Aile Vizesi ile İngiltere’ye Nasıl Gidilir

Aile Vizesi ile İngiltere’ye Nasıl Gidilir

ABD vatandaşı veya İngiliz Milletler Topluluğu vatandaşıysanız, ingiltere aile birleşimi vizesi ile gidebilirsiniz. İngiltere İçişleri Bakanlığı tüm İngiltere vizelerini yönetir.

 

Bu, akrabalarınızı ziyaret etmenize veya Birleşik Krallık’ta onlara katılmanıza izin veren bir vize türüdür. İngiltere hükümeti web sitesi aracılığıyla bir başvuru yapmanız gerekecektir. Ayrıca, akrabanızla olan ilişkinizin kanıtını sağlamanız gerekecektir.

 

Normal vize gerekliliklerine ek olarak, finansal kapasitenizi de göstermeniz gerekecektir. Özellikle, Birleşik Krallık’tayken kendinizi desteklemek için yeterli paranız olduğunu kanıtlamanız gerekecektir.

 

Bağımlı çocuklarınız varsa, bağımlı bakım vizesine de başvurmanız gerekecektir. Bunun için çocuğunuzun İngiltere’de uzun süreli bakım alacağına dair kanıt sağlamanız gerekecektir.

 

Tüm İngiltere vizelerinde olduğu gibi, ingilizce dil becerilerinize dair bazı kanıtlar sağlamanız gerekecektir. Onaylanmış bir ingilizce dil sınavına girebilirsiniz. Bu testler konuşmada CEFR seviye A1 olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

İngiltere’de altı aydan fazla bir akrabayı ziyaret etmeniz gerekiyorsa, tüberkülozunuz olmadığını göstermeniz gerekebilir. Hangi gereksinimlere ihtiyacınız olacağını öğrenmek için İngiltere İçişleri Bakanlığı’na danışın. İngiltere aile birleşimi sınavı ve İngiltere aile birleşimi kursu detaylı bilgi almak için britanniatime.com sitesini ziyaret edebilir ve doğru bilgiyi uzman eğitimcilerden alabilirsiniz.

 

 

Aile vizesine hak kazanmak için sponsorunuzla gerçek ve yakın bir ilişkiniz olmalıdır. Bu önemlidir, çünkü İngiltere kendilerini maddi olarak ayakta tutamayan insanları istemez.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası