ABD’li teknoloji devi ile ilgili dikkat çeken ‘maaş zammı’ haberi! Söz konusu e-postada ‘yapay zeka’ detayı…

Insider’ın haberine göre Microsoft İcra Kurulu Başkanı (CEO) Satya Nadella, konu ile ilgili olarak şirket çalışanlarına bir e-posta gönderdi.

“YAPAY ZEKÂNIN YENİ DÖNEMİNDE…”

E-postada Nadella, şirketin yeni yapay zeka çağında büyük bir platform değişikliğine öncülük etmeye yardımcı olduğunu ve bunu küresel makroekonomik belirsizlikleri ele alırken dinamik ve rekabetçi bir ortamda yaptığını söyledi.

Geçen yılki ücret artışlarının piyasa koşullarına ve şirket performansına göre yapıldığını hatırlatan Nadella, bu yılki ekonomik koşulların müşteri talebi, işgücü piyasası ve bir sonraki inovasyon döngüsü için gerekli yatırımlar gibi birçok boyutta çok farklı olduğunu kaydetti.

Nadella, bu yıl saatlik çalışanlar için bir ücret artışı olacağını, ancak tam zamanlı çalışanlar için ücret artışı olmayacağını söyledi.

İkramiyelerin verilmeye devam edileceğini vurgulayan Nadella, söz konusu kararın şirketin uzun vadeli başarıya ulaşması için gerekli olduğuna inandığını vurguladı. (AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bard, Google'ın ChatGPT rakibi!  İşte açıklanan güncellemelerBard, Google’ın ChatGPT rakibi! İşte açıklanan güncellemeler
30 yıldır bu anı bekliyorlar!  30 yıldır bu anı bekliyorlar! “Tarihi bir gün…”
Suriyelilerin ülkelerine dönüşlerinde kritik hamle!Suriyelilerin ülkelerine dönüşlerinde kritik hamle!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası