Apple resmen duyurdu! İşte 2. nesil HomePod… Özellikleri ve fiyatı açıklandı

Apple’dan sürpriz HomePod hamlesi geldi. Teknoloji devi, yeni akıllı hoparlörü HomePod’u (2. nesil) duyurdu. İkonik tasarımını korumuş olan yeni HomePod’un fiyatı ve özellikleri merak edilirken, HomePod (2. nesil) adında olan yeni akıllı hoparlöre dair dikkat çeken detaylar Apple tarafınca meydana getirilen duyuru ile açıklandı.

HOMEPOD (2. NESİL) ÖZELLİKLERİ

  1. nesil HomePod, Mart 2021’de durdurulan HomePod ile neredeyse aynı tasarıma haiz. Apple’ın resmi açıklamasında yeni HomePod’un Uzamsal Ses desteği ihtiva ettiği bilgisi verildi.

Açıklamaya bakılırsa, beyaz ve gece yarısı renk seçenekleri olan yeni HomePod dokunmatik bir yüzeye de haiz. Ek olarak, yeni HomePod’ta S7 çipi kullanılıyor.

Apple’a bakılırsa yeni HomePod ABD Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, İspanya, Birleşik Krallık ve öteki 11 ülkede satışa sunulacak.

HomePod (2. nesil) adında olan yeni akıllı hoparlörün Türkiye’de de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hemen hemen bilinmiyor. Bu mevzuda yapılacak açıklamaları dikkatle izlemek gerekiyor.

HOMEPOD (2. NESİL) FİYATI

  1. nesil HomePod’un fiyatı da belli oldu. Buna bakılırsa, ABD’deki kullanıcılar bugünden itibaren yeni HomePod’u 299 dolardan sipariş edebilecek. Teslimatlar ise 3 Şubat Cuma günü başlamış olacak.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
10 bin çalışanını işten çıkaracak10 bin çalışanını işten çıkaracak
Erdoğan'da seçim mesajı: Net tarih verdi! "73 yıl sonra aynı gün"Erdoğan’da seçim mesajı: Net tarih verdi! “73 yıl sonrasında aynı gün”
Dünya bu sözleri konuşuyor! Canlı yayında söyledi: 'Haritadan sileriz'Dünya bu sözleri konuşuyor! Canlı yayında söylemiş oldu: ‘Haritadan sileriz’

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası