Aracıyla metrelerce yüksekten düştü! Feci kazada kurtarıcısı o oldu

Günümüzdeki akıllı telefonlar birçok özelliğe haiz. Bunlardan bazıları kullanıcılarının günlük yaşamını kolaylaştırırken, bazıları da yaşam kurtarıcı özellikte olabiliyor. ABD’deki bir bayan da telefonundaki uzaktan konum takip edeni yapılmasına müsaade eden bir özellik yardımıyla kurtarıldı. Hanım kim bilir yaşamını o özelliğe borçlu.

YOLUN YAKLAŞIK 60 METRE ALTINDA BULUNDU

iMore’un haberleştirdiği, San Bernardino İlçe İtfaiyesi’nin Feysbuk gönderisine nazaran, 26 Aralık günü takımlar, bir trafik kazasına sevk edildi. 911’i arayan şahıs, yan bölümde ve yolun oldukça haricinde bir vasıta bulduklarını belirtti. Vaka yerine gelen takımlar, yolun ortalama 60 metre altında bir vasıta buldu. Görevliler aracın yanına indi ve ciddi şekilde yaralanmış bir bayan buldu. Hanım, mahalli bir travma merkezine nakledilmek suretiyle bekleyen bir ambulansa bindirildi.

O ÖZELLİK HAYATINI KURTARDI

Raporlara nazaran, kadının kurtarılmasında bir telefon özelliği etkili oldu. Aktarılanlara bakılırsa, bir aile toplantısından ayrıldıktan sonrasında hanımdan haber alamayan aile üyeleri endişelendi. Hal bu şekilde olunca aile üyeleri, kadının konumunu denetlemek için uzaktan konum takip edeni yapılmasına müsaade eden özelliği kullandı.

özellik3

Netice olarak kadının yolun kenarında bulunduğunu gösteren haritayı gördüler ve yardım çağırdılar.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
iPhone 15'in fiyatı için çok konuşulacak iddia!iPhone 15’in fiyatı için oldukça konuşulacak iddia!
Aydın Valisi Aksoy duyurdu: Patlamada 7 kişi hayatını kaybettiAydın Valisi Aksoy duyurdu: Patlamada 7 şahıs yaşamını yitirdi
Çok konuşulacak 'İmamoğlu' ve 'Yavaş' çıkışı! "Erdoğan buldozer gibi ezip geçer"Oldukça konuşulacak ‘İmamoğlu’ ve ‘Yavaş’ çıkışı! “Erdoğan buldozer benzer biçimde ezip geçer”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası