44 milyar dolara satın almıştı! Elon Musk, Twitter’ın şu anki değerini açıkladı

The New York Times’ın haberine göre iddiaların merkezindeki e-posta, yeni bir hisse senedi tazminat programını duyurmak üzere çalışanlara gönderildi. E-postada Musk, Twitter’ın şu anda yaklaşık 20 milyar dolar değerinde olduğunu söyledi.

Aynı habere göre Elon Musk, söz konusu e-postada Twitter’ın mali egemenliği istikrarsız bir durumda olduğu ve bir noktada, parasının bitmesine dört ay kaldığı konusunda şampiyonları uyardı. İflastan kullanımları ve operasyonları düzene sokmak için şirkette toplu işlerden çıkarmalar ve maliyetlerden kaynaklananlar dahil “radikal sınırlama” gereğini ifade etti.

“Twitter hızla yeniden şekilleniyor” diye yazan Musk, şirketin “bir ters start-up” olarak düşünülebileceğini de sözlerine ekledi.

Musk’ın yeni hisse senedi tazminat programıyla ilgili e-postasına göre, Twitter kullanıcıları, Musk’ın şirketi satın almak için kullanılan holdingi X Corporation’dan hisse senedi alacaklar. Bu ödüller 20 milyar gönderme değerleme kapsamına verilecek.

“BİR GÜN 250 MİLYAR DOLAR DEĞERİNDE OLABİLİR”

Musk e-postada ayrıca Twitter’ın bir gün 250 milyar dolar değerinde olabileceğine inandığını söyledi.

Musk, Twitter’ın, özel roket üreticisi SpaceX’teki uygulamaya benzer bir şekilde, işçinin her altı ayda bir hisse senedi satmasına izin vermesini planladığını da sözlerine ekledi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Merakla beklenenler: Çarpıcı iddialar geldi!  iOS17...Merakla beklenenler: Çarpıcı iddialar geldi! iOS17…
Yavuz'un FETÖ firarisi Şükür'e attığı tweet tepki çekti!Yavuz’un FETÖ firarisi Şükür’e attığı tweet tepki çekti!
Son anketteki Erdoğan'ın oy istediğini açıkladı!  Sanat...Son anketteki Erdoğan’ın oy istediğini açıkladı! Sanat…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası