Apple, “Vision Pro” başlığını tanıttı

ABD teknoloji şirketi Apple, 2014’ten bu yana ilk yeni ana ürün grubu olan “Vision Pro” unvanını tanıttı. Apple, Vision Pro’yu bir uzay bilgisayarı olarak tanımladı.

Apple, iOS 17 güncellemesi, 15 inç MacBook Air, M2 Ultra çip ve güncellemeler dahil olmak üzere yeni teknolojilerini yıllık geliştirici etkinliği WWDC’de paylaştı. Şirketin 2014 yılından bu yana duyurduğu ‘Vision Pro’ ana ürün serisindeki ilk yeni başlığın görücüye çıktığı etkinlikte, ürünün ‘apple.com’ ve Türkiye’deki Apple Store’larda satışa sunulacağı bildirildi. ABD, gelecek yılın başlarında 3.499$’dan başlayan fiyatlarla. Apple’ın Vision Pro ile ilgili yaptığı açıklamada, ürünün şirketin ilk uzay bilgisayarı olduğuna dikkat çekildi. Açıklamada Vision Pro’nun kullanıcının gözleri, elleri ve sesi gibi en doğal ve sezgisel girdilerle kontrol edilen tamamen üç boyutlu bir arayüz sunduğu söylendi ve ürünün 23’ü birleştiren çok yüksek bir çözünürlüğe sahip olduğu aktarıldı. iki ekranda milyon piksel. Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi olan Meta da geçen hafta yeni Quest3 sanal gerçeklik gözlüklerini tanıttı. Ürünün fiyatı ise 499 dolar olarak açıklandı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası