“Artık gelecek değil, bu bir gerçek” Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen’den çarpıcı konuşma! Bir kısmı ChatGPT tarafından hazırlandı

Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen’in parlamentoda yapay zekanın yenilikçi yönlerini ve risklerini vurgulayan konuşmasının bir kısmı ChatGPT tarafından üretildi.

“Hem Büyüleyici Hem Korkunç”

Son zamanlarda çok konuşulan ChatGPT’nin önemine dikkat çeken Frederiksen, yapay zekanın yapabileceklerinin hem büyüleyici hem de korkutucu olduğunu söyledi.

Yapay zekanın saniyeler içinde bir konuşma yazabildiğini, bir üniversite ödevi hazırlayabildiğini veya rapor yazabildiğini kaydeden Frederiksen, bunu gerçekçi bir şekilde yapabildiğini ve çok az kişinin arkasında bir insan değil bir robotun olduğuna inandığını söyledi.

“YAPAY ZEKÂ ARTIK GELECEK DEĞİL, BU BİR GERÇEK”

Frederiksen, “AI artık gelecek değil, bu bir gerçek. AI, toplumumuzu henüz anlamadığımız şekillerde değiştirecek” dedi. dedi. (AA)

görüntü (20)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Beyin aktivitesinden Beyin aktivitesinin “yüksek kaliteli” videosu oluşturuldu!
Canlı yayında İYİ Parti'den dikkat çeken açıklamalar!  Canlı yayında İYİ Parti’den dikkat çeken açıklamalar! “28 Mayıs itibari ile İttifak Milleti sona ermiştir”
CHP'de bugün trafik çok yoğun!  Gözler o saate çevrildiCHP’de bugün trafik çok yoğun! Gözler o saate çevrildi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası