Baş Twit’çi Musk müjdeyi verdi! Twitter’a iki yeni özellik geliyor: Kullanıcılar merak etmeye başladı

Twitter’a yeni özellikler eklemeye devam eden Baş Twit’çi Elon Musk, şu sıralar bilhassa ABD’de firmanın genel merkezine yataklar yerleştirdiğine yönelik haberlerle gündemde. Musk’ın bazı odaları yatak odasına çevirilmiş olduğu konuşuluyor. Hatta bu odalardan birine ilişkin olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar da gösterim kuruluşları tarafınca paylaşılıyor.

YENİ ÖZELLİKLERİN MÜJDESİ VERDİ!

Musk ise görünüşe gore bu haberlerle gündem yaratmışken, Twitter’a yeni özellikler getirmek suretiyle çalışmalarını sürdürüyor. Kişisel Twitter hesabı üstünden bulunmuş olduğu paylaşımlarla da meşhur olan Musk, şimdi hesabı üstünden iki yeni Twitter hususi durumunun müjdesini vermiş durumda.

İŞTE TWITTER’A GELECEK YENİ ÖZELLİKLER

Elon Musk’ın paylaşmış olduğu bir tweet’e gore Twitter, gerçek hesap durumunuzu gösterecek bir yazılım güncellemesi üstünde çalışıyor. Böylece gölge yasaklı (shadowbanned) olup olmadığınızı, bunun nedenini ve iyi mi itiraz edeceğinizi açıkça öğrenebileceksiniz.

elon1

Meşhur milyarderin paylaşmış olduğu öteki bir tweet’e gore aynı video izlenme sayılarının görülmesi şeklinde tweet’lerin de görülme sayıları gösterilecek.

elon2

Musk, birkaç hafta içinde tıpkı videolarda olduğu şeklinde tweetlerin de kaç şahıs tarafınca görüldüğünün belirtilebileceğini söylemiş oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Musk duyurdu! Musk duyurdu! “1,5 milyar hesap…”
İfadeleri yürek yaktı: Annem saçlarımı tarar yanına gönderirdiİfadeleri yürek yaktı: Annem saçlarımı tarar yanına gönderirdi
“Kazanacağımızdan yüzde yüz inanırım” deyip davet yapmış oldu

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası