Arçelik’ten işletmelere kiralama yöntemiyle görüntüleme sistemi – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Arçelik, firmaların kampanya ve promosyonlarını kolaylıkla yönetebilecekleri endüstriyel teşhir ürünlerini farklı maliyet ve sorunlarla karşılaşmadan uzun vadeli olarak kiralama imkanı sunmaktadır. Kiralama modeli sayesinde firmalar, değişen ihtiyaçlarına göre ekran sayısını yüksek satın alma maliyetlerine katlanmadan artırma veya azaltma esnekliğine de sahip oluyor. Arçelik’in yerinde kurulum ve bakım hizmetlerine ek olarak, yazılım güncellemelerinden ve teknolojinin hızla değiştiği yeni ve daha gelişmiş ekranlara yükseltme hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar.

GENİŞ VE GÜÇLÜ SERVİS AĞI ​​HİZMETİ

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, Türkiye’nin lider ev teknolojisi şirketi olarak görüntüleme sistemleri alanında da küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere yüksek performanslı ürünlerle hizmet verdiklerini vurgulayarak, “Günümüzde görüntü sistemleri firmalara; 1975 yılında endüstriyel ekranların ilk örneği olan televizyon üretimine başlayan Arçelik, 2015 yılından itibaren profesyonel ekranlar ve içerik yönetimi yazılımları alanında üretim çalışmaları ve arge çalışmaları yürütmektedir. Türkiye genelinde yaygın servis ağımız ve destek hizmetlerimiz ile müşterilerimize farklı ebatlarda endüstriyel monitörler, video wall monitörler, akıllı ekranlar, profesyonel bilgilendirme ekranları ile geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır.Bu kapsamda kiralama modeli ile müşterilerimize hizmet vermeye başladık. ve önemli faydalar sağladı. Kurulum, yerinde bakım ve destek hizmetlerinin yanı sıra, kiralama süresi boyunca ücretsiz yazılım yükseltmeleri de sunuyoruz.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA MODELİ

Arçelik’in görüntü sistemleri alanında kiralık model ile müşterilerine sunduğu ürünler arasında farklı ebatlarda (22”-43”-55”-98” gibi) endüstriyel monitörler, video wall monitörler (49” ve 55” ebatlarında) yer almaktadır. ), endüstriyel PC’ler / digital signage oynatıcılar, içerik yönetim yazılımları ve bakım destek hizmetleri. Küçük büyük tüm firmalar kiralama hizmetinden faydalanabilir. Arçelik’in uzun dönem kiralama modeli, müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Her türlü müşteri ihtiyacını karşılamayı hedefleyen model, 3 farklı kademede bakım yardım hizmeti, yerinde bakım ve onarım hizmeti, 3 yıl sonunda düzeltilmiş taksitlerle yeniden kiralama veya teknolojik olarak yukarıya devam etme imkanı sunmaktadır. bugüne kadar.

DAYANIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ PROFESYONEL EKRANLAR

7 gün/24 saat veya 7 gün/16 saat çalışma özelliğine sahip ekranlar, endüstriyel ürünlerin tasarımlarına göre yapılmıştır. Sıradan TV’lerde 30.000 saat ömrü olan paneller kullanılırken bu ürünlerin panel ömrü 50.000 saate ulaşıyor. Müşterilerin hem yatay hem de dikey olarak kullanabilecekleri ekranlar, bulut tabanlı içerik yönetim yazılımları ile sağlanmıştır. Bu şekilde, ekranları uzaktan yönetmek ve bir içerik yayılımı akışı planlamak mümkündür.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası