkili kullanmanıza destek olacak bir anakarta haiz olmak istiyor sadece seçim yaparken ayrıntılarla uğraşmak istemiyorsanız ASRock A520M-HDV Anakart tam da size nazaran! Başarı göstermiş bir fiyat performans ürünü olan anakarta daha çok zaman kaybetmeden talih vermelisiniz.

Ürünü İncele

5. Uzun ömürlü kullanım: Afox IH55-MA46H55 Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Afox IH55-MA46H55 Anakart, kaliteli bileşenlerden üretilmesi yardımıyla uzun ömürlü kullanım imkânı tanır. Şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, Intel Core i5 işletim sistemiyle uyumlu olarak çalışır. Masaüstü bilgisayarınızın performansına fark katacak anakart, muadilleri arasındaki uygun fiyatıyla ön plana çıkar. Ürün, bilgisayarın öteki bileşenleriyle etkili şekilde yazışma kurar ve veri akışını hızlandırır. 2022 en iyi anakart sıralamasında yer vermeden geçilemeyecek, yüksek kalite ile uzun ömürlü kullanım sunan ürünü, kuvvetli ve işlevsel bir anakarta haiz olmak istiyorsanız siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Yüksek kapasitesiyle: Turbox WorkTeam B85 Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

16 GB hafıza depolama kapasitesine haiz Turbox WorkTeam B85 Anakart, DDR3 teknolojisiyle daha azca enerji tüketimi sağlarken veri aktarma işlemlerini hızlandırır. LGA 1150 CPU soketiyle çalışan anakart, bilgisayarına yüksek performans sağlamak yada kuvvetli bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir kullanım sunar. Anakartın kaliteli materyaller kullanılarak üretilmesi, size uzun seneler süresince kullanım olanağı sağlar. Yeni bir bilgisayar toplamaya karar verdiyseniz yada mevcut bilgisayarınızda parça değişimine gerekseme duyuyorsanız ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de bilgisayarınızı kullandığınız her andan keyif almak için bu anakartı ne olursa olsun denemelisiniz!

Ürünü İncele

7. Mining yapanların da tercihi: Floepx BTC-37 Anakart CPU Seti


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Floepx BTC-37 Anakart CPU Seti, mining için en iyi anakartı önerileri içinde yer vermeden geçilemeyecek ürünler içinde bulunuyor. Mining, şu demek oluyor ki kripto para madenciliği yapmayı planlıyorsanız kuvvetli bir donanıma haiz anakart tercihinde bulunmanız gerekir. Bu anakart, kaliteli ve işlevsel donanımıyla CPU madenciliği yaparken bilgisayarınızın performansını yukarıya taşır. Ürün düşük güç tüketimiyle enerji tasarrufu sağlar. Düşük ısı jenerasyonuyla bilgisayarınızda ihtimaller içinde bir ısınma probleminin önüne geçer. Voltaj stabilizatörü güç ekipmanınız için sağlam bir voltaj sağlar. Sessiz çalışabilmesiyle sizi rahatsız etmez ve dikkatinizi dağıtmaz.

Ürünü İncele

8. Kapsamlı soğutma sağlar: ASUS Prime B550M-K Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS Prime B550M-K Anakart, PCH soğutma bloğu ve Fan Xpert 2+ yardımıyla kapsamlı bir soğutma sağlar. Tam koruma için birden fazla donanım tabanlı güvenlik uygulaması ihtiva eder. Kurduğu ultra süratli bağlantı çeşitliliğiyle öne çıkan anakart, kullanıcılarına bir takım performans ayarlama seçeneği sunar. Aşırı sessiz moduyla günlük kullanımda fısıltı kadar sessiz çalışır. Anakart, güç tüketimini otomatikman optimize ederek enerji tasarrufu sağlar. Siz de bilgisayarınızla çalışırken üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı ve performansınızı arttıracak bir ürüne haiz olmak istiyorsanız Asus anakartı güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Oyunlara tarzınızı katın: MSI MPG Z590 GAMING EDGE Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Oynadığınız oyunlara kendi tarzınızı katmanıza destek olacak MSI MPG Z590 GAMING EDGE Anakart, Core Boost teknolojisi yardımıyla maksimum performans sergiler. Üstün ses sitemiyle yüksek kalitede ses aktarımını destek sunar. MSI tecrübesiyle üretilen anakart, en sıkıntılı koşullar altında dahi güvenli bir kullanım imkânı tanır. Frozr AI Cooling özelliğiyle CPU ve GPU sıcaklıklarını algılayarak sistem fanlarının hızlarını bu ısı değerlerine nazaran otomatikman ayarlar. Bir anakarttan daha ne beklenebilir ki!

Ürünü İncele

10. Çoklu ekran kullanımını destek sunar: Gigabyte AMD B450 Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Gigabyte AMD B450 Anakart; HDMI, DVI-D bağlantı noktalarıyla çoklu ekran kullanımını destek sunar. AMD StoreMI teknolojisi ile bilgisayarınızın potansiyelini üst düzeye çıkarır. AORUS M.2 ısı koruması özelliği yardımıyla ısının dağıtılmasını ve mesele hâline gelmeden azaltılmasını sağlar. Anakart, yüksek kaliteli dâhilî ses dizaynıyla kullanıcılara yüksek ses çözünürlüğü sunar. Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü katı pin konnektörleriyle fark yaratan ürün, yenilenen BIOS’u yardımıyla ilk kurulum esnasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Siz de yüksek performansıyla beğeni toplayan ürünü ister günlük kullanımda ister oyun oynarken deneyebilirsiniz.

Ürünü İncele

11. Intel Core i3 işlemciyle uyumlu: Afox IH310C Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Intel Core i3 işlemciyle uyumlu Afox IH310C Anakart’ın hafıza tipi DDR4. Kaliteli materyalleriyle ön plana çıkan ürün, yüksek performansıyla farkını ortaya koyar ve size kuvvetli bir bilgisayar deneyimi yaşatır. Bilgisayarınızın performansını katlayarak beğeninizi kazanacak anakartın görüntü kalitesi de oldukça yüksek. Ürün, grafikleri ve görselleri âdeta canlıymış şeklinde ekrana yansıtır. Anakart, dış koşullardan kolay etkilenmeyen yapısıyla taşıma ve kurulum esnasında alabileceği darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Hayatınızı kolaylaştıracak olan ürün, bir anakarttan beklentilerinizin fazlaca daha ötesine geçerek bilgisayarınızın en kuvvetli parçası olacak!

Ürünü İncele

12. Aynı anda üç ekran kullanım imkânı: Asrock ASRB450M Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Asrock ASRB450M Anakart, aynı anda üç değişik ekrandan görüntü alabilmenize olanak tanır. A-serisi APU’lar ve Ryzen Vega GPU’lu işlemcileri yardımıyla 4K’ya kadar görüntü kalitesi sunar. Katı kapasitör tasarımıyla daha stabil ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Elna ses kapsülleriyle görüntü kalitesindeki yüksek performansını ses aktarımında da gösterir. DDR4 destekli ürün, bilgisayarla çalışan profesyonellerden günlük işleri için kullanım icra eden amatörlere kadar her insana ve her ihtiyaca hitap eder. Muadilleri içinde dikkat çeken ve tam bir fiyat performans ürünü olan anakartı denedikten sonrasında daha erken almadığınıza üzüleceksiniz!

Ürünü İncele

13. Core Boost teknolojisi: MSI H510M PRO-E Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

2022 en iyi anakart tavsiyeleri içinde yer vermeden geçemeyeceğimiz bir öteki yıldız ürün de MSI H510M PRO-E Anakart. Anakart, Core Boost teknolojisi yardımıyla daha çok çekirdek desteği ve daha iyi performans sunar. Audio Boost özelliğiyle stüdyo seviyesinde ses kalitesi sağlar. En yeni Gen 4 PCI-E ve M.2 çözümü ile 64GB/sn’ye varan bant genişliğine ulaşarak maksimum hızda veri transferi yapar. PCI-E Steel Armor, anakartı bükülme ve elektromanyetik girişimlere karşı etken şekilde korur. Siz de anakartın uzmanları içinde yer edinen ürünü tercih ederek fiyatının karşılığını veren bir ürüne kavuşabilirsiniz.

Ürünü İncele

14. Askeri derslik bileşenlerle güçlendirilen: Asus TUF Gaming B650-PLUS Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Askeri derslik bileşenlerle güçlendirilen Asus TUF Gaming B650-PLUS Anakart, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma teknolojileriyle donatılır. Bu özellikleriyle en yeni oyunları oynamaktan hoşlananların da ilk tercihleri içinde yer alır. Ürün, birçok anakartın başarısız olabileceği koşullara karşı ayakta kalabilmesi için sıkıntılı dayanıklılık testlerinden geçirilerek üretilir. Tasarımıyla da göz dolduran model, siyah rengi ve geometrik detaylarıyla beğeni kazanır. E-spor yapıyorsanız yada üst düzey bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız DRAM aşırı akım koruması özelliğiyle ön plana çıkan ürünü ne olursa olsun denemelisiniz.

Ürünü İncele

15. Yüksek hafıza hızına haiz: Gigabyte B660M GAMING Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

4400 MHz hafıza hızına haiz olan Gigabyte B660M GAMING Anakart’ın dört tane hafıza yuvası bulunur. DDR4 hafıza tipiyle çalışan anakartın hafızası ise 128 GB. Kaliteli materyallerden üretilen anakart, dayanıklı yapısı yardımıyla uzun ömürlü kullanım olanağı tanır. İlk kez kendi bilgisayarınızı topluyorsanız yada mevcut bilgisayarınızın anakartını güncellemeyi düşünüyorsanız işlevselliğiyle ön plana çıkan ürün, size hitap eder. Tam bir fiyat performans ürünü olan anakartı tercih ederek bilgisayardaki işlerinizi fazlaca daha kısa zamanda tamamlayabilir, yaptığınız keyifli aktiviteleri daha keyifli hâle getirebilirsiniz.

Ürünü İncele

16. Yüksek süratli veri iletimi: MSI PRO Z690-A Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

MSI PRO Z690-A Anakart en yeni Gen 5 PCI-E yuvaları yardımıyla 128GB/sn’ye kadar bant genişliği ile maksimum veri iletim hızına ulaşır. Tamamen izole edilen DDR devreleri ile oldukça iyi bir hız aşırtma performansı elde edilir. Genişletilmiş metal heatsink ısı giderici yüzeyi arttırır. Böylelikle bilgisayarınızın işlemcilerinin tam hızında çalışmasına destek verir. Optimize edilen tamamen izole hafıza hatları, yüksek performans ve kararlılık sağlar. Bu sayede kurduğunuz sistemin çökme olasılığı ortadan kalkar. En kaliteli bileşenlerle tasarlanan dijital güç bağlantıları, bilgisayarınızın en yoğun ve sıkıntılı emek harcama koşullarında bile akıcı şekilde çalışmasına olanak tanır.

Ürünü İncele

17. Kesin ve güvenilir: ASUS Pro H610M-C D4-CSM Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS Pro H610M-C D4-CSM Anakart, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik gösterir. Kapsamlı sistem koruması ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları şeklinde üstün özellikleriyle muadilleri arasından sıyrılır. Ustalaşmış kullanım için ideal olan anakart, BT işlemlerinizi akıcı olarak yönetmenize olanak tanır. ASUS’a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS’unu otomatikman kurtarmış olur. Ürünün neme dayanıklı inovatif kaplaması, anakartı nemli ortamlarda koruma altına alarak ömrünü uzatır. Siz de gün boyu bilgisayarla çalışıyor ve üst düzey bir anakart arıyorsanız ürünü tercih etmelisiniz!

Ürünü İncele

18. Toz ve gürültüyü azaltan: MSI MAG X570S Tomahawk Max Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

MSI MAG X570S Tomahawk Max Anakart, 6 katmanlı 2oz kalınlaştırılmış dönem kartı yardımıyla hem yüksek performans gösterir hem daha uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sergiler. En yüksek kalitede bileşenlerin kullanıldığı dijital güç entegreleri, sisteminizin en zor koşullarda bile akıcı çalışmasına destek verir. PCIe Steel Armor, anakartı fizyolojik ve elektromanyetik zararlara karşı etkili şekilde korur. Güçlendirilmiş dâhilî M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lerinizi ısınmaya bağlı tıkanmalara ve fizyolojik hasarlara karşı koruyarak daha süratli çalışmalarını sağlar. Anakart, toz ve gürültüyü azaltır. Yüksek veri iletim hızıyla kullananların favorisi olur.

Ürünü İncele

19. Göz dolduran şık tasarım: ASUS ProArt B660-Creator Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Göz dolduran şık tasarımıyla ön plana çıkan ASUS ProArt B660-Creator Anakart, Q-Connector özelliğiyle daha tertipli bir kurulum için tüm ön açık oturum kablolarını bir arada meblağ. SafeSlot özelliğiyle PCIe’e bağlı kartın yerinde durağan(durgun) bir halde kalmasını sağlar. Q-LED işlemci; hafıza, ekran kartı yada ön yükleme aygıtındaki sorunları bildirir. Soğutma sistemini oluşturan VRM soğutucular, çift M.2 soğutucu, çoklu dört pinli PWM fan başlıkları ve yonga seti soğutucu; oldukça etkili bir soğutma performansı sergiler. 4K/8K video düzenleme şeklinde yoğun içerik oluşturma iş yükleri için ideal olan ürünü ne olursa olsun incelemelisiniz.

Ürünü İncele

20. Bütçe dostu bir seçenek: Gigabyte H310M-DS2 Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Gigabyte H310M-DS2 Anakart, uygun fiyatıyla kullananların beğenisini kazanır. 8. ve 9. nesil Intel Core işlemcilerini destek sunar. Yüksek kaliteli ses kapasitörleriyle müzik ve oyun keyfinizi zirveye çıkarır. Smart Fan 5 çoklu ısı sensörleri ve hibrit fan başlığı yardımıyla etkili soğutma sağlar. Fan durdurma özelliğiyle gerekseme olmadığında fanları kapatarak sessiz bir kullanım deneyimi yaşatır. Dalgalanma koruması özelliğiyle farkını ortaya çıkaran anakart, hem iş hayatında hem oyun oynarken yüksek performans göstererek sizi asla yarı yolda bırakmaz ve görevlerini başarıyla yerine getirir. Bilgisayarınızın yıldız parçası olacak ürün, “En iyi anakart hangisi?” sorunuzun cevabı olabilir!

Ürünü İncele

21. Hayallerinizdeki oyuncu sistemini kurun: ASUS ROG STRIX B550-E Gaming Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS ROG STRIX B550-E Gaming Anakart, hayallerinizdeki oyuncu sistemini kurmanız için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Fütüristik bir görünüm sergileyerek farkını ortaya koyan anakart, süper ağ bağlantısıyla son aşama süratli dosya aktarımları için en yeni bağlantı seçeneklerini sunar. Üstün ses geliştirmeleri yardımıyla tamamen sürükleyici ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. En ince ayrıntıları bile kaçırmadan duymanıza destek verir. Kapsamlı soğutma ve güç dağıtımıyla performansını yukarıya taşır. Yapımında yüksek sıcaklıklara dayanıklı alaşımlı bobin ve kapasitörler kullanılır. Altı katmanlı PCB ile etkili hız aşırtma alanı oluşturulur.

Ürünü İncele

22. 4K UHD çözünürlüğü: MSI A320M PRO-VH Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

MSI A320M PRO-VH Anakart’ın yerleşik HDMI, 4K UHD çözünürlüğü destek sunar. Turbo M.2 özelliğiyle NVMe tabanlı SSD’lerin performansını maksimum seviyeye taşır. Core Boost teknolojisi, işlemcilere kesin ve saf akım iletimini sağlar. Böylelikle fazlaca çekirdekli işlemciler sürekli tam hızla emek harcama imkânı bulur. Benzersiz hafıza performansıyla ön plana çıkan ürün, hız aşırtma özelliğiyle de göz doldurur. Sıradanlıktan hoşlanmıyor ve bilgisayarınıza fark katacak bir anakart almak istiyorsanız aklınızda hiçbir sual işareti bırakmayacak bu ürünü ne olursa olsun denemelisiniz!

Ürünü İncele

23. Süper süratli depolama: Gigabyte B650M GAMING Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Süper süratli depolama özelliğiyle öne çıkan Gigabyte B650M GAMING Anakart; optimize edilmiş termal tasarımıyla kesintisiz performans, tam yük uygulaması ve oyun performansı esnasında en iyi CPU’yu güvence eder. Şık dış tasarımıyla göz kamaştırır. Yeni nesil ağ, depolama ve WIFI bağlantısı yöntemiyle çarpıcı veri aktarım hızıyla birlikte en üst düzey bağlantı deneyimini sağlar. Özelleştirilebilir aydınlatma efektiyle kişiliğinizi tam olarak yansıtmanıza destek verir. Anakart, yüksek kaliteli materyallerden ultra dayanıklı şekilde üretilir. Çift Kanallı DDR5 hafıza tipiyle fark oluşturan anakart, ister ustalaşmış ister amatör kullanılsın her şekilde verimliliğini ortaya koyar.

Ürünü İncele

24. Tüm sınırları aşın: Asus Prime Z690-P Intel Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Asus Prime Z690-P Intel Anakart, kullanıcı deneyimini zenginleştirmeyi amaçlar. Hız aşırtma performansıyla öne çıkan anakart, her görevin üstesinden gelmenize destek devasa bant genişliğiyle dikkat çeker. Kolay kurulum imkânıyla sizi zorlamaz. Gelişmiş teknolojisiyle video düzenlemesinden en ağır tasarım programlarına, yeni nesil oyunlardan yüksek çözünürlüğünde olan videoları oynatmaya kadar istediğiniz her türlü işlemi yapmanıza destek verir. İster amatör kullanıcı ister ustalaşmış bir kullanıcı olun, anakartın bilgisayarınıza entegrasyonu sizin de performansınızı pozitif yönde etkisinde bırakır. Yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi zirveye taşıyacak üst düzey teknoloji ürünüyle siz de sınırlarınızı asla olmadığı kadar aşmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

25. Kolay kurulum imkânıyla: MSI B450M Mortar Max Anakartı


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

MSI B450M Mortar Max Anakartı kolay kurulum imkânı tanımasıyla DIY dostu ürünler içinde yer alır. Bu özelliğiyle bilgisayarını kendi toplayan yada oyun deneyimini özelleştirmek isteyen kullanıcılara büyük avantaj sunar. Bununla birlikte anakarta değişik bileşenler eklemek de oldukça ergonomik. Ürün, kuvvetli soğutma kapasitesiyle bilgisayarınızın performansını daha etkili hâle getirir. Kart, kolay fakat biçim sahibi stiliyle derhal her tarza hitap eder. Ustalaşmış iş akışına uygun tasarımıyla iş hayatınızda sağ kolunuz hâline gelecek anakart, yüksek kaliteli bileşenlerle üretilir. MSI’nin engin bilgisayar üretim bilgisi ve tecrübesiyle tasarlanan anakarta haiz olmaktan pişman olmayacağınıza eminiz!

Ürünü İncele

26. Süratli saat ayarı: ASUS H81M-K Intel H81 Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS H81M-K Intel H81 Anakart, EZ modunda saati ve zamanı birkaç fare hareketiyle değiştirmenize imkân tanır. Gelişmiş mod en sık kullandığınız ayarları bir araya getirmenize imkân sağlar. BIOS’un içinde yer edinen quick note özelliği, kâğıda ve kaleme gerek kalmadan anında not almanıza destek verir. GPU Boost en uç değerlerde grafik performansı sergiler. Network iControl özelliği gerçek zamanlı ağ bant genişliğini yönetmenize izin verir. Yüksek performansından ödün vermeyen anakart enerjiden de tutum eder. Siz de ASUS’un kaliteli ve ustalaşmış anakartlarından birine haiz olmayı istiyorsanız fazlaca işlevli kartı seçebilirsiniz.

Ürünü İncele

27. Biçim sahibi olanların tercihi: MSI MPG Z790 EDGE Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Şık tasarımıyla MSI MPG Z790 EDGE Anakart, biçim sahibi kullananların ilk tercihleri içinde yer alır. Hem yoldam hem performans sunan ürün, 12. ve 13. Nesil Intel Core işlemcileri destek sunar. Hususi Core Boost teknolojisi ile sıkıntılı oyunların ağır CPU yüklerini dahi kolaylıkla kaldırır. Entegre soğutma özellikleriyle fazlaca daha güvenilir bir performans sergileyerek ısınmaya bağlı gelişen yavaşlamaların da önüne geçer. PCI Express Steel Armor yuvaları fazladan lehim noktalarıyla anakarta sabitlenir. Böylelikle ağır ekran kartlarını bile kolaylıkla taşıyabilir. 6400 MHz hız aşırtma frekansıyla muadillerine fark atar. Siz de eşi olmayan performansa haiz ürünü ne olursa olsun denemelisiniz!

Ürünü İncele

28. İlk kez kendi sistemini kuracaklara: ASUS Prime B450M-A II AMD Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Kendiniz için ilk kez bir bilgisayar topluyorsanız ASUS Prime B450M-A II AMD Anakart’ı tercih ederek bilgisayarınıza sağlam bir temel oluşturabilirsiniz. Otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkisi altına alan ses özellikleri şeklinde sanayi lideri teknolojilerle bilgisayarınızdan yüksek verim alabilirsiniz. Arama özelliğinden yararlanarak gerekseme duyduğunuz seçeneği yada ayarı, hızla ve kolayca bulabilirsiniz. BIOS’un sunmuş olduğu basitleştirilmiş ve kapsamlı seçeneklerle zahmetsiz bir halde ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Hibrit soğutma bloğu ve fan başlıklarıyla donatılan ürünü, yoğun iş yükü altında bile serin olacağını bilerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Asus Prime Anakart’a bir talih vermeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

29. Otomatik bant genişliği atama özelliği: Gigabyte A520M H Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Gigabyte A520M H Anakart, uygulamaların ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği atama özelliği ve Realtek 8118 LAN ile süratli, sorunsuz web deneyimini sunar. Anti-dalgalanma IC’leri yardımıyla düzensiz yada tutarsız güç dalgalanmalarının önüne geçer. İleri teknoloji ses kapasitörlerine haiz anakart, bu özelliğiyle yüksek çözünürlükte ve gerçekçi bir ses aktarım performansı gösterir. Ses gürültü korumasıyla da fark oluşturan ürün, fan stop özelliğiyle ısı belirli bir eşiğin altına düştüğünde fanları kapatarak sessiz bir kullanım imkânı tanır. Anakartın dirençleri anti-kükürt tasarımıyla donatılır. Böylelikle fazlaca daha uzun ömürlü kullanım sağlar.

Ürünü İncele

30. Bilgisayarınızdan maksimum verim alın: MSI Mb B450M Pro-Vdh Max Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Akıllı ve kolaylaştırıcı birçok özelliğin bir araya getirilmiş olduğu MSI Mb B450M Pro-Vdh Max Anakart, bilgisayarını kendi toplamayı yeğleyen ve oyunları kendi özelleştirilmiş sistemiyle oynamayı seven kullanıcılara büyük avantaj sunar. Kuvvetli bir soğutma sistemine haiz anakart, bu özelliğiyle bilgisayarınızı etkili şekilde soğutarak cihazınızın güvenilir ve yüksek bir performans sergilemesine destek verir. Birçok ince ayar yapma imkânı sunarken mesele yok etme aracıyla da kullanım kolaylığı sağlar. Siz de kendi kurduğunuz bilgisayarınızdan maksimum verimi almak istiyor ve ömürlük bir anakart arıyorsanız ihtiyacınız olan ürün tam karşınızda!

Ürünü İncele

31. RGB LED şeritleri için dâhilî bağlantı noktası: ASUS Prime B450-Plus Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

ASUS Prime B450-Plus Anakart’ın RGB LED şeritleri için dâhilî bağlantı noktası bulunur. Böylelikle ürüne LED ışık entegrasyonu sağlanarak özelleştirilebilir. 5X Protection III yardımıyla tam sistem koruması için donanım tabanlı birden fazla güvenlik tedbiri alınabilir. Fan Xpert 4 Çekirdeği fazlaca daha serin bir kullanım deneyimi yaşatır. Mühendislik ve tasarım harikası olan anakart, enerjiden tutum etmenize destek verir. Dâhilî CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destek sunar. Gelişmiş mod göz açıp kapayıncaya kadar derinlemesine arama yapmanıza olanak tanır. Siz de işlevsel ve yetenekli bir anakart için ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

32. Binlerce beğeni alan: ASRock B450M STEEL LEGEND Anakart


Bilgisayarınızın performansını katlayacak 2022'nin en iyi anakart sıralaması

Binlerce beğeni alan ASRock B450M STEEL LEGEND Anakart, alımlı güzel duyu tasarımıyla farkını ortaya koyar. Çelik efsaneleşmiş olarak anabileceğimiz ürün, kaya şeklinde sağlam oluşuyla üstün dayanıklılık ve kuvvetli bir performans sergiler. Üstüne düşen her bir görevi eksiksiz tamamlar. Anakart yerleşik RGB LED’leri yada bağlı LED şeritleri yardımıyla keyfinize nazaran kişiselleştirmenize imkân tanır. Ürün yüksek seviyede süratli veri iletimiyle sizin hızınıza ayak uydurur. Siz de hem şık hem kullanışlı bir anakart sahibi olmak istiyorsanız arayışınızı sonlandırabilirsiniz şu sebeple ihtiyacınız olan ürün tam karşınızda!

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Ne Demek - Bursa son dakika - Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular - Paket Arıtma - Gebze implant diş - Kulis haber -
sesli sohbet elektronik sigara cam
Bebek Bakıcısı - Omegle - Sohbet Odaları - Omegla - Görüntülü Sohbet -
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu radabet giriş Puff langstoninstitute.org gaziantep bayan escort antep escort